4

Daaaaaaaaaaaaaaaaani Alveeeeeeeeeeeeeeeeeeeees

2

@amanter Tak, Alves będzie grał każdy mecz od deski do deski, Dest się nie podniesie

0

@Rust_Cohle Podobna do tej twojej

12

Jak Daniego Alvisa w koszulce Barcy jeszcze zobaczę to łezka poleci

12

@Pogba Gra w FC Ulanych przyniosła dobre efekty

0

@escarabajo Ale gdzie on jak 12 latek wygląda? Jak na tym zdjęciu to jest sezon 18/19

5

@escarabajo Szok, że 17 latek nie wygląda jak Goretzka

4

@MesQueUnClub96 Fakty są takie, że co roku każdy sobie inne kryteria znajduje

2

@LS Z biedry top, zna się te smaki. Ja lubiłem sobie do tej lasagni jeszcze frytek kupić, kucharz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@zakazskretuwlewo Czyli nie oficjalnie

0

@CLionelMessi Ja nie wiem Marcin

5

@l0Messini Labirynt

5

@Joe_Pesci Myślisz, że aż tak zachlali w Legii?

1

@CLionelMessi Marcinek wie jak jest

5

Łzy lecą, najlepszy moment od lat

0

Xaaaaaaaaaaaaaaaavi

1

@SteuerFreiMoney Guardiola to włosy stracił

0

To jest caaalciooo

0

Ale siadają teraz derby Mediolanu

0

Nie ma słów na ten klub już

0

Xaaaaaaaaviii, Xaaaaaaaaaviii

1

Just when I thought I was out... they pull me back in

5

Dokładnie 13 lat temu Alex Del Piero wpakował dwie bramki Realowi na Bernabeu i dostał owacje przy zejściu, piękna sprawa

0

@sonek A dałem monaco psv

1

Ja już tej LE nie tykam

2

XDD Wystarczyło tylko napoli dać na kupon i po serii będzie

5

Dla mnie ten Hag posiedzi w Ajaxie do 2023 i pójdzie do City za Pepa. Łysy za łysego, równie atrakcyjna i ofensywna filozofia, dla szejków byłby to świetny ruch.

0

@TR3YWAY Xavi i Iniesta na grających trenerów

1

@Deviler Bo zabraknie wam śliny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?