1

A niektórzy tu jakieś scenariusze fantastyczne tworzą z tym, że Real mistrzostwa nie wygra, bruh

1

@Qlewer Ja bym wziął nawet dwie, na moją odpowiedzialność

1

@Chwytliwy Chciałbym żeby zrobili Beyonda, to byłoby piękne

3

Trzeba przyznać, że był to bardzo ładny mecz dla oka

2

Jest Matuidi, jest Bernardeschi i grają chłopaki

1

@Danny Gaucho Ciepło na sercu aż. Trzeba się trzymać tam.

3

@Danny Gaucho Huknął pod ladę jak szefu

0

@KamilZ Lim przestań mi Valencie prześladować

4

@Colon Tylko Barcelone bym zaakceptował Panie Colon, tak to nie daje zgody

5

@VamosRakieta Żeby nie powtarzać wcześniejszych opcji, to Paulo Dybala

3

@AmigoBlancos Zawsze była jakaś sympatia do tego gościa, mundial 2014 never forgetti

3

@arasz1819 "piłkarskiego trupa" xDD Kompleks niektórych na jego punkcie nie zna granic

16

@Encore Tartak w pomocy i uzależnienie od lewonożnego argentyńczyka, ironic

1

Jak już Griezmann łapie kontuzje to naprawdę jest źle

5

Podsumowanie meczu:

Dramat.

6

Jak dla mnie zabawne jest, ze Suarez czasem grając bagno jest trzymany na siłę do końca, a Griezmann po zmaszczeniu setki od razu schodzi po przerwie, no cóż.

0

No i będzie konflikt z Messim

3

@Hiacynk Lepsza taka niż te polityczne wojenki xD

2

Nie oszukujmy się, ale trzeba byłoby być Barceloną żeby nie dowieźć teraz tej przewagi punktowej. Raz na kilka lat wygrają, pozostaje pełne skupienie na pozostałych meczach.

6

Swoją drogą, to już prawie całkowicie zapomniałem o istnieniu kogoś takiego jak Alex Collado xD Mógłby chłop coś poszarpać na boku, ale nie zapowiada się żeby kiedyś jeszcze zagrał.

0

Niech oni to tylko dowiozą, proszę

21

Griezmann za dobrze gra, więc trzeba go zmienić i utemperować

0

No to pora umierać.

1

Naprawdę, jak zejdzie Griezmann, a nie Suarez to brak słów. Chociaż znając tego drugiego, to walnie jakieś nożyce.

0

@BarcaInfo Ciągle mi chodzi takie coś po głowie, że Andres mógł jeszcze trochę pograć w Barcy i pewnie długo zamiatałby środek pola. Ale oczywiście chciał odejść jako top i wolę mistrza trzeba uszanować.

8

@masq Hattrick Grizza, wchodzę na grubo

0

@Kuracjusz On już przed przerwą ładował te bramki regularnie, teraz jest nawet lepiej

1

@PatrychoO Szkoda, że nie zrobili bordowych jak w 10/11

1

Biedny Kjaer, obijany co chwilę i jeszcze piłką w twarz dostał

3

xDD Chiellini bez nóg to byłaby lepsza opcja niż Rugani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?