4

@insp1re Też bym nie zniszczył

4

@Barca1992 Angole to w większości raczej nie zwracają uwagi na poprawną wymowę nazwiska

3

@pawello10 A pamiętasz baty w tym roku? I co było potem? Też baty

0

Po prostu pora już skończyć z piłką nożną, to jest idealny moment

4

Dziękujemy panie Lenglet

4

Busquets przy piłce albo przyciśnięcie go to jest zawał. On się nie nadaje już na granie takich meczów.

0

Vaaaamooos kuuuraa jedziemy

11

Koeman musi jaja na taczce chyba wozić

1

Jeśli on zrobił coś dobrze na początku, to co powiedzieć o tym lobie? To była bajka!

0

@Zip Still, jest napisane, że to jedenastka sentymentów, więc nie wiem po co szydera, pozdrawiam

0

@Zip A to "co to za komentator sportowy" czym jest? Kpisz jakbyś myślał, że wybrał najlepszą jedenastkę według siebie. A w komentarzu jest ładny opis:

"Od razu zaznaczam. Nie jest to najlepsza jedenastka w historii klasyków. To subiektywny skład oparty na sentymentach, nadwątlonych przez czas uczuciach i wspomnieniach. Każdy z nas ma listę graczy, których darzy sympatią bez względu na klasę piłkarską."

0

@Zip Manipulujesz, Mateusz Święcicki wybrał swoją ULUBIONĄ jedenastkę z El Clasico

1

@JohnA Próbuje sobie budować jakoś atmosferę filmikami, ale to mnie w sumie tylko dobija. Patrzę na te drużyny pełne gwiazd w każdej formacji, niesamowite akcje, najlepsze drużyny na świecie, a teraz? Teraz to jest bieda panie.

3

@FC1899Barca No nie wiem, Messi już nie strzela tyle bramek

2

Cykl życia Manchesteru City: Kup obrońcę za kilkadziesiąt milionów, wylosuj najsłabszą grupę w LM, wyjdź z grupy, trafiaj na najsłabsze zespoły ze stawki, zostań wyeliminowany

1

Co tam koledzy z Madrytu? Skąd to zwątpienie?

5

@BOIXOS1 Powinniśmy płakać, mentalność polska

8

Dobra, błąd Pjanica, ale wygrywaliśmy 3:0 i po jaką cholerę Pique go faulował?

0

Messi gra tak jakby Suarez dalej zajmował pozycje 9

9

Jak Chelsea ściąga Cecha z emerytury, to może dogadamy się z Villą żeby na napadzie trochę pograł

11

@Yosemite Przepiękny El Nino, jeden z moich ulubionych piłkarzy.

7

@Yosemite Ibra - Golden Boy 2021

1

@Fawrf Psycha mu siadła

14

Zdarza się Wam w ogóle oglądać jakieś mecze La Ligi poza Barceloną i Realem? Kiedyś mogłem mówić o jakiejś fascynacji tą ligą, ale teraz to umarło. Nawet wśród gigantów nie ma tych największych nazwisk, polotu, magii, tylu bramek, a co dopiero mówić o reszcie stawki.

8

To dopiero początek, wiadomo, ale Jose Mourinho świetnie to wszystko ustawił, pan trener.

5

Kolejne 0-0 w El Clasico? Na ten moment całkiem prawdopodobne

0

Oni nawet piłki nie potrafią dobrze w pole karne wrzucić, niesamowite

0

@PIWOSZ89 Nie jestem patusem

20

Getafe to jest idealny przykład antyfutbolu

15

39 letni Ibra wraca po wirusie na derby, gra cały mecz i strzela dwie bramki. Grande fenomeno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?