Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Gardziłem Anglią wcześniej.. i gardzę teraz jeszcze bardziej. Forza Italia całym sercem.
1
Gardzę angolami, co za wał
6
@Pitinho Inni też dostawali i jakoś nie trafiali do bramki
66
Luis Enrique:
"Zobaczyłem Chielliniego i Bonucciego w pojedynkach z Lukaku i pomyślałem: 'Może lepiej będzie zagrać bez napastnika, a zamiast tego mieć dodatkowego człowieka w drugiej linii'. Będę kibicował Włochom w finale".
Lucho? Top
1
@BorzyKrzys Jak przejdą Danie, to Italia im robi oro
0
@Encore No ja myślę, że jednak chciał coś udowodnić i wziął na siebie tego karnego. Byle się podniósł bo u niego właśnie psychika to największy problem.
0
@Encore Może sam chciał strzelać
0
@AmigoBlancos To może wymianka za Umititego
2
@konrad1661 I byś nie miał ręki
1
@DonMatteo901 Najtrudniejszy rywal, nie było szans na grę piłką. Myślę, że w finale rzucą się ostrym pressingiem.
0
Gra bez farta uja warta, ale mimo to.. FORZA ITALIA DO LONDYNU
3
Chiellini to jest szef
0
Berardi to jest sabotażysta totalny
3
Piękny Fede Chiesa, FORZA ITALIA
1
Ale ciary, foooorzaaa Italiaaaa
2
It's coming Rome
0
@xDoMinO26x Lecimy na wygnanie
0
@Vebrol Chciałbym żeby Italia utarła wszystkim nosy i wygrała
3
@AdiKingu96 Mnie nosi jak widzę, że Bombele dalej będzie zawodnikiem tego klubu, ale co zrobisz
20
@VamosRakieta Bonusy za wygranie Złotej Piłki
3
Insigne.. jaka swoboda... ależ gooool, Lorenzo, Lorenzo Insigne! Italia Bella!
1
@Coutinho007 Nie takiego węża w kiblu bym się spodziewał
2
@JimMorrisonFCB Firmino ma żonę
4
@baginczyk Taka żeby zarobić, a się nie narobić
2
@Yosemite Niesamowici dzisiaj byli, wojownicy
3
@Uukasz_93 La Rambla w pigułce
12
Ależ to był piękny wieczór, naprawdę cudowny mecz, wielkie emocje i szczęście z powodu wygranej Italii. To jest futbol, który się kocha i wspomina. Trzymajcie się na tej La Rambli, dobry przekaz leci.
2
Dojechać te Belgię w drugiej połowie i będzie pięknie
0
Idź w pyry z tą Belgią
5
Włosi są przepiękni, co on tutaj zrobił ja pierdziele FOORZAAA