2

CM Punk! CM Punk!

35

@martin3131 Nie no może Odegaard coś tam jeszcze pokaże w tym Arsenalu

0

@LeoMessi1994 Najpierw nagrali 4-6 bo chyba nie mogli sobie pozwolić na takie efekty specjalne jak w 1-3, no i Lucas nie spodziewał się, ze SW będą takim hitem.

Skąd to wiem? Bredzę

0

@LeoMessi1994 99, lecisz normalnie od 1 do 6

1

@clyde Biedny wąż ugryziony przez hindusa

3

Czyli Cou wziąłby 8 jeśli Pjanica się jakoś wyrejestruje bo Kun wziął 19

0

@kamilop Byle nie tego Dembele

0

@ViscaelBarca2007 Kombinują wszyscy bo bieda że aż piszczy

8

@marnow Ale Perez nie chce

0

@gumaz Łódź bałuty

0

@Gomess Tylko nie zakolak, Auba to już się nie nadaje do gry na poziomie

5

@igor69 Chłop ujawnia swoje fetysze na Rambli

10

@BarcaInfo Oooh, a lot of damage

3

Goatwaite w tym momencie skradl moje serce, przegenialna cieszynka

0

Nuno ma haka na City

0

@Chakalaka Goatwaite nas poprowadzi

0

@marcin000019 Marcin zapomniałeś napisać, że nie umie strzelać z dystansu

0

@clyde Na szczęście i tak populacja fanatyków Dembele spadła do minimum

0

@cat_r37 Tylko rzecznikowi klubowemu Ronaldowi można ufać

3

@cat_r37 Na konferencji Koeman wymienił go w gronie kontuzjowanych, pewnie nie jest gotowy w stu procentach

0

@QuaReL "Kogo tam oglądać" xD Piszesz jakbyś na mecz ekstraklasy miał iść

0

@Ghotti Ten Laca to jeszcze jakoś ujdzie, ale Auba to jest wrak piłkarza

1

@dawo17 Powinien, ale w tym klubie jest staż, robią jakieś głosowania i wychodzi ci Jordi Alba jako jeden z kapitanów

1

@AntekGriezmann Kupon mi uratowała i humor gituwa

0

@Wojtah Nie odpale

5

@amanter O chu.. no tutaj ciary poszły, największy piłkarz w historii futbolu

0

@Encore Bruno na kapitanie, ale siadło

0

Wrzuciłem Real na kupon, specjalnie dla La Rambli

3

@Paradoks Pique kocha klub, a Umtiti kocha pitos

1

A potem "where zmiany"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?