Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Jakchcesz Zobaczyli popisy Lengleta z Umtitim i kazali zawracać
4
Martin przyciąga piłki jak panny
1
@AlexDark00 W tej kadrze jest jeden stoper na jakimś poziomie, to trzeba go chronić jak jajko xD
0
Wchodzi Braithwaite, żarty się skończyły
9
Jak dla mnie to jest perfekt przygotowanie dla psychiki przed sezonem. Pierwsze wylewy Lengleta i Alby odhaczone, a brame życia ładuje 18latek
5
@mesi8191 Ciężko będzie tego Dembele sprzedać
0
Alba piękny wylewik xD
0
Klimat jakbyśmy ćwierćfinał w Lidze Mistrzów cisnęli xD
4
@gontex Może lubi jak jej brakuje tchu
4
@Lub567 Cześć. Jak nie jesteś ładna, masz ponad 170cm, ważysz więcej niż 60kg, nie masz prawa jazdy, własnego domu i nie zarabiasz 10k na rękę to nawet do mnie nie pisz.
Ja jestem bezrobotny i o mnie trzeba zawalczyć.
1
@MesQueUnClub96 Fanatyk dżungli
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ale wyhaczyłeś tego gola ładnie
0
@Homeopata8989 2021, a ludzie dalej się plują, że ktoś ma brzuszek na wakacjach
0
@mordini123 Byłoby sympatycznie bo oprócz serie a to nie ma co tam odpalać
0
@marcin000019 Wpadła Ci w oko Marcin
2
@Rust_Cohle Męskie biegi po piwo też zrobić to mój stary z medalem wróci
11
@AntekGriezmann Pique to taki chad, że wyrwał Shakire pytaniem o pogodę
1
@Kgorecki2500 On ma takie mniejsze chyba, Dybala i Grealish też zawsze tak grali. Ogólnie bez nich sędzia nie wpuści na boisko.
1
@Kgorecki2500 Nie można grać bez ochraniacza
1
@HypeR Ja tu widzę więcej szydery z niego
2
Fajnie Memphis z tą 11 wygląda, mogłoby tak na stałe zostać
0
@FC1899Barca Jak to jest w końcu z tymi 20mln za to, że Kołczinio zagra ileś tam spotka? Gdzieś to było potwierdzone w końcu?
1
@Rust_Cohle Trochę lepszy pewnie jest, ale dalej nic specjalnego
1
@Deviler A po co nam drugi Dembele
3
@LeoMessiah Luca Toni - Italia i Henry - Francja
0
@TorSeV Wbijasz ledwo, a tu Zibi już gnojownicy narobił
1
@PatrychoO Cobra Kai jak karate kida oglądałeś
3
@barcelonaLM Łzy lecą po policzku
4
@KujaF Pod względem irytujących kibiców
0
@BorzyKrzys Już prawie pewniak, że Punk wbije do AEW, jedyne co jest wstanie mnie zmusić do ponownego śledzenia wrestlingu xD