Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/245161697_2500770980067826_6132434517293342500_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=pdVa9U3pL8wAX9lYY2R&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=1585867afd66f639de44e0e63d38d0b6&oe=618B8375
Przesadził
11
@Wilczeq Ten pojazd po Lewym tutaj ostro żenujący jest
3
@Oskar00 Pomidorowa z makaronem
11
Myślicie, że Ferran Torres zbliży się do poziomu swojego ojca Fernando Torresa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@RonnieVEB Zerknąłem tylko
3
Nie dogadamy się jak lubisz jarmuż
3
@Sau_Ron Sprzedać i zapomnieć
1
Francja była fajna w 2016
0
No i się nacieszylem
2
Jedzie wielka Hiszpania Luisa Enrique z nimi
2
Sarabia niezły sabotaż robi
18
@kamilo0066 Chałwa jest kozak
1
@Rust_Cohle Tak jak Twoje szefie, Benzi z Lewym mocna walka o top 1
5
@Mario96w Oprócz mojego starego napojonego harnasiami to słabo
1
@KrwawiaceoczyVEB Modrić za kilka meczów dostał złotą piłkę, także różnie bywa
9
Ale że Fede Chiesy nie ma na liście, nieźle się tam bawią
0
Ja tam zawsze byłem za Newcastle, Demba Ba idol
0
@barcowy1899 Mnie już wiozą prosto do celi
0
@LS Kozacki detektyw
0
@Radzio_94 Nie było szans żeby został. On albo Pep.
2
@marcin62 Ja raz zostałem powołany na zawody i zdobyłem bramkę, to moje osiągnięcie tak jak 4 przyłożenia w jednym meczu Ala Bundy'ego
6
@dembabejlen Dobry towar byku wleciał
17
Boomerzy w żałobie
1
@PizzerMan To już odpal sobie gibrzdyla
1
@pawelke3n Julian idziesz na wódę i paluszki z kurczaka?
7
@Barca1992 Dobrze, że jestem biedny
0
@pt9 Ja po pierwszym nie mogę się za drugi zabrać. Rust zbyt potężny był i chyba trzeba dłużej odczekać.
9
@krawczykPSG Luuk de Jong
9
@Piernik No i co jest złego w messengerze?