3

Jak na totalnie niepotrzebnego na boisku zawodnika, z którym miało nie być szans na awans, to świetną zmianę dał Grizou

1

Zawał murowany, dzwońcie po karetkę

13

Kibicuje Oscarowi Minguezie mocno

4

Oooo kuur, teraz to zamknął jape, co za bramka

0

Remontada es possible

1

@Colin94 Też mam Lyon na kuponie, więc niestety nie wejdzie

Strzelili, oby się udało

2

@cat_r37 Dembele należy do grona piłkarzy, których nie wolno krytykować, tak się przyjęło

0

@kuz Na pewno Częstochowa w polu karnym się szykuje, tutaj szybkie wturlanie pierwszej bramki będzie kluczowe.

Tylko no właśnie, na bank pójdzie jakaś kontra.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Na awans Barcelony 3.20, można drobniaka rzucić

3

@AmigoBlancos Przyznam, że na początku sam wpadłem te podjarke nim. Chłop wyglądał na ułożonego gościa, potrafił pokazać ciutkę magii, pięknie uderzyć z dystansu, a potem wszystko siadło. Nawet mu lekko mu kibicowałem.

15

Skończyło się świrowanie bo do sądu jest wezwanie

44

@RufinzKatalonii Szkoda, że nie rozpatrują grożenia zabiciem na ulicy

2

@jeyx77x Został najlepszym graczem ligi za tamten sezon, był w świetnej dyspozycji, ale tak jak mówię, covid i kontuzje zepsuły wszystko.

1

@Encore No wszystko się zaczęło od tego jak przechodził covida, który mocno go pokiereszował. Potem ciężko było wrócić i odbudować kondycję, a jak wskoczył do składu, to pojawił się uraz. Gdyby nie problemy zdrowotne byłby kluczowym zawodnikiem, tym bardziej, że brakuje opcji z przodu.

6

@Encore Nie odrzucił, Paulo znowu odnowił się uraz, może potrzebna będzie operacja

0

I pięknie, bez żadnych oczekiwań dzisiaj, spokojne oglądanie i miłe zaskoczenie.

23

Najbardziej podoba mi się dzisiaj jedna rzecz - WALKA

2

Taktyka jest prosta. Nie nastawiam się na wygraną, liczę na miłe zaskoczenie.

10



Szkoda, że już takich lobów Messiego za bardzo się nie ogląda. Uwielbiałem patrzeć jak kończy w ten sposób akcje, bajka.

0

Ten Mojica to w sumie w obu przypadkach nawet w twarz nie dostał

4

@dorkizos Messi nie wygryzłby młodego Messiego

2



Wyskoczyło na głównej, ale nostalgia uderzyła

2

Olivier Giroud to jest pan napastnik

34

@barcelonaLM Ta psycha to leży obok na kanapie od paru lat

0

Pięknie, niech strzela CR jak najwięcej i Messi to samo. Jeszcze trochę i zostaną po nich tylko piękne wspomnienia.

0

@Herato Tam przede wszystkim właściciel przez lata traktował ten klub bardziej jako zarobek, a na transfery dostawali ochłapy. W sumie to mnóstwo rzeczy tam zostało źle zrobione.

1

@Herato Z podobnego powodu przez który Barcelona stała się średniakiem europejskim, złe zarządzanie

2

A można było się przez te 2 godziny patrzeć w sufit i psychicznie lepie bym na tym wyszedł

0

To niezła pogoń za Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?