0

No i po meczu ehh, w dogrywce chyba czeka zmiecenie

0

Silva wygląda jakby narobił w gacie, ups

20

Neymar to jest jeden z piłkarzy dla których ogląda się mecze. Naprawdę, to jest przyjemność dla oka jak on gra.

0

@betonito Humor z poziomem zbliżonym do polskich kabaretów

4

@Azi Nie, bo pozostanie w naszych sercach

1

@BarcaInfo Dembele wraca i niszczy Bayern, zobaczycie

6

@Grubson06 Villarreal to zaraz całą Valencie wykupi

10

@jedrek7000 Przecież Costa częściej leży w szpitalu niż gra

4

@PRINSU W LM miał naprawdę parę udanych momentów. Moja ulubiona bramka to ta z Tottenhamem, wjechał tam jak dzik i zrobił z nimi co chciał.

1

@SHIBA Wow, na żywo jeszcze piękniejsza

1

@Joe_Pesci Oj byczku kolejna noc w męczarniach

0

@Coutinho007 Bartomeu może sobie gadać, że ma ważny kontrakt, ale jak przerżniemy z Bayernem, to poleci

2

@Dembouz1899 Jak Milik strzelił, to się odwróciłem przybierając czerwone barwy na twarzy, ale informacja o spalonym uratowała od zawału

0

@Hushovt Przykro się patrzy na niszczenie nietoperzy, ale co zrobisz

2

@pauletaa Słynny patomejwen stwarza zagrożenie na drodze

5

@SHIBA No jest kurde gorąco

12

@pepo_barcarzadzi Sądzę, że z takimi decyzjami zrobiłby karierę w La Liga

3

@Encore Nie ma słynnej klauzuli strachu

1

Manolas ciepło wypowiadał się o Messim, więc trochę szkoda, co było na boisku, zostaje na boisku. Ale może afera z niczego.

2

Leje się ze mnie jakbym sam tam grał, mamy to panie i panowie

5

Ale Lenglet wyrósł na jednego z obecnie moich ulubionych zawodników Barcy. Cieszy ta bramka mocno, twardziel i gość, który jak mało kto zasługuje na noszenie tej koszulki.

0

Ehhh, Rakitic musiał odwalić, liczyłem na 0 z tyłu i spokojne prowadzenie, ale i tak jest super, pozytywne zaskoczenie

5

Ale zaskoczenie z Pirlo totalne, oby to wypaliło, bo bardzo ryzykowny ruch. Im więcej wybitnych trenerów-byłych piłkarzy tym lepiej.

31

@MichalZZZ Shiba przestań mi użytkowników prześladować

0

@kibicsportu Zizou pewnie kiedyś przyjdzie, ale myślę, że teraz Pochettino

1

@Encore Bardzo, jestem aż zaskoczony, myślałem, że będą go dalej trzymać i jechać donikąd

3

Fabrizio Romano potwierdza, że Sarri wyleci, czyli oficjalka. Piękna sprawa.

0

@barteq W niektórych klubach zawsze nowe stroje debiutowały już w końcówce sezonu, ale u nas, to raczej rzadkość. Nie było żadnych komunikatów o graniu w nowych.

6

@pawel0304 Nowe stroje, to stroje na nowy sezon. Kończymy w kracie.

6

@BarcaInfo Dwaj wielcy trenerzy, miłe obrazki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?