0

@Krychaaa10 Pewnie sprzedałby komuś ogłuszacza

0

Trincao dawaj na wolejaa

7

Jeszcze Pan Laskowski, piękna sprawa

2

@Aaron10 Adidas F50 to były butki

0

@Janas11224 Aa, no to fakt, szkoda gadać o tych złodziejach

2

@Janas11224 Do połówki to 1,5l mirindy styknie, jeszcze zostanie

3

Jak wszyscy z La Ligi poodpadają to jest szansa. Tylko trzeba wygrać dziś, ale to zostawiam w nogach lorda.

6

Te pytania są po prostu dramatyczne, mi by wstyd było

1

@Coutinho007 Braithwaite nie gra w Reprezentacji Polski*

1

Mati Bór wpadł w trzecią gęstość

113

Pewnie jutro też będziemy męczyć bułę, ale co pośmiane z Realu dzisiaj, to nasze

1

Casanova niszczy Real, co się dzieje

0

Alcacer miał karnego na wygrany kupon w 92 minucie, co za typ

0

Alvaro Morata dobija Neapol, piękna sprawa

1

xDD Napoli zawsze rozbawi człowieka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FC1899Barca Zbyszard znowu nie wziął leków

6

@kamiVeB Riqui lubi starsze panie

0

@Kidd Arsenal zaraz Chelsea odstawi

0

@tomek8756 Cierpię katusze

1

Niech pan zapyta tych naszych innych chłopaków co zrobili

0

@axegrinder Trzeźwieje po sylwestrze

2

Ibracadabra to czary i magia

0

@ArterkHD Dla mnie to nie gra, a arcydzieło. Łzy wzruszenia, smutku.. wszystko w tym było. Arthur na zawsze w sercu.

3

@Fizzy Womack Chałka z nutellą, potęga

14

@Gwyn Pierwsza czerwona kartka w barwach Barcelony

1

@Coutinho007 Pocieszam się właśnie tym, że im się chce grać, są w formie, godnie reprezentują te barwy(przynajmniej na ten moment) i dają mi chęci do oglądania meczów.

2

@Coutinho007 Tej 5 mi najbardziej szkoda, zasłużyli na więcej.

2

@Coutinho007 30 baniek poszło, a Collado i de la Fuente szansy nie dostaną

9

Jesteśmy na dobrej drodze do upokorzenia w Lidze Mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?