Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Uukasz_93 Nie płacz już
10
@Danchos Właśnie w ogóle
8
@CzarnyKapelusz XDD To niezła ekipa
1
@Hanok Bardzo dobrze, że już go w tym klubie nie ma.
0
Waszym zdaniem Koeman poleci?
7
Ale po tym meczu to już na pewno wyciągną wnioski
2
Chyba trzeba sobie przerwę zrobić, bo z oglądania tego nie wychodzi nic oprócz niszczenia psychiki
3
Zero emocji, człowiek wiedział, że tak się stanie xD
6
@Ojciec5tkidzieci Pranksterzy do wora
1
@Encore Ale by siadł taki słony karmel
1
@puyol_presidend5 Lille musi wygrać i przynajmniej zremisować bo liczą się bramki
0
@qlikp Ale mnie bawi to pierdzielenie o niezasłużonym tytule
0
Jak można mieć tyle szczęścia
0
Ivan wypełnił przysięgę
0
Boże Ivan błagamy
6
@LeoMessiah Tak każe obyczaj
6
Laptopkolegi narobił trochę zamieszania z tą karierą trenerską w Realu, ale trzeba przyznać, że jest dobrym fachowcem, niech mu się wiedzie w tej Sevilli.
2
@Sulimo Czeka siedem mórz, trzeba płynąć już
6
@Kgorecki2500 Trylogia Ezio na zawsze w moim sercu
0
@analitykTaktyki Człowiek znieczulony już
11
@VamosRakieta To zasłona dymna po to żeby nie przesiedział całego sezonu na ławce przed dołączeniem do Barcelony.
Skąd to wiem? Bredzę.
6
Absolutnie paskudny i obrzydliwy mecz.
5
Teraz widać jak Suarez jest irytujący gdy gra przeciw nam XDD
0
@Transu96 XDD no i po marzeniach
1
@Mario96w Myślałem, że na stałe pojechał na wakacje
5
Szczerze, to liczyłem, że chociaż w jakiejś innej lidze coś pokaże, ale jednak kasa zatriumfowała. Przynajmniej taki jeden psychol nie będzie nas już nawiedzał xD
0
Spokojnie, Mbappe nie przedłuży i wracamy z tematem za rok
5
@Krycha1899 Ale co Ty się gotujesz jak ja do wiedźmina nawiązałem
2
@marcin62 Ten wjazd Aviego w bit wyrzuca z papci
38
Obudził się w nich poeta