0

Psycha siadla w tym momencie, trzeba wyłączyć

0

XD xD xD Nie wierzę w to

0

Nie no Mingueza skończy tutaj wkręcony w ziemię

1

Ten sędzia to jest kpina

3

Ter Stegen to jest żart w tym momencie

2

Co by się nie działo, jesteśmy Barceloną, forca Barca

0

@Rewolucja123 Łatwo

3

I cyk wielkie Juve z pierwszego

1

@Janiama Po latach frustracji tacy ludzie mogą sobie w końcu ulżyć

0

@Alvarinho Tamto to ironia była, pozdro

0

@Alvarinho Nie czaje Johnie Wicku

0

@FCB24 XDD W sumie tak, ale zagraniczne miałem bardziej na myśli

8

@AmigoBlancos Barcelona wychowała terrorystę z Rosario, który ukradł ZP Lewemu, więc przebite

1

@FCBMati10 No niby to było zawsze, ale teraz to jest apogeum

4

Nie spodziewałem się, że kiedyś będziemy najbardziej znienawidzonym klubem w tym kraju

14

@Kgorecki2500 Do twojej pustej głowy wznosimy błaganie, przejedź się po Bayernie Dembele Usmanie

1

@PatrychoO Też właśnie. Wiem, że znowu baty mogą być, ale jakoś czekam na ten mecz.

0

@ZefkaKG Zależy od Dynama

0

Boli Was wielki Griezmann

4

@Kamilos84 Przecież gole to jest największy argument za Lewym wg polaków, to o co chodzi

2

Mbappe zbiera punkty respektu na rambli

2

@Momals11 XDDDD

30

Ja tam będę mocno wierzył w środę.. Dynamo musisz

0

@msmsms Po Peaky Blinders zostałem fanem brytyjskiego akcentu

0

@taris Faktycznie jakiś mecz z Boca gramy, mocno potrzebny

2

@Kapitan hawk Escalando

2

@FC1899Barca Puig da na pewno 120% fizyczności i mentalności

12

@pt9 Thiago nie ma podjazdu do Fabregasa

0

Mertensik ładnie się przebudził ostatnio

0

To jest zwykle kalectwo co oni grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?