Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dge21 Nie dość, że napaleńcy irytowali, to teraz jeden z drugim musi, no musi bo nie wytrzymie wrzucić post, w którym walnie wywód jak to nie wie kim ona jest. Nie atakuje tutaj nikogo, ale ile można ten szum robić.
0
@Nano22 Możemy zapewnić Realowi mistrzostwo, takich kochanych somsiadów nie znajdziesz
1
@Peciak https://www.filmweb.pl/serial/See-2019-839647
Brzmi jak to
1
@barcelonaLM Tylko wtedy ich człowiek nienawidził, a teraz celebrowane jest zwycięstwo
5
Jeśli podczas meczu Realu z PSG obie drużyny mogłyby odpaść, to w tym finale dla mnie obie mogłyby wygrać. Zwycięży Pep z City? Super. Wygra Tuchel z nową, fajniutką Chelsea? Też kozacko.
7
Tuchel zniszczył diabła, piękna sprawa
0
Piękny Mount, piękna Chelsea, mamy to
8
Stężenie impotencji strzeleckiej wybiło poza skalę
0
Trzymać się ramy teraz, wchodzimy w fazę wrzutkowania
0
Nacho jaki wojownik, a jak dostał po nodze to wył tak, że się echo nioslo xD
0
Nie no to już jest przesada, co oni robią
0
Havertz co ich tam dziurawi
1
Werner i Chilwell tragicznie dzisiaj grają.
6
Casemiro to jest zwykły pojemnik na worki z odpadami
1
Mendy jak pantera skacze w tej bramce
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niebieski jest kolor
0
@JohnnyBarca Jak czytam o planach kończeniu kariery przez Messiego i Ronaldo, to czuje ból w środku.
0
@Krzychu1010 Cobra Kai, najlepszy młodzieżowy
36
Z ostatniej chwili, po decyzji lekarzy z La Rambli, Ansu Fati myśli o zakończeniu kariery
2
@adambądkowski93 Zawsze mnie bawiło, to mówienie, że ktoś jest za mały i nie ma siły. Griezmann słyszał to samo, ale na szczęście nigdy się nie poddali.
0
@Criss18Barca Jak miałem 18 to rodzice się wyprowadzili do nowego domu
0
@LuisSalvano Pamiętam jak strzelał zawsze z tym swoim rozbiegiem i zawał murowany. Pewnie by się wymieniali.
3
@PatrychoO #Dajciewiększeavatary
2
@itmustbejoke Ale to musi być niewyobrażalna presja, ja przed telewizorem czasem na zawał schodzę xD
1
@IronSanHybrid W sumie dzisiaj widziałem wyjątkowe zwątpienie, presja mocarna.
1
@IronSanHybrid Nie wiem skąd to się bierze, ale dosłownie zawsze jak Messi podchodzi do karnego, to już wiem czy zamieni go na bramkę czy nie.
9
Co by złego nie działo się z Valencią, to na Mestalla zawsze się krwawi.
0
@Nihas Rodzi się wtedy pytanie, kto powinien?
8
@Katalonbar Słynny Dani Alwis tam się pojawił