4

@Uukasz_93 Nie płacz już

10

@Danchos Właśnie w ogóle

8

@CzarnyKapelusz XDD To niezła ekipa

1

@Hanok Bardzo dobrze, że już go w tym klubie nie ma.

0

Waszym zdaniem Koeman poleci?

7

Ale po tym meczu to już na pewno wyciągną wnioski

2

Chyba trzeba sobie przerwę zrobić, bo z oglądania tego nie wychodzi nic oprócz niszczenia psychiki

3

Zero emocji, człowiek wiedział, że tak się stanie xD

6

@Ojciec5tkidzieci Pranksterzy do wora

1

@Encore Ale by siadł taki słony karmel

1

@puyol_presidend5 Lille musi wygrać i przynajmniej zremisować bo liczą się bramki

0

@qlikp Ale mnie bawi to pierdzielenie o niezasłużonym tytule

0

Jak można mieć tyle szczęścia

0

Ivan wypełnił przysięgę

0

Boże Ivan błagamy

6

@LeoMessiah Tak każe obyczaj

6

Laptopkolegi narobił trochę zamieszania z tą karierą trenerską w Realu, ale trzeba przyznać, że jest dobrym fachowcem, niech mu się wiedzie w tej Sevilli.

2

@Sulimo Czeka siedem mórz, trzeba płynąć już

6

@Kgorecki2500 Trylogia Ezio na zawsze w moim sercu

0

@analitykTaktyki Człowiek znieczulony już

11

@VamosRakieta To zasłona dymna po to żeby nie przesiedział całego sezonu na ławce przed dołączeniem do Barcelony.

Skąd to wiem? Bredzę.

6

Absolutnie paskudny i obrzydliwy mecz.

5

Teraz widać jak Suarez jest irytujący gdy gra przeciw nam XDD

0

@Transu96 XDD no i po marzeniach

1

@Mario96w Myślałem, że na stałe pojechał na wakacje

5

Szczerze, to liczyłem, że chociaż w jakiejś innej lidze coś pokaże, ale jednak kasa zatriumfowała. Przynajmniej taki jeden psychol nie będzie nas już nawiedzał xD

0

Spokojnie, Mbappe nie przedłuży i wracamy z tematem za rok

5

@Krycha1899 Ale co Ty się gotujesz jak ja do wiedźmina nawiązałem

2

@marcin62 Ten wjazd Aviego w bit wyrzuca z papci

38

Obudził się w nich poeta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?