Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rust_Cohle Ale te skarpetki to mogłeś zdjąć
0
@Crakitic Dalej nic chłopaki
0
@PlsNotAtletico Nie tym razem
0
Dobra to też coś wrzucę. Ten piłkarz grał z takimi nazwiskami jak:
- Daniel Osvaldo
- Totti
- Del Piero
- Jovetić
1
@AntekGriezmann Carlos Vela?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@sendesara Dobra, coś mi się pomyliło faktycznie
3
@AmigoBlancos Pepsi i colka bez cukru są kozak, już zwykłe mi nie siadają tak
0
@AdiKingu96 Kaziowi faza już zeszła
0
@lucca87 Nie to co my.. a nie
3
@capoN Ja nie mam co jeść więc tylko woda została
3
@FCMichalo Gruba pijesz?
6
Czyli duch Bartomeu ciągle obecny na Camp Nou. Ta wymiana to byłaby totalna kompromitacja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Chiellini i Bonucci to jest duet legendarny i nie do podrobienia, piękni
3
Gigioooooooo co za szef, FORZA ITALIA DZISIAJ WYGRAŁ FUTBOL
2
Proszę azzurri, musicie to zrobić
8
Bonucci dzisiaj to szef totalny
0
Leeeeeeeeoooooonardo Boooonucci, jaaaaaazda
0
No i i luj, burza se wybrała moment idealny, pooglądane
0
Insigne poziom napoli odpalił
2
Giorgio dzisiaj wznosi puchar, nie ma innej opcji
FOOOORZA ITAAAAALIA
5
@VamosRakieta Dodatkowo ma błogosławieństwo od Messiego, który nazwał go crackiem.
Tylko Arsenal mógł takiego gościa wywalić.
0
@masq Pewnie chleją na wyspie
19
@DonMatteo901 Ci cisnący Messiego i Ronaldo są siebie warci
0
@Rust_Cohle Chiesa z CR7 był motorem napędowym cienkiego w tym sezonie Juve, ciągnął ten wózek bez kół i do tego zrobił przyzwoite statystyki. Euro w jego wykonaniu wyśmienite, więc z tą wygraną ligą top 10 by siadło
Spóźniony, ale jestem
0
@Pilka_jest_okragla Pepe dumny
0
@Katalonbar Mancini mówił, że Hiszpania to drużyna, która piłką gra najlepiej na świecie. Ciężko inaczej z nimi grać.
5
@Encore Ciro odwalił pajacerke z tym nagłym ożywieniem, ale Sterling to jest notoryczny symulant i oszust
0
Ja to bardziej niż tych angoli w finale, boję się ostrej drukarni, to będzie najgorszy przeciwnik