0

Wrzuciłem Real na kupon, specjalnie dla La Rambli

3

@Paradoks Pique kocha klub, a Umtiti kocha pitos

1

A potem "where zmiany"

0

@PIWOSZ89 Z 5 meczów każdy na odwrót, ale inauguracja

2

@LuisSalvano Musisz im pomóc Luis, w Tobie nadzieja

1

@Ghotti Chyba każdy klub jakieś fajne zapowiedzi robi i filmiki, a my grafika z painta xD

0

@Dzemix111 Ciężko powiedzieć z pozycji robaka

0

Ramos na boisku to zwierz, ale prywatnie pewnie spoko gość z którym coś by się obaliło

3

@geass Ale jak to media nie piszą tylko prawdy? Ja w szoku

8

@DonMatteo901 To nie gra pod publiczkę tylko boiskowe emocje. Na murawie nawet z najlepszym ziomkiem możesz się ściąć. Chociaż taka nienawiść między piłkarzami też się znajdzie, np Suarez i Evra

1

@LuisSalvano Prawidłowo, trzeba jechać ze Sterlingiem

0

@Deviler Nowe konto przecież zrobi

36

@SkilledHydra16 Polizał

3

@amanter Ale tak w koszulce PSG chodzić?

1

@DaPidejpi Te teksty powinien Walentowicz czytać i mamy perełki

0

@Herato Wyleciał bo zapomniał jak się w piłkę gra

1

@Herato Tak się nie lubią, że po zgrupowaniu Icardi wstawiał fote z Messim na IG

2

@Deviler Luis nagrywał

1

@Lucky_Luke Griezmann, Benzema, Suarez

17

Łączymy siły z somsiadem

0

@DaPidejpi To jest ten plus, skończy się promowanie Mbappe, a Messi może złapać ze dwie złote piłki

1

Jest here we go, więc kończymy zabawę

12

@VamosRakieta To jest typ człowieka, który ci nawet Messiego obrzydzi, niesamowite

1

@Nano22 Podobnie, wstajesz, widzisz te zdjęcia z płaczącym Messim i nie możesz uwierzyć, że to się serio dzieje.

0

@kuz Typowo, ktoś napisze coś raz i rusza fala bezbeków

0

@Katalonbar Griezmann gra jako wolny elektron, a atak i tak się wymienia pozycjami

2

@Emhyr



O to chodzi, po prostu filmik im się nie dodał xD

3

@Berniś Wycięte brawa z postem do którego był dołączony filmik

1

Fabrizio podaje, że Rafa Mir ma do Atleti iść, lecą na grubo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?