Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
CM Punk! CM Punk!
35
@martin3131 Nie no może Odegaard coś tam jeszcze pokaże w tym Arsenalu
0
@LeoMessi1994 Najpierw nagrali 4-6 bo chyba nie mogli sobie pozwolić na takie efekty specjalne jak w 1-3, no i Lucas nie spodziewał się, ze SW będą takim hitem.
Skąd to wiem? Bredzę
0
@LeoMessi1994 99, lecisz normalnie od 1 do 6
1
@clyde Biedny wąż ugryziony przez hindusa
3
Czyli Cou wziąłby 8 jeśli Pjanica się jakoś wyrejestruje bo Kun wziął 19
0
@kamilop Byle nie tego Dembele
0
@ViscaelBarca2007 Kombinują wszyscy bo bieda że aż piszczy
8
@marnow Ale Perez nie chce
0
@gumaz Łódź bałuty
0
@Gomess Tylko nie zakolak, Auba to już się nie nadaje do gry na poziomie
5
@igor69 Chłop ujawnia swoje fetysze na Rambli
10
@BarcaInfo Oooh, a lot of damage
3
Goatwaite w tym momencie skradl moje serce, przegenialna cieszynka
0
Nuno ma haka na City
0
@Chakalaka Goatwaite nas poprowadzi
0
@marcin000019 Marcin zapomniałeś napisać, że nie umie strzelać z dystansu
0
@clyde Na szczęście i tak populacja fanatyków Dembele spadła do minimum
0
@cat_r37 Tylko rzecznikowi klubowemu Ronaldowi można ufać
3
@cat_r37 Na konferencji Koeman wymienił go w gronie kontuzjowanych, pewnie nie jest gotowy w stu procentach
0
@QuaReL "Kogo tam oglądać" xD Piszesz jakbyś na mecz ekstraklasy miał iść
0
@Ghotti Ten Laca to jeszcze jakoś ujdzie, ale Auba to jest wrak piłkarza
1
@dawo17 Powinien, ale w tym klubie jest staż, robią jakieś głosowania i wychodzi ci Jordi Alba jako jeden z kapitanów
1
@AntekGriezmann Kupon mi uratowała i humor gituwa
0
@Wojtah Nie odpale
5
@amanter O chu.. no tutaj ciary poszły, największy piłkarz w historii futbolu
0
@Encore Bruno na kapitanie, ale siadło
0
Wrzuciłem Real na kupon, specjalnie dla La Rambli
3
@Paradoks Pique kocha klub, a Umtiti kocha pitos
1
A potem "where zmiany"