Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wrzuciłem Real na kupon, specjalnie dla La Rambli
3
@Paradoks Pique kocha klub, a Umtiti kocha pitos
1
A potem "where zmiany"
0
@PIWOSZ89 Z 5 meczów każdy na odwrót, ale inauguracja
6
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/232444454_4249868645106705_5850846784653864529_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-4&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=gTb5V36c1zEAX9ohDvp&tn=L9XJUc6cCt-kBCs0&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=cc209230f2ae4f99a9ca0e545333dbec&oe=613AA7C2
Ajaj, widać tą nienawiść na twarzach jak to wszyscy piszą
2
@LuisSalvano Musisz im pomóc Luis, w Tobie nadzieja
1
@Ghotti Chyba każdy klub jakieś fajne zapowiedzi robi i filmiki, a my grafika z painta xD
0
@Dzemix111 Ciężko powiedzieć z pozycji robaka
0
Ramos na boisku to zwierz, ale prywatnie pewnie spoko gość z którym coś by się obaliło
3
@geass Ale jak to media nie piszą tylko prawdy? Ja w szoku
8
@DonMatteo901 To nie gra pod publiczkę tylko boiskowe emocje. Na murawie nawet z najlepszym ziomkiem możesz się ściąć. Chociaż taka nienawiść między piłkarzami też się znajdzie, np Suarez i Evra
1
@LuisSalvano Prawidłowo, trzeba jechać ze Sterlingiem
0
@Deviler Nowe konto przecież zrobi
36
@SkilledHydra16 Polizał
3
@amanter Ale tak w koszulce PSG chodzić?
1
@DaPidejpi Te teksty powinien Walentowicz czytać i mamy perełki
0
@Herato Wyleciał bo zapomniał jak się w piłkę gra
1
@Herato Tak się nie lubią, że po zgrupowaniu Icardi wstawiał fote z Messim na IG
2
@Deviler Luis nagrywał
1
@Lucky_Luke Griezmann, Benzema, Suarez
17
Łączymy siły z somsiadem
0
@DaPidejpi To jest ten plus, skończy się promowanie Mbappe, a Messi może złapać ze dwie złote piłki
1
Jest here we go, więc kończymy zabawę
12
@VamosRakieta To jest typ człowieka, który ci nawet Messiego obrzydzi, niesamowite
1
@Nano22 Podobnie, wstajesz, widzisz te zdjęcia z płaczącym Messim i nie możesz uwierzyć, że to się serio dzieje.
0
@kuz Typowo, ktoś napisze coś raz i rusza fala bezbeków
0
@Katalonbar Griezmann gra jako wolny elektron, a atak i tak się wymienia pozycjami
2
@Emhyr
O to chodzi, po prostu filmik im się nie dodał xD
3
@Berniś Wycięte brawa z postem do którego był dołączony filmik
1
Fabrizio podaje, że Rafa Mir ma do Atleti iść, lecą na grubo