Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Bo bandę parodystów trenuje z kilkoma wyjątkami
0
XDD No i to jest właśnie Juventus w tym sezonie
0
@Janiama Są starsi, ale praktycznie cały środek pola, to nie są zawodnicy na miarę Juventusu. Rabiot, Bentancur czy McKennie grają tragicznie, w przypadku francuza to nieraz ociera się o sabotaż. De Sciglio to zawodnik na maksymalnie ligowego średniaka. Nawet nie ma sensu wymieniać takich gości jak Bernardeschi. Może mnie poniosło z tym, że to gorszy skład niż Barcelony, ale jest źle.
0
Jak Koeman nie ma z czego rzeźbić, to co ma Allegri powiedzieć. Skład węgla i papy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 Jakby się zgodził na niską pensję, to bym brał
0
@Bocheno1 Czekam ciągle na Lapcia
1
@tomek8756 Zgadzam się, lepszy duecik
0
@tomek8756 Najlepsza postać tego sezonu, zepsuli wszystko :(
0
Zamiast sprowadzić jakiegoś Olmo w zimę to trzeba rzucić wszystko na pensje dla Conte i będzie dobrze, zaufajcie mi
2
@Mixtape Jakbym miał stawiać, to ligę
41
@dzefrej234 Do środka pola może przyjść, dalej będzie najlepszy
0
@PatrychoO Proszę dajcie nam Antonio
0
@barcelonaLM Lub za miesiąc
0
@Dembouz1899 Aaa, no i po co robi chłop nadzieję z Antonio
20
Pakt z diabłem i dajcie mi Conte
2
@tomek8756 No i Dest wrzuca gorzej niż Puchacz
4
Tutaj nic się nie zmieni
2
Laporta działaj proszę
0
Pytanie czy opłaca się tu jeszcze coś wciskać na farcie i ciągnąć tego trupa dalej? Boli, że takie dylematy są, ale co zrobisz
55
Jakbyśmy grali z Arsenalem, to chyba obie drużyny by przegrały
0
Koeman myśli, że Mingueza to Griezmann
3
Nie da się na to patrzeć, głowa boli tylko
0
Granada jedzie jak z ogórami
0
@paweuwarrior Coutinho dzisiaj da show. Skąd to wiem? Bredzę
3
@KrwawiaceoczyVEB Mecz do jednej bramki, no mercy
1
@DonMatteo901 Oj tak, Serie A dzięki komentatorom z eleven jest po prostu magiczna
6
@FafitFCB Teraz to przesadziłeś żeby te legendę tak obrażać
0
Real klasycznie, jak strzelili na 1-1 to już wiedziałem żeby wyłączać
0
Rabiot jest cienki jak barszcz, z nim się w 10 gra