0

@LeoMessiah Mógłby dołożyć ze dwie jeszcze

5

@tomek8756 Kanada na osiedlu barakowozów

15

@Woland10 Coraz słabsze te baity, musisz się postarać

0

Ładną strzelaninę sobie Inter urządził

1

@Esio O miano największego nurka

0

@Kettger Don't give me hope

0

@cules100pro Tylko Antonio Conte.. a potem się budzę bo to nierealne

1

@AmigoBlancos Idealnie się Twoje posty zgrywały z oglądaniem przeze mnie mindhuntera, ale niestety już tylko 2 odcinki mi zostały

5

@macio_944 0 celnych strzałów oddanych na Camp Nou, tego się nie da opisać

4

@Encore @Rust_Cohle z rodzinką

4

@Mixtape Remisy brałbym w ciemno

0

@Coutinho007 W tym momencie na tym tle młodzieży i wypaleńców jest to zawodnik baardzo cenny

0

Mnie bawią kolejne kandydatury dzieciaków do tego klubu, nawet w FM'ie potrzeba zawodników, którzy wchodzą w swój prime, są bardziej doświadczeni. Ale no też trzeba przyznać, że poza Memphisem pewnie mało kto w tym wieku i o podobnej klasie będzie chciał tutaj teraz przyjść.

0

@masq Chciałbym kiedyś zobaczyć prawdziwego fachowca na tej ławce trenerskiej, gościa, który umie w taktykę, jakąś markę. Ale w tym klubie będzie o to ciężko.

0

@Vebrol To była jakaś imitacja gry w piłkę nożną. Kontry to robił Real Mourinho, to były prawdziwe kontry.

2

Wzięlibyśmy Antonio Conte i liga robiona co roku

3

@parpe To gloryfikowanie Valverde po porażkach zawsze bawi, moje ulubione

11

@Cule1234 Jordi Alba był chory dlatego.. wystawił go od pierwszych minut

9

@AmigoBlancos W kieszeni Upamecano został schowany

0

@dafik85 Nic pozytywnego nie wymyślę

16

Co do Coutinho, to było widać, że jest klasę wyżej od większości zespołu. Luz, technika, szybkość w podejmowaniu decyzji, byle zdrowie mu dopisywało.

5

@dafik85 Strzelił ładnego gola dupą

1

3:0, jest progresik, jedziemy dalej

0

Już pomijając te męczarnie, bo wiadome i oczywiste było, że tak będzie, to najbardziej boli fakt w jaki żałosny sposób straciliśmy bramkę

0

@BorzyKrzys Większość tak, ale jednocześnie bardziej się opłaca symulować niż grać uczciwie

8

@nitey Nie no jeszcze odpali Messi

1

No i klątwa nie zadziała skoro inni postanowili już wcześniej kupon utopić

3

@marcin000019 Fanatycy i Messiego i Ronaldo są najgorsi

1

@Rust_Cohle Na cda będzie

3

@MarioVeB! Przepraszam Mario

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?