Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@Danny Gaucho To jest sposób na życie
10
Urodziny Borasa to jest coś niesamowitego
1
@Arkon Ja rozumiem, że go nie lubisz, ale bez przesady.
10
@IronSanHybrid Boruc jak już puszczał babola, to naprawdę efektownego. Ale bramkarz świetny, dla mnie niedoceniany.
2
@BartqRKO Ja zacząłem dzisiaj, 3 odcinki obejrzane, wciąga niesamowicie.
3
Piękna była ta panenka, oj piękna
24
Maszyna wraca i strzela brame, piękna sprawa
0
@Shapiro Kiedyś to było inaczej
2
Ale bym sobie pooglądał takiego Messiego killera, a nie rozgrywającego
16
Dobrze, że się schlałem i tego meczu nie widzę
9
@matirix20 Być szczęśliwy
13
Eden Hazard się spłacił
0
@matirix20 Hazard przereklamowany, że co? To nie jest typ goleadora
2
@Unikatowy Oczywiście FA Cup
5
@AmigoBlancos Po wykopaniu piłki w kosmos, aż po genialnego egzekutora. Jeden z lepszych w tym aspekcie na świecie.
0
@joloskyy Wyślę na PW
0
@joloskyy Ja już obejrzałem odcinek, jest klimacik potężny
14
Trener mówi otwarcie żebyś lepiej poszedł na wypożyczenie, a ty zostajesz i liczysz na cud. Nie wiem co miał w głowie Ryszard Pujż.
13
Komentarz usunięty
5
@icon3520 Przecież ci ludzie nie oglądają meczów, walną niską ocenę, bo go nie lubią
11
Ale tej akcji Fatiego to nie przeboleje xD No cóż on tam wyczynił
5
@DanielOOL Chyba sobie żartujesz. To Bartomeu powinien dziękować Luisowi Enrique i MSN
1
@DanielOOL Tryplet upokorzeń?
0
We won Mr Stark
0
Wzruszenie jest, łzy lecą, przebrnęliśmy przez te męki, niesamowite
0
@macio_944 Dobra już po samym ezio family w tle stwierdzam, że będzie lepsze niż film
9
W meczu Juve z Barcą obie drużyny przegrają
3
@BorzyKrzys No przecież to uj strzela, ręką miał te bramkę zdobyć? Szkoda gadać
4
Ale okradli Morate z bramy
7
@socha 1. Ansu Fati*