Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Pawel13sz Gdzie to tak na noc znowu płakać
2
@Pogba Ja mam plakat Messiego nad łóżkiem już 10 lat, otworze oczy i jest pierwszym co widzę. Przypomina, że ma się w sobie tę cząstkę dziecięcej radości, którą Leo dawał, mogą się śmiać, ale ten człowiek to naprawdę ważna postać w moim życiu.. ahh, trzeba się trzymać bracie.
1
@ZiX Jak to mówił jego stary, jesteś bogiem piorunów, a nie młota
40
Jak Aguero się ulotni to ten klub trzeba zaorać, za dużo upokorzeń
0
@taris Przecież oni nie mają żadnej spiny, zwykłe bzdury kręcone przez media
2
@Roobo Ta sytuacja z Aguero jest popaprana, gość wygląda jakby miał niedługo kontrakt rozwiązać
0
@masq Jeszcze POTĘŻNY Jordi Alba przed nim
17
No i po co człowiek na tego IG wchodzi, posty Ansu, Xaviego, Busiego i oczy zaczynają się pocić
0
„Jak się masz, mistrzu?
„Właśnie powiedzieli mi o tobie: i cóż, nie wiesz, ile bezsennych nocy spędziłem, próbując znaleźć sposób, aby cię powstrzymać.”
„Próbowałem zastosować niezliczone strategie, a wszystko by działało, dopóki nie wyszedł ci kluczowy drybling, po którym trafiałeś do siatki. Jesteś najlepszy, koniec kropka”.
Mourinho zaskoczył wtedy „przebiegłością” i „sprytnym manewrem”, nalegając, aby Messi pozostał w Barcelonie. „The Special One” miał przygotowany jednak zwrot akcji do swojej retoryki.
Portugalczyk powiedział: „Więc wiesz, co ci powiem? Że musisz zostać dokładnie tam, gdzie jesteś! Nie odchodź, zbudują ci tam pomnik, zostań w Barcelonie. To najlepsze możliwe miejsce dla takiego numeru jeden jak ty.”
„Jednak… Jeśli pewnego ranka budzisz się, zjesz śniadanie na boisku treningowym, ale kawa nie będzie smakować tak samo, niebo nagle zszarzeje, nie będziesz lubił już swojego samochodu, będziesz czuł się smutno w drodze do domy, nie będziesz szczęśliwy, twoja rodzina nie będzie szczęśliwa, cóż, w tej ciemnej i ponurej chwili twojego życia … wtedy tak, będziesz musiał otworzyć furtkę szczęścia. A za tą furtką znajdziesz mnie, Jose Mourinho, czekam na ciebie! „
Podobno taką przemową Mou prawie kupił Messiego w 2014, Tomek Tuchel weź tam też bajere zarzuć
2
Kurde jak już w 2014 chciał do Chelsea iść, to mógłby teraz
0
@PatrychoO Chyba nikt taki głupi nie jest.. Chociaż kto wie
19
PSG to jest klub który wywołuje we mnie obrzydzenie
3
@Messibestplayerintheworld Zamiast iść pod siedzibę La Ligi, to drą japy pod obiektami Barcelony i wyzywają zawodników, 200iq
3
@Pawel13sz Messi w koszulce PSG to będzie widok zbyt drastyczny xD
1
@Draks[FCB] W sumie po skończeniu GOT podobne emocje były. Niedowierzanie, zażenowanie, ból i pytania jak można było to tak spierdzielić.
1
@Worny Ktoś mi za plecami chyba cebule kroi
0
@clyde Ja tam w sumie sporą część kadry na insta obserwuje, ale no tamci to byli piłkarscy herosi, inna planeta
8
@MesQueUnClub96 Redds malinowy wszedł za mocno
2
@LeoMessiah Bo nikt nie wie co tu się dokładnie odwala
8
Tebas rozdupcy dwa największe kluby w Hiszpanii, ale bohatersko zatrzyma Superligę xD
5
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/231572437_164389415782258_870348720757674626_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=ACkWhTqPbA0AX9uyT7J&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=10b6f74f157520e01a779e65717a8ee8&oe=61316722
I tak to właśnie jest
0
Jeszcze jak pójdzie do tego PSG to chyba mnie rozsadzi od środka
0
@kremowka2137 Zrodzą się nowi amigosi, to naturalny cykl
1
@barcamember Nacho już trochę w piłkę gra, zawsze prezentuje dobry poziom i na tym etapie pewnie jest trochę lepszy, ale tak jak napisał kolega wyżej, po stronie urugwajczyka jest ogromny potencjał.
1
@Coutinho007 Ty jesteś piękny zakolak
0
@PIWOSZ89 Zakolaków boli fryzura Fatiego
1
@elplacek44 Będzie musiał to wszystko odrobić
3
@Jakchcesz Zobaczyli popisy Lengleta z Umtitim i kazali zawracać
4
Martin przyciąga piłki jak panny
1
@AlexDark00 W tej kadrze jest jeden stoper na jakimś poziomie, to trzeba go chronić jak jajko xD