Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krychaaa10 Pewnie sprzedałby komuś ogłuszacza
0
Trincao dawaj na wolejaa
7
Jeszcze Pan Laskowski, piękna sprawa
2
@Aaron10 Adidas F50 to były butki
0
@Janas11224 Aa, no to fakt, szkoda gadać o tych złodziejach
2
@Janas11224 Do połówki to 1,5l mirindy styknie, jeszcze zostanie
3
Jak wszyscy z La Ligi poodpadają to jest szansa. Tylko trzeba wygrać dziś, ale to zostawiam w nogach lorda.
6
Te pytania są po prostu dramatyczne, mi by wstyd było
1
@Coutinho007 Braithwaite nie gra w Reprezentacji Polski*
1
Mati Bór wpadł w trzecią gęstość
113
Pewnie jutro też będziemy męczyć bułę, ale co pośmiane z Realu dzisiaj, to nasze
1
Casanova niszczy Real, co się dzieje
0
Alcacer miał karnego na wygrany kupon w 92 minucie, co za typ
0
Alvaro Morata dobija Neapol, piękna sprawa
1
xDD Napoli zawsze rozbawi człowieka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FC1899Barca Zbyszard znowu nie wziął leków
6
@kamiVeB Riqui lubi starsze panie
0
@Kidd Arsenal zaraz Chelsea odstawi
0
@tomek8756 Cierpię katusze
1
Niech pan zapyta tych naszych innych chłopaków co zrobili
0
@axegrinder Trzeźwieje po sylwestrze
2
Ibracadabra to czary i magia
0
@ArterkHD Dla mnie to nie gra, a arcydzieło. Łzy wzruszenia, smutku.. wszystko w tym było. Arthur na zawsze w sercu.
3
@Fizzy Womack Chałka z nutellą, potęga
14
@Gwyn Pierwsza czerwona kartka w barwach Barcelony
1
@Coutinho007 Pocieszam się właśnie tym, że im się chce grać, są w formie, godnie reprezentują te barwy(przynajmniej na ten moment) i dają mi chęci do oglądania meczów.
2
@Coutinho007 Tej 5 mi najbardziej szkoda, zasłużyli na więcej.
2
@Coutinho007 30 baniek poszło, a Collado i de la Fuente szansy nie dostaną
9
Jesteśmy na dobrej drodze do upokorzenia w Lidze Mistrzów.