2

Już się boje jaką legendę kupimy

6

@Cvzx "Gdy celebruję bramkę, zatykam sobie uszy i zamykam oczy, pokazując, że nie interesuje mnie krytyka. W ten sposób również w skupieniu przygotowuję się do najlepszej gry."

1

Przecież nikt poważny tego z Alcacerem nie podał, co jest

0

@masq Chłopie na ig lecą wyzwiska od psycholi i degeneratów, a Ty o krytyce piszesz

5

Powiem tak, piękny Giroud był dostępny za groszaki, tego nie przeżyje, za cudowny widok by był w koszulce Barcelony

0

@BorzyKrzys Na razie, to się na to patrzeć nie da. Może trzeba im dać czasu żeby cynizm Maxa wlał się ponownie w ich dusze i teraz pojadą z Milanem oraz Napoli 1-0. Kadra to dalej jest tartak z kilkoma zawodnikami, którzy mogą błysnąć, więc ciężko coś wróżyć.

3

@Uukasz_93 Ten bramkarz wiedział, że to może być ostatnia taka szansa

22

@Uukasz_93 Dobrze, że pół składu Barcelony nie robiło sobie z nim zdjęcia po finale Pucharu Króla

2

Oby Bayern miał litość

0

Panie daj pan tego Coutinho

1

No jest Alba cienki, nie ma co ukrywać

0

@puyol_presidend5 Widać, że GOAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Czy tylko dla mnie numery na koszulkach piłkarskich mają znaczenie?

2

@Djzordon Ale Carletto to Ty szanuj

3

To oficjalnie, teraz Rambla będzie płonąć przy każdym meczu United ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

Mimo wszystko spoko, że idzie do tego United. Jest to moment symboliczny, pewne zatoczenie koła. Takie pojedynki na Anfield i buczenie na maszynę to będą piękne powroty do przeszłości. Pozostało już niewiele sezonów z Messim i CR7, więc trzeba jeszcze coś pooglądać.

2

@Encore Bracia by się ponownie połączyli

0

@Encore To by było piękne, dajcie tego Pogbe

5

Szkoda, że już dryblować nie potrafi bo jak grał w United, to się tymi kiwkami jarało

13

@Criss18Barca Bo nikt się nie spodziewał, że Messi odejdzie z Barcelony, grał tu całą karierę, to musiała być największa bomba w historii piłki.

7

@Deviler Jeszcze teraz piłki będzie mu dogrywał De Bruyne czy Grealish, a nie Bentancur z Rabiotem xD

18

@tomek8756 Król Artur zawsze był najlepszy, wieczny szacunek

4

No to zrobią nam oro już w grupie xD

3

Essien chyba też dobry towar wziął

0

Michael Essien birthday party

0

@ptrx Ale co Ty porównujesz trenerke do januszexa, tu chodzi pewnie o wypalanie, wypracowanie nowych schematów, spojrzenie na sposób gry

2

@amanter Chłop się nie uwolni już, ale też nikt mu nie kazał podpisywać nowego kontraktu

0

@SkilledHydra16 Wygląda tu jakby go po ostrym kebsie cisnęło

0

@Azi No ja zinterpretowałem to tak, że Koeman nie ma charakteru, a dla mnie to jest bzdura, bo gość charakterny jednak jest. Gra drużyny to już inna kwestia.

1

@Rust_Cohle Juve storia di un grande amore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?