Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i po meczu ehh, w dogrywce chyba czeka zmiecenie
0
Silva wygląda jakby narobił w gacie, ups
20
Neymar to jest jeden z piłkarzy dla których ogląda się mecze. Naprawdę, to jest przyjemność dla oka jak on gra.
0
@betonito Humor z poziomem zbliżonym do polskich kabaretów
4
@Azi Nie, bo pozostanie w naszych sercach
1
@BarcaInfo Dembele wraca i niszczy Bayern, zobaczycie
6
@Grubson06 Villarreal to zaraz całą Valencie wykupi
10
@jedrek7000 Przecież Costa częściej leży w szpitalu niż gra
4
@PRINSU W LM miał naprawdę parę udanych momentów. Moja ulubiona bramka to ta z Tottenhamem, wjechał tam jak dzik i zrobił z nimi co chciał.
1
@SHIBA Wow, na żywo jeszcze piękniejsza
1
@Joe_Pesci Oj byczku kolejna noc w męczarniach
0
@Coutinho007 Bartomeu może sobie gadać, że ma ważny kontrakt, ale jak przerżniemy z Bayernem, to poleci
2
@Dembouz1899 Jak Milik strzelił, to się odwróciłem przybierając czerwone barwy na twarzy, ale informacja o spalonym uratowała od zawału
0
@Hushovt Przykro się patrzy na niszczenie nietoperzy, ale co zrobisz
2
@pauletaa Słynny patomejwen stwarza zagrożenie na drodze
5
@SHIBA No jest kurde gorąco
12
@pepo_barcarzadzi Sądzę, że z takimi decyzjami zrobiłby karierę w La Liga
3
@Encore Nie ma słynnej klauzuli strachu
1
Manolas ciepło wypowiadał się o Messim, więc trochę szkoda, co było na boisku, zostaje na boisku. Ale może afera z niczego.
2
Leje się ze mnie jakbym sam tam grał, mamy to panie i panowie
5
Ale Lenglet wyrósł na jednego z obecnie moich ulubionych zawodników Barcy. Cieszy ta bramka mocno, twardziel i gość, który jak mało kto zasługuje na noszenie tej koszulki.
0
Ehhh, Rakitic musiał odwalić, liczyłem na 0 z tyłu i spokojne prowadzenie, ale i tak jest super, pozytywne zaskoczenie
5
Ale zaskoczenie z Pirlo totalne, oby to wypaliło, bo bardzo ryzykowny ruch. Im więcej wybitnych trenerów-byłych piłkarzy tym lepiej.
31
@MichalZZZ Shiba przestań mi użytkowników prześladować
0
@kibicsportu Zizou pewnie kiedyś przyjdzie, ale myślę, że teraz Pochettino
1
@Encore Bardzo, jestem aż zaskoczony, myślałem, że będą go dalej trzymać i jechać donikąd
3
Fabrizio Romano potwierdza, że Sarri wyleci, czyli oficjalka. Piękna sprawa.
0
@barteq W niektórych klubach zawsze nowe stroje debiutowały już w końcówce sezonu, ale u nas, to raczej rzadkość. Nie było żadnych komunikatów o graniu w nowych.
6
@pawel0304 Nowe stroje, to stroje na nowy sezon. Kończymy w kracie.
6
@BarcaInfo Dwaj wielcy trenerzy, miłe obrazki