Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Verratti fachure gra
0
To niezły Inter
4
@TR3YWAY W sam raz na raz
1
@Kondziubarca Trzeba coś od niego wziąć w końcu to mu nie siądzie
0
@Dojaar A kto przecenia Felixa?
1
@don'T.R.I.P.e Jeszcze piłkę mu zabrać i betonowe buty dać, ciekawe co pokaże
0
Hahahaha, co to jest
0
Nie to są jaja jakieś
3
@okiemtypera_lucaxx95 Piękna sprawa by była dla kuponów
0
@Messibestplayerintheworld Pogbooooom
0
@arasz1819 Dzięki arasz, zapamiętam
0
@Rewolucja123 Roberto i Pique jakby lekko wbili szpilke w Koemana
0
Nie mam pojęcia co ja obejrzałem
2
@goldmetaxa Cykl Busquetsa od paru lat, to granie chłamu przez większość czasu, aż w końcu przychodzi parę dobrych meczów, każdy się nabiera, a on później znowu wraca do swojego słabego poziomu.
0
Patrząc na Luuka tęsknie za Princem Boatengiem
4
Koeman siedzi, chillera walona, a tu kamera poszła na niego i trzeba było wstać żeby przypału nie było
19
Barcelona jest jak taka żona na którą nie możesz już patrzeć, ale no nie zostawisz jej
5
@Djzordon To o Chelsea - Barca z 2009 też musisz pamiętać
0
@puyol_presidend5 Dżinsowe kurtki to styl życia
1
@Transu96 Pamiętam jaką cieniznę grał na euro. W końcu jakoś siadł mu ten jeden mecz z Italią, doszła do tego kwestia bycia wychowankiem i narodził się hype z tyłka.
10
No i po nadziejach, eh
1
@macio_944 Top momentów, ciarki na całym ciele. Jakbym oglądał genialny western.
0
@DaPidejpi Problem największych, weszli już na taki poziom i przyzwyczaili do niesamowitych rzeczy, że na niektórych przestały robić wrażenie, stało się to normalnością
5
@Mixtape Rozniesiemy ich 1-1
8
@arasz1819 Dzięki arasz za codzienną dawkę wiedzy
0
Carletto to jest fachura
0
Teraz się nie dziwię, że Arsenal McKenniego chciał
0
@Rust_Cohle Bo bandę parodystów trenuje z kilkoma wyjątkami
0
XDD No i to jest właśnie Juventus w tym sezonie
0
@Janiama Są starsi, ale praktycznie cały środek pola, to nie są zawodnicy na miarę Juventusu. Rabiot, Bentancur czy McKennie grają tragicznie, w przypadku francuza to nieraz ociera się o sabotaż. De Sciglio to zawodnik na maksymalnie ligowego średniaka. Nawet nie ma sensu wymieniać takich gości jak Bernardeschi. Może mnie poniosło z tym, że to gorszy skład niż Barcelony, ale jest źle.