Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie oglądanie drugiej połowy było piękną decyzją
2
No nie jesteśmy za dobrzy w ten sport co zrobisz
0
@bartas97 Środowa noc to wódy czas
0
@kuz Falcao prosze nie bij nas
1
@Messibestplayerintheworld Ale teraz to już na pewno odpali.. nie ma szans, że nie
0
@zadafcb I koniec mojej ulubionej telenoweli
1
@MesQueUnClub96 Na kupon go dałem, więc przerżnie
9
@kewin XDDD hahaha
1
@Ojciec5tkidzieci Tak się zasiedział w tym Torino, że straszny regres zrobił, ale no zarząd też każdą ofertę odrzucał i teraz za darmo się zawinie
2
@Rewolucja123 Po co nam piłkarze jak Koeman nie ogarnia i tak
0
Że też eintracht musiał tego karnego zmaścić, szkoda gadać
0
Derby Włoch na koniec dnia to piękna sprawa
1
@LosBlankos Ronald Koeman bije kolejne rekordy
6
Dobrze, że Liverpool chociaż osłodził trochę wieczór
0
Ten klub trzeba zaorać
3
Tu powinno być jak w meczach Atletico z 10 minut doliczone
2
Nędza i rozpacz
3
Mogliby grać do wtorku, a i tak nic nie strzelą
1
Zabierzcie tego de Jonga błagam
0
A trzeba było na melanż jechać
0
@Kurkmen Ja bym chciał żeby klub zmienił
0
@Kredon W dwóch bramki, a w trzecim moje ostatnie 2.85zl czysto na Real żeby nie wygrali
3
Jak ktoś ma konto na lvbet, to tutaj jest kodzik na freebecik, chyba 20zl: DERBYLVBET
64
Przynajmniej są emocje przed tym meczem, a mianowicie strach
4
@Rust_Cohle Semedo czuwał
0
Hahahahaha, Nelson Semedo to jest król
0
I nie strzeli to Leeds, idź pan
1
@Kamilos84 a Chelsea ma 9 meczów, 22 punkty i bilans 23-3, można się zachwycać
11
@DaPidejpi Spojrzałem na koszulkę Luisa w pokoju i chyba ktoś obok zaczął cebulę kroić
2
@DaPidejpi Tej scenie brak jego luzu luzu