1

Nie oglądanie drugiej połowy było piękną decyzją

2

No nie jesteśmy za dobrzy w ten sport co zrobisz

0

@bartas97 Środowa noc to wódy czas

0

@kuz Falcao prosze nie bij nas

1

@Messibestplayerintheworld Ale teraz to już na pewno odpali.. nie ma szans, że nie

0

@zadafcb I koniec mojej ulubionej telenoweli

1

@MesQueUnClub96 Na kupon go dałem, więc przerżnie

9

@kewin XDDD hahaha

1

@Ojciec5tkidzieci Tak się zasiedział w tym Torino, że straszny regres zrobił, ale no zarząd też każdą ofertę odrzucał i teraz za darmo się zawinie

2

@Rewolucja123 Po co nam piłkarze jak Koeman nie ogarnia i tak

0

Że też eintracht musiał tego karnego zmaścić, szkoda gadać

0

Derby Włoch na koniec dnia to piękna sprawa

1

@LosBlankos Ronald Koeman bije kolejne rekordy

6

Dobrze, że Liverpool chociaż osłodził trochę wieczór

0

Ten klub trzeba zaorać

3

Tu powinno być jak w meczach Atletico z 10 minut doliczone

2

Nędza i rozpacz

3

Mogliby grać do wtorku, a i tak nic nie strzelą

1

Zabierzcie tego de Jonga błagam

0

A trzeba było na melanż jechać

0

@Kurkmen Ja bym chciał żeby klub zmienił

0

@Kredon W dwóch bramki, a w trzecim moje ostatnie 2.85zl czysto na Real żeby nie wygrali

3

Jak ktoś ma konto na lvbet, to tutaj jest kodzik na freebecik, chyba 20zl: DERBYLVBET

64

Przynajmniej są emocje przed tym meczem, a mianowicie strach

4

@Rust_Cohle Semedo czuwał

0

Hahahahaha, Nelson Semedo to jest król

0

I nie strzeli to Leeds, idź pan

1

@Kamilos84 a Chelsea ma 9 meczów, 22 punkty i bilans 23-3, można się zachwycać

11

@DaPidejpi Spojrzałem na koszulkę Luisa w pokoju i chyba ktoś obok zaczął cebulę kroić

2

@DaPidejpi Tej scenie brak jego luzu luzu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?