5

Gardziłem Anglią wcześniej.. i gardzę teraz jeszcze bardziej. Forza Italia całym sercem.

1

Gardzę angolami, co za wał

6

@Pitinho Inni też dostawali i jakoś nie trafiali do bramki

66

Luis Enrique:

"Zobaczyłem Chielliniego i Bonucciego w pojedynkach z Lukaku i pomyślałem: 'Może lepiej będzie zagrać bez napastnika, a zamiast tego mieć dodatkowego człowieka w drugiej linii'. Będę kibicował Włochom w finale".

Lucho? Top

1

@BorzyKrzys Jak przejdą Danie, to Italia im robi oro

0

@Encore No ja myślę, że jednak chciał coś udowodnić i wziął na siebie tego karnego. Byle się podniósł bo u niego właśnie psychika to największy problem.

0

@Encore Może sam chciał strzelać

0

@AmigoBlancos To może wymianka za Umititego

2

@konrad1661 I byś nie miał ręki

1

@DonMatteo901 Najtrudniejszy rywal, nie było szans na grę piłką. Myślę, że w finale rzucą się ostrym pressingiem.

0

Gra bez farta uja warta, ale mimo to.. FORZA ITALIA DO LONDYNU

3

Chiellini to jest szef

0

Berardi to jest sabotażysta totalny

3

Piękny Fede Chiesa, FORZA ITALIA

1

Ale ciary, foooorzaaa Italiaaaa

2

It's coming Rome

0

@xDoMinO26x Lecimy na wygnanie

0

@Vebrol Chciałbym żeby Italia utarła wszystkim nosy i wygrała

3

@AdiKingu96 Mnie nosi jak widzę, że Bombele dalej będzie zawodnikiem tego klubu, ale co zrobisz

20

@VamosRakieta Bonusy za wygranie Złotej Piłki

3

Insigne.. jaka swoboda... ależ gooool, Lorenzo, Lorenzo Insigne! Italia Bella!

1

@Coutinho007 Nie takiego węża w kiblu bym się spodziewał

2

@JimMorrisonFCB Firmino ma żonę

4

@baginczyk Taka żeby zarobić, a się nie narobić

2

@Yosemite Niesamowici dzisiaj byli, wojownicy

3

@Uukasz_93 La Rambla w pigułce

12

Ależ to był piękny wieczór, naprawdę cudowny mecz, wielkie emocje i szczęście z powodu wygranej Italii. To jest futbol, który się kocha i wspomina. Trzymajcie się na tej La Rambli, dobry przekaz leci.

2

Dojechać te Belgię w drugiej połowie i będzie pięknie

0

Idź w pyry z tą Belgią

5

Włosi są przepiękni, co on tutaj zrobił ja pierdziele FOORZAAA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?