Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiah Mógłby dołożyć ze dwie jeszcze
5
@tomek8756 Kanada na osiedlu barakowozów
15
@Woland10 Coraz słabsze te baity, musisz się postarać
0
Ładną strzelaninę sobie Inter urządził
1
@Esio O miano największego nurka
0
@Kettger Don't give me hope
0
@cules100pro Tylko Antonio Conte.. a potem się budzę bo to nierealne
1
@AmigoBlancos Idealnie się Twoje posty zgrywały z oglądaniem przeze mnie mindhuntera, ale niestety już tylko 2 odcinki mi zostały
5
@macio_944 0 celnych strzałów oddanych na Camp Nou, tego się nie da opisać
4
@Encore @Rust_Cohle z rodzinką
4
@Mixtape Remisy brałbym w ciemno
0
@Coutinho007 W tym momencie na tym tle młodzieży i wypaleńców jest to zawodnik baardzo cenny
0
Mnie bawią kolejne kandydatury dzieciaków do tego klubu, nawet w FM'ie potrzeba zawodników, którzy wchodzą w swój prime, są bardziej doświadczeni. Ale no też trzeba przyznać, że poza Memphisem pewnie mało kto w tym wieku i o podobnej klasie będzie chciał tutaj teraz przyjść.
0
@masq Chciałbym kiedyś zobaczyć prawdziwego fachowca na tej ławce trenerskiej, gościa, który umie w taktykę, jakąś markę. Ale w tym klubie będzie o to ciężko.
0
@Vebrol To była jakaś imitacja gry w piłkę nożną. Kontry to robił Real Mourinho, to były prawdziwe kontry.
2
Wzięlibyśmy Antonio Conte i liga robiona co roku
3
@parpe To gloryfikowanie Valverde po porażkach zawsze bawi, moje ulubione
11
@Cule1234 Jordi Alba był chory dlatego.. wystawił go od pierwszych minut
9
@AmigoBlancos W kieszeni Upamecano został schowany
0
@dafik85 Nic pozytywnego nie wymyślę
16
Co do Coutinho, to było widać, że jest klasę wyżej od większości zespołu. Luz, technika, szybkość w podejmowaniu decyzji, byle zdrowie mu dopisywało.
5
@dafik85 Strzelił ładnego gola dupą
1
3:0, jest progresik, jedziemy dalej
0
Już pomijając te męczarnie, bo wiadome i oczywiste było, że tak będzie, to najbardziej boli fakt w jaki żałosny sposób straciliśmy bramkę
0
@BorzyKrzys Większość tak, ale jednocześnie bardziej się opłaca symulować niż grać uczciwie
8
@nitey Nie no jeszcze odpali Messi
1
No i klątwa nie zadziała skoro inni postanowili już wcześniej kupon utopić
3
@marcin000019 Fanatycy i Messiego i Ronaldo są najgorsi
1
@Rust_Cohle Na cda będzie
3
@MarioVeB! Przepraszam Mario