Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Zdecydowanie gorące derby, calcio to jednak calcio
0
Ale Napoli tam jedzie z nimi, po derbach idealnie siądzie calcio
7
Ale spójrzmy na Carletto, Richarlison schodzi, nawet nie spojrzał na tego parodyste, potem Jurgen skacze jak zwierze, a on stoi z miną godną najlepszego pokerzysty i bije innych swoją klasą. Niesamowity trener.
2
Przecież ten Richarlison ma z 60iq, typowy brazol
5
James jest niesamowity, oglądanie go to po prostu przyjemność w tym momencie
6
Robertson upadając jeszcze musiał kopnąć rywala, najgorszy sort
2
@Yosemite Oj oglądane było, chociaż w pamięci mam najbardziej mecz z sezonu wcześniej, a mianowicie 4-4 z Arsenalem
0
@Encore Salazar Slytherin, Rowena Ravenclaw, Godryk Gryffindor, Helga Hufflepuff
no i cyk
6
@sebasek99 Fani lotra zawsze się śmiesznie nadymają
12
@Michvl Te pompki Busiego wyglądają jak te, które się robiło za karę po przegranym meczu siatkówki na wuefie
1
@Rust_Cohle @Encore na pieczare leci
11
@Adamski69 Uff, na szczęście nie uprawiam
5
@PrinceDamon Crossover na który nie jesteśmy gotowi
6
O kurde, ale kozak czapa, jest ciepło
20
@4drian0 Najwyżej dostaniesz sraczki, a co się najesz pysznej czekolady to twoje
1
@Coutinho007 Pan maruda niszczy mi chwile...
2
Grizi brameczka i jeszcze powrót tej pięknej cieszynki, ciepło na serduszku
3
@cinero1996 xD Dla niektórych najlepiej żeby Juve ukarali i dali i -50 punktów. Największa menda we włoszech kombinuje jakby tu tylko nie zagrać, a tutaj płacz.
1
@GIGAKOKS Kiedyś miałem coś, teraz nie mam nic
2
@kosmos91 Nie no nie tak ostro, nie wyzywaj Realu od Legii
4
@NeroTFP Łzy lecą, to była La Furia Roja
9
@DarekFCBnaZawsze Koniobicie
5
@SiSenior Gorzej jak planeta Messiego się wbije na mecz i będzie łoić wszystkich
1
Swoją drogą, można cisnąć Ramosa od różnego rodzaju zwierząt, ale dla takiego Ansu przebywanie z nim na treningach musi robić wrażenie. Wygląda też na to, że kapitan Królewskich coś mu tam pomaga, o to chodzi.
1
@Kamil92 Oj spotkanie ze Stanem skończyłoby się dzwonieniem po lawetę dla Pani Domagalik
0
@4drian0 Facet co ty mówisz psycha siada
2
Homelander to największy superbohater
65
Najlepszy transfer tego okienka
0
@matirix20 Bo świetnie tańczy
2
Ja mu wierzę, będą jeszcze dymy