Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Esteban_ GOOOOOOOOL AAAAAA dziękuję
5
Ajaxie mój kochany jednej bramki potrzebuje
3
No i co ten Ajax wyczynia ja się pytam
4
Fajnie w końcu taki dobry futbol obejrzeć
2
@Rust_Cohle W końcu mi jakiś kupon siadł szefie
https://ibb.co/wcXLh1Q
0
De Jong wali sobie chillere na boisku bo wie, że i tak ma pewny skład i na ławce nie usiądzie
0
@Encore Ale baja muniś wygrac musi
0
@Encore W końcu się ujawniłeś halowcu
0
@NaFazieHitman Jak sam mu sypałem
1
Tede biełyje nosy uskuteczniał
5
Stary-na-wersalce
44
@Davvd Takich napastników jak Villa już nie produkują
14
@Pilka_jest_okragla Będzie kolega dla Dembele w szpitalu
7
@Mns21 Za stara już
0
@DonMatteo901 Za tę muzykę w tle gość do pierdla powinien iść
0
@Uukasz_93 Ja po pierwszej połowie odpuściłem oglądanie, Koeman czynił cuda
0
@Worny Nie no wytrzeźwiej
0
@Pogba Fabrizio dał, wystarczy
0
Ale co w swoim pierwszym sezonie Koeman dał mi złapać oddech i chęć oglądania meczów, to jego
0
Daj mi te noc, te jeeeedną noc
0
1 celny strzał przez 98 minut? Hahahahahaha
1
Nie oglądanie drugiej połowy było piękną decyzją
2
No nie jesteśmy za dobrzy w ten sport co zrobisz
0
@bartas97 Środowa noc to wódy czas
0
@kuz Falcao prosze nie bij nas
1
@Messibestplayerintheworld Ale teraz to już na pewno odpali.. nie ma szans, że nie
0
@zadafcb I koniec mojej ulubionej telenoweli
1
@MesQueUnClub96 Na kupon go dałem, więc przerżnie
9
@kewin XDDD hahaha
1
@Ojciec5tkidzieci Tak się zasiedział w tym Torino, że straszny regres zrobił, ale no zarząd też każdą ofertę odrzucał i teraz za darmo się zawinie