8

@Colon BSC Young Boys

6

@ObiektywnyKibic121 Bo się łamał co sezon

0

@barcelonaLM Borussia zrobi nam prezent, wyjdzie z pierwszego i zleje w 1/8

2

Dobrze, że tylko 3:0, mamy jakiś przedsmak tego co się wydarzy w fazie pucharowej. I tak to jest.

1

Co tu dużo mówić, jesteśmy dziadami. Zwykłe dziady.

0

Znowu wróciło to uczucie rozsmarowywania przez rywala w LM

6

@xVENUMx W tym momencie wchodzi Pan Blik

0

Barcelona - Juventus 2-1

0

@LionelM95 Nie kupować

1

Nawet Napoli nie zepsuło, to trzeba było wepchać to beznadziejne Villarreal

4

@Yosemite Przepiękny kontratak, po prostu przepiękny

0

@Encore Ja zaufałem Napoli, nie może się nie udać

2

Bramkarz co za fachowiec niesamowity

0

@Karol1993 Ja bym postawił na Mingueze, to byłby naprawdę pierwszy taki większy test dla tego zawodnika.

0

@MesQueUnClub_87 Piękny piłkarz, człowiek, interpretacja dowolna

32

Życzę Wam pięknego dnia, tak pięknego, jak piękny jest Antoine Griezmann

26

@Coutinho007 Marcelo to nawet Busquets by się urwał

9

@Coutinho007 Dla mnie to jest piłkarz podstawowej 11, musi grać.

5

@Coutinho007 On jest jedyny w swoim rodzaju

10

Olivier Giroud to przepiękny piłkarz

0

Jak ja tym PSG gardze

2

Lord Braithwaite i Griezmann, najlepszy duet na świecie

1

@Encore Nie mam pojęcia sam, czasem scamują, a czasem nie liczą tego

0

@Encore Ja na betfanie dałem bramkę Haalanda, a on kontuzja, 200iq

8

@DonMatteo901 Lepiej 3 bo polatają sobie do jakiś odległych krain w Lidze Europy

2

Dałem trzy razy Real na kupon, za każdym razem przegrali. Nie dziękujcie.

1

@Kapitan_SW Sklep parobas.pl

2

@eydem Zależy od tego gdzie akcja danej gry się toczy. Nie wyobrażam sobie grać w to z polskim dubbingiem.

1

Zagadka ten mecz Atletico dzisiaj. Niby Bayern bez połowy podstawowego składu, ale ekipa z Madrytu jest tak cienka w tej edycji LM, że ciężko obstawić.

6

@pazio23 Kiedyś ta z Getafe, teraz ta.. ciężko uwierzyć aż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?