Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Mnie też to irytuje niesamowicie. Może patrzę na futbol zbyt romantycznie, ale kurde.. 6, 8 to powinny być numery święte, dawane godnym piłkarzom.
2
@PatrykBarcelona 2010 dzwonił żeby oddać mema
4
@kerouac Tylko odświeżacz powietrza o zapachu sosny
1
@Nazio87 Pomijają, że w La Liga się nie zastrzega, to po kiego grzyba? Niech ktoś inny też pisze swoją historię z tym numerem.
1
@masq No wiadomo, bardziej chodziło o te randomowe, pewnie azjatyckie produkcje, ale whatever, trzymajcie się tam.
5
@Coutinho007 Coutinho, wersja bawarska. Fajniutki jest, trzymane kciuki.
0
@masq A nie było jakiejś afery z tymi filmikami na fb, że oni sami te zwierzęta pakują w takie akcje i nagrywają później, jak je niby ratują? Tak pytam, bo coś takiego kojarzę, może inne stronki.
0
@GadulkiGembulki Trzymaj się tam Zgredek
2
@HERORICH2 No dobra, ja mogę identycznie napisać o Griezmannie, to jego pierwszy sezon, w którym przeskakiwał z totalnie innego świata jeśli chodzi o grę. Nie atakuje Felixa i nie wiem po co ataki z Twojej strony. Życzę jemu, Dembele i Grizowi żeby pokazali pełnię swoich umiejętności.
Dla mnie fakty są takie, że Griezmann to wyrobiona marka, klasa światowa i piłkarz wybitny, a Portugalczyk o to miano będzie aspirować.
3
@HERORICH2 Piszesz tak, jakby Atletico wygrało LM, a Felix nastukał niesamowitą liczbę bramek. Tymczasem ta widoczność to wejście z Lipskiem, po którym w sumie i tak było odpadnięcie. A statystyki mieli praktycznie takie same.
5
@HERORICH2 Lubię Felixa, ale jeśli Griz zniknął, to on zapadł się chyba 10 metrów pod ziemię.
1
@HERORICH2 Atletico myślało, że dostaną mistrza świata.. Co Wy tam bierzecie chłopaki?
1
Panie i Panowie. Żeby troszkę odpocząć od tematu Messiego, bo i tak się niczego sensownego nie dowiemy, proponuję.. dyskusje, zabawę?
Którzy aktorzy, Waszym zdaniem, są przez takiego przeciętnego widza przypisywani do jednego filmu, oceniani przez pryzmat jakiś słabych produkcji, w których brali udział na początków swoich karier, bądź różnych szmir, a tymczasem posiadają naprawdę ogromny warsztat aktorski.
Ode mnie poleci Robert Pattinson. Często, gdy jest gdzieś wymieniany, pojawia się jakaś osoba, która od razu mu mniejsza, nie traktuje poważnie i przypisuje do sagi "Zmierzch". Chociaż wydaję mi się, że już od dłuższego czasu zaczął z sukcesem pozbywać się tej łatki i rolami w takich filmach jak "Lighthouse" czy "Good Time" udowadnia swoją wielką wartość. Mam nadzieję, że jako Bruce Wayne pozamiata raz na zawsze.
0
@LuisSalvano No to jest klasa, niczym David Villa na boisku
23
@GIGAKOKS Ludzie piszą o aktualnym, najbardziej gorącym temacie. O możliwym odejściu najlepszego piłkarza w historii futbolu. SZOK!
0
@msmsms We will say what time will tell
2
@Pablit Aktualnie niepotrzebny zawodnik.
5
@marcin000019 Marcin dawaj ankietę i lecimy
1
@RomanHoffer Wiosna, cieplejszy wieje wiatr
Ale jesień ma swój klimacik
5
Szczerze, ta sytuacja jest tak abstrakcyjna, że to odejście Messiego w ogóle nie może do mnie dotrzeć. Jak pojawią się oficjalne decyzje, to będzie taki gong w głowę jaki dostawał Artur Szpilka podczas swoich walk.
0
@Messibestplayerintheworld Piłeczka będzie tak śmigać, że paanie
3
@Encore Mi teraz wraca po tym trailerze, narobili hajpu tylko
2
@Encore Takich ludzi się szanuje
@Coutinho007 Dziękuję, wzajemnie
4
@Encore Mroczny Rycerz pilnuje porządku
1
@Barca1922 Ja się zdziwiłem, bo nic mi nie mówił. Taki z niego właśnie kumpel.
0
@LuisSalvano Zawał to może nie, ale jakiegoś ataku fizycznego na jego osobę bym nie wykluczał
0
@masq Doctor Strange też oddał kamień nieskończoności Thanosowi i wiedział, co robi... soo
6
Messiego oglądam od daaawna, właściwie, to nawet stał się w pewnym momencie idolem. Miałem z tyłu głowy, że nadejdzie ten dzień, w którym będzie trzeba go pożegnać. Tylko bardziej widziałem jak kończy karierę w Barcelonie, po królewsku, a praktycznie każdy kibic oddaje hołd, zalewając się przy tym łzami.
Minęły lata, a tu wiele znaków wskazuje, że jednak będzie inaczej. Jeszcze wczoraj wypychałem to z głowy, ale dzisiaj mam taką świadomość, że on naprawdę może odejść. Nie takie rzeczy w futbolu się działy. Ehhh.. po prostu trzeba się chyba na to przygotowywać, łzy i tak pewnie polecą.
0
Fabrizio Romano podaje, że McKennie w Juve, 3mln za wypożyczenie i 18mln za wykup. Ciekawy transfer.
0
@SHIBA Shiba to marka