Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Nie takiego węża w kiblu bym się spodziewał
2
@JimMorrisonFCB Firmino ma żonę
4
@baginczyk Taka żeby zarobić, a się nie narobić
2
@Yosemite Niesamowici dzisiaj byli, wojownicy
3
@Uukasz_93 La Rambla w pigułce
12
Ależ to był piękny wieczór, naprawdę cudowny mecz, wielkie emocje i szczęście z powodu wygranej Italii. To jest futbol, który się kocha i wspomina. Trzymajcie się na tej La Rambli, dobry przekaz leci.
2
Dojechać te Belgię w drugiej połowie i będzie pięknie
0
Idź w pyry z tą Belgią
5
Włosi są przepiękni, co on tutaj zrobił ja pierdziele FOORZAAA
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Forza Italia z całego serca, lecimy
11
Gdzie piłkarz Barcelony karnego trafi w takim meczu
2
Hiszpania w karnych odpada, więc teraz albo nigdy
1
A ludzie kiedyś na Diego Coste narzekali w reprezentacji
27
Szanuj Morate swego bo możesz mieć Moreno
4
Szkoda, że zdjął tego Morate. Jak dla mnie z nim ten atak lepiej funkcjonuje.
0
Ale bym sobie obejrzał takiego Pedro na skrzydle, a nie tych parodystow
7
@jeyx77x A jakich niby unowocześnień potrzebuje nasz herb?
1
@kamilop Dobra jak lubisz, to zostawiamy
3
@IronSanHybrid Prawdziwa twarz Kante ukazana
2
@puyol_presidend5 Wejdź na zalando i oglądaj
0
Kulusevski na nodze kupon miał, co za rudinho
0
@Wieszak1990 My rzuciliśmy na szybko piątkę, że Ukraina strzeli gola i Szwecja wygra, kurs 16, ponad 60 do wyjęcia, jest szansa
0
Odechciało się to wszystko oglądać na dziś, idź pan w pyry
2
Muller powinien za to z buta do Niemiec wracać
3
Zaufasz raz tym niemcom i odstawiają jakiś syf na tym boisku
0
Kimmich na prawej obronie to zabijanie jego potencjału niestety
1
Joachim weź ich ogarnij w tej przerwie
5
Jazda z bydłem angielskim
3
@Comentateiro Jak angole przeciwnikiem to można