Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nadachu Nie mam, dawać meczory
1
@PatrychoO Chłoopie, co narobiłeś ochoty na gołąbki teraz, proszę wysłać
3
@Patrykl145 Wrócą kibice, to i wrócą te wielkie emocje
1
@SnieguPlock Na tym zdjęciu ta koszulka wygląda naprawdę spoko, fajny kolor
21
Oj byczki, tak patrzę na swoją koszuleczkę z nazwiskiem Suareza z sezonu 14/15 i ściska za gardło. To jak ten czas płynie.. nie mogę dalej uwierzyć. Pamiętam jaki ja byłem szczęśliwy, gdy pojawiły się informacje o zainteresowaniu Barcy Luisem. Oglądałem chyba większość meczów The Reds dla tego gościa, bo to, co on wyczyniał, to był poziom galaktyczny. Nigdy go nie zapomnę, będę wspominał z największą dumą i łzą w oku. Dla mnie Luis Suarez, to zawodnik, który został okradziony ze Złotej Piłki po sezonie 15/16, może lekko kontrowersyjnie, ale takie jest moje zdanie. Jedna część mnie chciałaby go oglądać dalej, najlepiej przez kolejne lata, ale tak na chłodno uważam, że po prostu nadszedł czas na odejście, na rozstanie, ciężko jest to przełknąć, ale trzeba zacisnąć zęby i iść dalej.
Dziękuję Luis za wszystko, Twoja legenda w tym klubie będzie wieczna.
16
Kimmich to piłkarz genialny, ale jaką on pajacerke czasem odstawia, masakra
1
Gorzej chyba nie mógł tego wykończyć
5
Swoją drogą, to lekko boli fakt, że nie dobił do tych 200 bramek, szkoda, szkoda
13
I ch, miałem nie płakać, a wychodzi jak zawsze
26
@messi564 Fabregas bez zastanawiania się
9
@neymarjr_143 Jorge Mendes ugrał*
3
@NGTRX A potem czytam boomerskie żarty sprzed 20 lat na rambli, oczywiście o złej żonie albo seksie, to jest prawdziwy humor
4
Pięknie się patrzy na tego Pirlo przy linii bocznej, po prostu bije wielką klasą. Oby jego projekt fajnie się rozwijał.
8
Kulusevski zagrał przez te 45 minut lepiej niż Bernardeschi przez cały rok
0
@tadzik447 Sum jest królem Pontaru
0
@333tricampeones333 Riqui nawet fb nie ma, nie chce nikogo obrażać, naprawdę, co wy macie 10 lat? Nie wiem jak można myśleć, że to jego prawdziwe konto i jeszcze pisałby takie coś xD
14
Jak jest "here we go", to zaraz naprawdę oficjalka, w końcu
1
Panie Trincao.. taka piła :( Aż serduszko zabolało
0
@Dawid66 Jak Ansu to nie wolno przecież
15
Ale przynajmniej koszulki piękne, to popatrzeć można
5
@Bamboleo Zdania ekspertów są podzielone
48
Busquets i Alena w kadrze, a Puig odpalony. Przecież to jest jak strzał mokrą ścierą prosto w japę.
1
@Encore Dostaliby na pyre
0
@itmustbejoke David Villa
4
Ona ma futro z norek, a ja koszule w tygrysy
4
Może waść chcesz poczekać aż siąpić przestanie?
1
@Encore Tak, mocno nostalgiczny, mam w głowie Egzotyke i swoje wspomnienia
0
Luis Suarez na egzaminie z włoskiego
6
@MemphisDepay00 Schabowe better, ale dobrze zrobione mielone to też kozak
8
Fabrizio Romano podaje, że Bale wraca do Spurs. Mam nadzieję, że jeszcze pokaże klasę, bo kiedyś odpalało się mecze Tottków dla jego gry i bomb z dystansu.