Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Daaaaaaaaaaaaaaaaani Alveeeeeeeeeeeeeeeeeeeees
2
@amanter Tak, Alves będzie grał każdy mecz od deski do deski, Dest się nie podniesie
0
@Rust_Cohle Podobna do tej twojej
12
Jak Daniego Alvisa w koszulce Barcy jeszcze zobaczę to łezka poleci
12
@Pogba Gra w FC Ulanych przyniosła dobre efekty
0
@escarabajo Ale gdzie on jak 12 latek wygląda? Jak na tym zdjęciu to jest sezon 18/19
5
@escarabajo Szok, że 17 latek nie wygląda jak Goretzka
4
@MesQueUnClub96 Fakty są takie, że co roku każdy sobie inne kryteria znajduje
2
@LS Z biedry top, zna się te smaki. Ja lubiłem sobie do tej lasagni jeszcze frytek kupić, kucharz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@zakazskretuwlewo Czyli nie oficjalnie
0
@CLionelMessi Ja nie wiem Marcin
5
@l0Messini Labirynt
5
@Joe_Pesci Myślisz, że aż tak zachlali w Legii?
1
@CLionelMessi Marcinek wie jak jest
5
Łzy lecą, najlepszy moment od lat
0
Xaaaaaaaaaaaaaaaavi
1
@SteuerFreiMoney Guardiola to włosy stracił
0
To jest caaalciooo
0
Ale siadają teraz derby Mediolanu
0
Nie ma słów na ten klub już
0
Xaaaaaaaaviii, Xaaaaaaaaaviii
1
Just when I thought I was out... they pull me back in
5
Dokładnie 13 lat temu Alex Del Piero wpakował dwie bramki Realowi na Bernabeu i dostał owacje przy zejściu, piękna sprawa
0
@sonek A dałem monaco psv
1
Ja już tej LE nie tykam
2
XDD Wystarczyło tylko napoli dać na kupon i po serii będzie
5
Dla mnie ten Hag posiedzi w Ajaxie do 2023 i pójdzie do City za Pepa. Łysy za łysego, równie atrakcyjna i ofensywna filozofia, dla szejków byłby to świetny ruch.
0
@TR3YWAY Xavi i Iniesta na grających trenerów
1
@Deviler Bo zabraknie wam śliny