Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Piękne to było euro i piękna była Italia
0
Widzę śmiejącego się Leo z Luisem i chyba ktoś akurat cebule kroi obok
1
@barcelonaLM Pedri z wujasami
4
@Jakchcesz Losowanie złotej piłki, w sumie trafne określenie
1
@DaPidejpi Dla mnie najlepszy mecz Barcy jaki oglądałem
0
@Stasiuburza Akcja przeciw przemocy wobec kobiet w Italii
0
@BarcaInfo Patrice Evra jak ja go.. nie lubię
1
Ale bym sobie takiego Griza obejrzał za Depaya
7
Abde to jest piękny chłopak
1
Najpierw nie sprawdzili karnego, a potem Dybala trafił w poprzeczkę z wolnego i 120 polskich złotych do wygrania zrobiło adios
0
@Rust_Cohle Ja żałuję, że najpierw 2 nie ograłem, więc poogarniaj tam sobie
5
@lucas/catalan Za bycie erosomanem
2
@DaPidejpi Pięknie ich somsiad wtedy rozjechał, lubię do tego wracać
4
@Emhyr Nie grał bo mieliśmy problem bogactwa na jego pozycjach
21
@Songo91 Lubiłem Rafaela, a tu jednak odkleiło chłopa
0
@Woland10 Nie wiem
10
@TheNekro94 https://scontent.fktw4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/260786648_4457843944293969_8195101022136832576_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=cl4u2dk71bEAX9Sa5c5&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=46bc0ea571dd634ea1dbdcd9c9a09e87&oe=61C7544F
Martwią się po prostu
16
@Encore Piękny hiszpan zamiast paskudnego nurka i symulanta
2
@BarcaInfo Jakby to siadło, to piękna sprawa
3
@macio_944 Krytycy na filmwebie to są odkleiny
9
@macio_944 W tego gola z PSG cała złość poszła
9
Messi pasuje do tego klubu jak mój stary do bycia trzeźwym
0
I to jest to, skuteczność
9
Messi powinien teraz w tym City grać
4
@Encore Jadon Sancho
14
XDD ale się zgrało z tym komentarzem niżej
5
Z takim upośledzonym atakiem nie da się nic ugrać
15
Zwycięstwo tak zwane na Zidana
8
@AmigoBlancos To który jest synem kogo
44
@BarcaInfo Oscar wjechał na pełnej