22

@Danny Gaucho To jest sposób na życie

10

Urodziny Borasa to jest coś niesamowitego

1

@Arkon Ja rozumiem, że go nie lubisz, ale bez przesady.

10

@IronSanHybrid Boruc jak już puszczał babola, to naprawdę efektownego. Ale bramkarz świetny, dla mnie niedoceniany.

2

@BartqRKO Ja zacząłem dzisiaj, 3 odcinki obejrzane, wciąga niesamowicie.

3

Piękna była ta panenka, oj piękna

24

Maszyna wraca i strzela brame, piękna sprawa

0

@Shapiro Kiedyś to było inaczej

2

Ale bym sobie pooglądał takiego Messiego killera, a nie rozgrywającego

16

Dobrze, że się schlałem i tego meczu nie widzę

9

@matirix20 Być szczęśliwy

13

Eden Hazard się spłacił

0

@matirix20 Hazard przereklamowany, że co? To nie jest typ goleadora

2

@Unikatowy Oczywiście FA Cup

5

@AmigoBlancos Po wykopaniu piłki w kosmos, aż po genialnego egzekutora. Jeden z lepszych w tym aspekcie na świecie.

0

@joloskyy Wyślę na PW

0

@joloskyy Ja już obejrzałem odcinek, jest klimacik potężny

14

Trener mówi otwarcie żebyś lepiej poszedł na wypożyczenie, a ty zostajesz i liczysz na cud. Nie wiem co miał w głowie Ryszard Pujż.

13

Komentarz usunięty

5

@icon3520 Przecież ci ludzie nie oglądają meczów, walną niską ocenę, bo go nie lubią

11

Ale tej akcji Fatiego to nie przeboleje xD No cóż on tam wyczynił

5

@DanielOOL Chyba sobie żartujesz. To Bartomeu powinien dziękować Luisowi Enrique i MSN

1

@DanielOOL Tryplet upokorzeń?

0

We won Mr Stark

0

Wzruszenie jest, łzy lecą, przebrnęliśmy przez te męki, niesamowite

0

@macio_944 Dobra już po samym ezio family w tle stwierdzam, że będzie lepsze niż film

9

W meczu Juve z Barcą obie drużyny przegrają

3

@BorzyKrzys No przecież to uj strzela, ręką miał te bramkę zdobyć? Szkoda gadać

4

Ale okradli Morate z bramy

7

@socha 1. Ansu Fati*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?