Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Legenda klubu
1
Grealish nowym wrogiem La Rambli
0
@jedrek7000 Seba spokojnie
1
@Firestone I jego De Jongi też są debeściak
0
@MarioVeB! Oby mu się wiodło w Atleti, na zawsze w sercu
0
@Garbatyy Głowa urwana by była
0
@Xxxbarca4ever Napisałeś, że 2-3 miesiące wcześniej rządził środkiem pola w Juve, a on od dwóch sezonów zaliczał już zniżkę formy i kompletnie nic nie dawał, wypalił się totalnie.
5
@Xxxbarca4ever Oj nie rządził i nie dzielił
3
@marcin000019 Goran Pandev
8
@marcin000019 W końcu Barca wróci na szczyt, dzięki Marcin
1
@pacior95 Jak do końca roku wróci na boisko to sukces będzie
1
@Wittgenstein Carnage i brak R, nieźle xD
9
Słychać było trzask na La Rambli ajajaj
15
@FC1899Barca Ludzie co Wy na tych baniach macie? Ustawiał sobie piłkę, a tamten mu ją odkopał. CR7 machnął go w ramie i poszła symulka, że niby w twarz dostał xD
0
@amanter Machnął ręką w powietrze i co
1
@Rust_Cohle Chłop odszedł z cienkiej Barcelony i od razu zaczął strzelać, zobacz jak
12
@HansFCB Ale teraz to już na pewno odpali
1
Czyli 7 praktycznie jakby była zastrzeżona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Bayern to już w gacie robi ze strachu
0
@Borry Jeszcze bardziej boli
5
Braithwaite & De Jong, jak to wygląda w ogóle? Co to jest? Za jakie grzechy
1
@MaTt_BarcaFan Myślałem, że kompromitacja będzie dopiero w meczu z Bayernem, a tu klub inne plany miał
7
Rayo lepszego napastnika ma, ale dymy
2
Niestety i dojdzie do tego chorego dealu
3
@KacperVEB No zostaje De Jong w Sevilli przecież
1
@masq Już się zlecieli, brainlety
0
@barcelonaLM Serio tak się czuje xD Jeszcze ten live u Fabrizio odpalony
0
Romano mówił na live, że wszystko wystarczy podpisać, chore akcje się tu dzieją
0
XDD Klub mem, co tu się wyprawia