Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borry Jeszcze bardziej boli
5
Braithwaite & De Jong, jak to wygląda w ogóle? Co to jest? Za jakie grzechy
1
@MaTt_BarcaFan Myślałem, że kompromitacja będzie dopiero w meczu z Bayernem, a tu klub inne plany miał
7
Rayo lepszego napastnika ma, ale dymy
2
Niestety i dojdzie do tego chorego dealu
3
@KacperVEB No zostaje De Jong w Sevilli przecież
1
@masq Już się zlecieli, brainlety
0
@barcelonaLM Serio tak się czuje xD Jeszcze ten live u Fabrizio odpalony
0
Romano mówił na live, że wszystko wystarczy podpisać, chore akcje się tu dzieją
0
XDD Klub mem, co tu się wyprawia
3
Nie da się już patrzeć na to wszystko, co za kompromitacja, ehh
1
Atletico co pompe musi z nas mieć to jest niemożliwe
1
Dalej mam nadzieję, że to kolejna seria plot z tym De Jongiem, ale zadajmy sobie jedno pytanie, serio Manaj byłby od niego gorszy?
2
@YNS Nie no żartuje, ale straszne nazwiska się tu przewijają
0
@AmigoBlancos To już bym tego Mariano wolał niż te wynalazki co tu piszą
5
De Jong za Griza, nie dziwie się jak do tego dojdzie, trzeba się jakoś skompromitować na koniec
2
@Kgorecki2500 Jeszcze Mingueza jest, kto wie
19
@marcin000019 XDD Dzięki Marcin za analizę
1
To na Bayern w napadzie Brait - Depay - Roberto i lecimy
1
@Janiama Zero myślenia, nienawiść im przesłania oczy. Sprzedaż/wypożyczenie i do tego nie sprowadzenie nikogo klasowego w jego miejsce byłoby totalną kompromitacją.
0
@marcin000019 Tak chcieli oddać, że prezydent Atletico Barcelone po sądach chciał ciągać xD
11
@Survier Spoko opcja dla Espanyolu Barcelona
0
@gumaz Czyżby Romero znowu z jakimś przestrzelonym info?
3
@Woland10 Ile Ty chciałbyś dać za gościa, który ma 37 lat i rok kontraktu? Podoba się ludziom, bo to powrót legendy, wracają wspomnienia z dawnych czasów. Poza tym dalej jest marketingową bombą i gwarantem minimum 30 bramek.
2
@Woland10 Po prostu Brait to lepszy piłkarz
1
@SamuraJack Don't do that.. Don't give me hope
4
@Deviler Zawsze mieliśmy łeb do interesów
5
@VeB 1899 Grałby za wielkiego Brejta
2
Już się boje jaką legendę kupimy
6
@Cvzx "Gdy celebruję bramkę, zatykam sobie uszy i zamykam oczy, pokazując, że nie interesuje mnie krytyka. W ten sposób również w skupieniu przygotowuję się do najlepszej gry."