3

@Jakchcesz Zobaczyli popisy Lengleta z Umtitim i kazali zawracać

4

Martin przyciąga piłki jak panny

1

@AlexDark00 W tej kadrze jest jeden stoper na jakimś poziomie, to trzeba go chronić jak jajko xD

0

Wchodzi Braithwaite, żarty się skończyły

9

Jak dla mnie to jest perfekt przygotowanie dla psychiki przed sezonem. Pierwsze wylewy Lengleta i Alby odhaczone, a brame życia ładuje 18latek

5

@mesi8191 Ciężko będzie tego Dembele sprzedać

0

Alba piękny wylewik xD

0

Klimat jakbyśmy ćwierćfinał w Lidze Mistrzów cisnęli xD

4

@gontex Może lubi jak jej brakuje tchu

4

@Lub567 Cześć. Jak nie jesteś ładna, masz ponad 170cm, ważysz więcej niż 60kg, nie masz prawa jazdy, własnego domu i nie zarabiasz 10k na rękę to nawet do mnie nie pisz.
Ja jestem bezrobotny i o mnie trzeba zawalczyć.

1

@MesQueUnClub96 Fanatyk dżungli

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ale wyhaczyłeś tego gola ładnie

0

@Homeopata8989 2021, a ludzie dalej się plują, że ktoś ma brzuszek na wakacjach

0

@mordini123 Byłoby sympatycznie bo oprócz serie a to nie ma co tam odpalać

0

@marcin000019 Wpadła Ci w oko Marcin

2

@Rust_Cohle Męskie biegi po piwo też zrobić to mój stary z medalem wróci

11

@AntekGriezmann Pique to taki chad, że wyrwał Shakire pytaniem o pogodę

1

@Kgorecki2500 On ma takie mniejsze chyba, Dybala i Grealish też zawsze tak grali. Ogólnie bez nich sędzia nie wpuści na boisko.

1

@Kgorecki2500 Nie można grać bez ochraniacza

1

@HypeR Ja tu widzę więcej szydery z niego

2

Fajnie Memphis z tą 11 wygląda, mogłoby tak na stałe zostać

0

@FC1899Barca Jak to jest w końcu z tymi 20mln za to, że Kołczinio zagra ileś tam spotka? Gdzieś to było potwierdzone w końcu?

1

@Rust_Cohle Trochę lepszy pewnie jest, ale dalej nic specjalnego

1

@Deviler A po co nam drugi Dembele

3

@LeoMessiah Luca Toni - Italia i Henry - Francja

0

@TorSeV Wbijasz ledwo, a tu Zibi już gnojownicy narobił

1

@PatrychoO Cobra Kai jak karate kida oglądałeś

3

@barcelonaLM Łzy lecą po policzku

4

@KujaF Pod względem irytujących kibiców

0

@BorzyKrzys Już prawie pewniak, że Punk wbije do AEW, jedyne co jest wstanie mnie zmusić do ponownego śledzenia wrestlingu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?