- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1062 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1062 Culés
1
Czekać aż fryzjerów pozamykają...
4
@paweldunajecfcb Dlatego każdy mężczyzna musi mieć własną maszynkę w domu byku.
21
@Encore ale nie każdy się fryga od gara jak ty kolego
0
@paweldunajecfcb Pamiętaj "Co masz zrobić jutro zrób dziś".
1
@Rust_Cohle @Encore na pieczare leci
1
@Rust_Cohle @Esteban_ Na Memfisa Depaja.Króciutko i z klasą.
1
@Rust_Cohle Wszystkiego można się nauczyć, zdziwiłbyś się do jakiej wprawy można dojść obcinając się samemu przez kilka lat.
6
@MesQueUnClub_87 no ty to już pewnie taka wprawa że sam na Gracjana Roztockiego się opitolisz:D
0
@paweldunajecfcb jeden już siedzi
0
@Rust_Cohle Kupa! Kupa! Kupa śmierdzi
0
@Rust_Cohle Na Gracjana to wystarczy mieć proste nożyczki :D a tak na serio to po kilku latach praktyki spokojnie jestem w stanie sobie zrobić przejście długości maszynką od 3mm do 5mm boki, i później dłuższa góra, żeby zrobić tył to stajesz sobie tyłem do lustra, w jedną rękę bierzesz mniejsze lusterko i drugą ręką jedziesz tył z podglądem, na końcu golisz bez końcówki równo kark, później baczki i jest gitara :D
0
@MesQueUnClub_87 no tak jak Barber mnie fryga to się nigdy nie obetne.
1
@Rust_Cohle Wiadomo, jak jakiś bardziej dopieszczony fryz, cieniowanie nożyczkami itp to nie ma szans własnymi rękami tego zrobić, z reszta co profeska to profeska, ale w skrajnych przypadkach umiejętność przydatna by sobie wyrzeźbić jakieś podstawowe męskie strzyżenie na własną rękę.
1
@MesQueUnClub_87 Dokładnie.Wiadomo że najlepiej u fryzjera ale czasem trzeba samemu się obsłużyc ;v
0
@Encore i to nie tyczy się tylko strzyżenia