1

@Esteban_ GOOOOOOOOL AAAAAA dziękuję

5

Ajaxie mój kochany jednej bramki potrzebuje

3

No i co ten Ajax wyczynia ja się pytam

4

Fajnie w końcu taki dobry futbol obejrzeć

2

@Rust_Cohle W końcu mi jakiś kupon siadł szefie

https://ibb.co/wcXLh1Q

0

De Jong wali sobie chillere na boisku bo wie, że i tak ma pewny skład i na ławce nie usiądzie

0

@Encore Ale baja muniś wygrac musi

0

@Encore W końcu się ujawniłeś halowcu

0

@NaFazieHitman Jak sam mu sypałem

1

Tede biełyje nosy uskuteczniał

5

Stary-na-wersalce

44

@Davvd Takich napastników jak Villa już nie produkują

14

@Pilka_jest_okragla Będzie kolega dla Dembele w szpitalu

7

@Mns21 Za stara już

0

@DonMatteo901 Za tę muzykę w tle gość do pierdla powinien iść

0

@Uukasz_93 Ja po pierwszej połowie odpuściłem oglądanie, Koeman czynił cuda

0

@Worny Nie no wytrzeźwiej

0

@Pogba Fabrizio dał, wystarczy

0

Ale co w swoim pierwszym sezonie Koeman dał mi złapać oddech i chęć oglądania meczów, to jego

0

Daj mi te noc, te jeeeedną noc

0

1 celny strzał przez 98 minut? Hahahahahaha

1

Nie oglądanie drugiej połowy było piękną decyzją

2

No nie jesteśmy za dobrzy w ten sport co zrobisz

0

@bartas97 Środowa noc to wódy czas

0

@kuz Falcao prosze nie bij nas

1

@Messibestplayerintheworld Ale teraz to już na pewno odpali.. nie ma szans, że nie

0

@zadafcb I koniec mojej ulubionej telenoweli

1

@MesQueUnClub96 Na kupon go dałem, więc przerżnie

9

@kewin XDDD hahaha

1

@Ojciec5tkidzieci Tak się zasiedział w tym Torino, że straszny regres zrobił, ale no zarząd też każdą ofertę odrzucał i teraz za darmo się zawinie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?