Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A niektórzy tu jakieś scenariusze fantastyczne tworzą z tym, że Real mistrzostwa nie wygra, bruh
1
@Qlewer Ja bym wziął nawet dwie, na moją odpowiedzialność
1
@Chwytliwy Chciałbym żeby zrobili Beyonda, to byłoby piękne
3
Trzeba przyznać, że był to bardzo ładny mecz dla oka
2
Jest Matuidi, jest Bernardeschi i grają chłopaki
1
@Danny Gaucho Ciepło na sercu aż. Trzeba się trzymać tam.
3
@Danny Gaucho Huknął pod ladę jak szefu
0
@KamilZ Lim przestań mi Valencie prześladować
4
@Colon Tylko Barcelone bym zaakceptował Panie Colon, tak to nie daje zgody
5
@VamosRakieta Żeby nie powtarzać wcześniejszych opcji, to Paulo Dybala
3
@AmigoBlancos Zawsze była jakaś sympatia do tego gościa, mundial 2014 never forgetti
3
@arasz1819 "piłkarskiego trupa" xDD Kompleks niektórych na jego punkcie nie zna granic
16
@Encore Tartak w pomocy i uzależnienie od lewonożnego argentyńczyka, ironic
1
Jak już Griezmann łapie kontuzje to naprawdę jest źle
5
Podsumowanie meczu:
Dramat.
6
Jak dla mnie zabawne jest, ze Suarez czasem grając bagno jest trzymany na siłę do końca, a Griezmann po zmaszczeniu setki od razu schodzi po przerwie, no cóż.
0
No i będzie konflikt z Messim
3
@Hiacynk Lepsza taka niż te polityczne wojenki xD
2
Nie oszukujmy się, ale trzeba byłoby być Barceloną żeby nie dowieźć teraz tej przewagi punktowej. Raz na kilka lat wygrają, pozostaje pełne skupienie na pozostałych meczach.
6
Swoją drogą, to już prawie całkowicie zapomniałem o istnieniu kogoś takiego jak Alex Collado xD Mógłby chłop coś poszarpać na boku, ale nie zapowiada się żeby kiedyś jeszcze zagrał.
0
Niech oni to tylko dowiozą, proszę
21
Griezmann za dobrze gra, więc trzeba go zmienić i utemperować
0
No to pora umierać.
1
Naprawdę, jak zejdzie Griezmann, a nie Suarez to brak słów. Chociaż znając tego drugiego, to walnie jakieś nożyce.
0
@BarcaInfo Ciągle mi chodzi takie coś po głowie, że Andres mógł jeszcze trochę pograć w Barcy i pewnie długo zamiatałby środek pola. Ale oczywiście chciał odejść jako top i wolę mistrza trzeba uszanować.
8
@masq Hattrick Grizza, wchodzę na grubo
0
@Kuracjusz On już przed przerwą ładował te bramki regularnie, teraz jest nawet lepiej
1
@PatrychoO Szkoda, że nie zrobili bordowych jak w 10/11
1
Biedny Kjaer, obijany co chwilę i jeszcze piłką w twarz dostał
3
xDD Chiellini bez nóg to byłaby lepsza opcja niż Rugani