1

@Coutinho007 Nie takiego węża w kiblu bym się spodziewał

2

@JimMorrisonFCB Firmino ma żonę

4

@baginczyk Taka żeby zarobić, a się nie narobić

2

@Yosemite Niesamowici dzisiaj byli, wojownicy

3

@Uukasz_93 La Rambla w pigułce

12

Ależ to był piękny wieczór, naprawdę cudowny mecz, wielkie emocje i szczęście z powodu wygranej Italii. To jest futbol, który się kocha i wspomina. Trzymajcie się na tej La Rambli, dobry przekaz leci.

2

Dojechać te Belgię w drugiej połowie i będzie pięknie

0

Idź w pyry z tą Belgią

5

Włosi są przepiękni, co on tutaj zrobił ja pierdziele FOORZAAA

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Forza Italia z całego serca, lecimy

11

Gdzie piłkarz Barcelony karnego trafi w takim meczu

2

Hiszpania w karnych odpada, więc teraz albo nigdy

1

A ludzie kiedyś na Diego Coste narzekali w reprezentacji

27

Szanuj Morate swego bo możesz mieć Moreno

4

Szkoda, że zdjął tego Morate. Jak dla mnie z nim ten atak lepiej funkcjonuje.

0

Ale bym sobie obejrzał takiego Pedro na skrzydle, a nie tych parodystow

7

@jeyx77x A jakich niby unowocześnień potrzebuje nasz herb?

1

@kamilop Dobra jak lubisz, to zostawiamy

3

@IronSanHybrid Prawdziwa twarz Kante ukazana

2

@puyol_presidend5 Wejdź na zalando i oglądaj

0

Kulusevski na nodze kupon miał, co za rudinho

0

@Wieszak1990 My rzuciliśmy na szybko piątkę, że Ukraina strzeli gola i Szwecja wygra, kurs 16, ponad 60 do wyjęcia, jest szansa

0

Odechciało się to wszystko oglądać na dziś, idź pan w pyry

2

Muller powinien za to z buta do Niemiec wracać

3

Zaufasz raz tym niemcom i odstawiają jakiś syf na tym boisku

0

Kimmich na prawej obronie to zabijanie jego potencjału niestety

1

Joachim weź ich ogarnij w tej przerwie

5

Jazda z bydłem angielskim

3

@Comentateiro Jak angole przeciwnikiem to można

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?