4

Piękne to było euro i piękna była Italia

0

Widzę śmiejącego się Leo z Luisem i chyba ktoś akurat cebule kroi obok

1

@barcelonaLM Pedri z wujasami

4

@Jakchcesz Losowanie złotej piłki, w sumie trafne określenie

1

@DaPidejpi Dla mnie najlepszy mecz Barcy jaki oglądałem

0

@Stasiuburza Akcja przeciw przemocy wobec kobiet w Italii

0

@BarcaInfo Patrice Evra jak ja go.. nie lubię

1

Ale bym sobie takiego Griza obejrzał za Depaya

7

Abde to jest piękny chłopak

1

Najpierw nie sprawdzili karnego, a potem Dybala trafił w poprzeczkę z wolnego i 120 polskich złotych do wygrania zrobiło adios

0

@Rust_Cohle Ja żałuję, że najpierw 2 nie ograłem, więc poogarniaj tam sobie

5

@lucas/catalan Za bycie erosomanem

2

@DaPidejpi Pięknie ich somsiad wtedy rozjechał, lubię do tego wracać

4

@Emhyr Nie grał bo mieliśmy problem bogactwa na jego pozycjach

21

@Songo91 Lubiłem Rafaela, a tu jednak odkleiło chłopa

0

@Woland10 Nie wiem

16

@Encore Piękny hiszpan zamiast paskudnego nurka i symulanta

2

@BarcaInfo Jakby to siadło, to piękna sprawa

3

@macio_944 Krytycy na filmwebie to są odkleiny

9

@macio_944 W tego gola z PSG cała złość poszła

9

Messi pasuje do tego klubu jak mój stary do bycia trzeźwym

0

I to jest to, skuteczność

9

Messi powinien teraz w tym City grać

4

@Encore Jadon Sancho

14

XDD ale się zgrało z tym komentarzem niżej

5

Z takim upośledzonym atakiem nie da się nic ugrać

15

Zwycięstwo tak zwane na Zidana

8

@AmigoBlancos To który jest synem kogo

44

@BarcaInfo Oscar wjechał na pełnej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?