0

Panie i Panowie, Luis Enrique. Bylibyście otwarci na jego powrót w roli trenera Barcelony w przyszłości, czy uważacie, że to już rozdział zamknięty i nie ma co do tego wracać?

0

@JimMorrisonFCB Na 3filmy może będzie

1

@Danny Gaucho Gość wygląda jak najbardziej typowy niemiec, ale jednocześnie mam coś takiego, że po prostu go lubię. Efektywny aż do bólu.

0

Ależ przepiękna bramka, to jest prawdziwy Grizu.

4

Semedo z Vidalem to jest duet jak Cory i Trevor z chłopaków z baraków

12

W Hiszpanii po prostu muszą zrobić wszystko żeby raz na 5 lat i Real wygrał ligę bo jakby to wyglądało?

3

@ArterkHD Dobrze, że nie mam pieniędzy bo wydałbym wszystko na ciuchy

2

Milan punktuje Lazio niczym przeciwnika, który ledwo stoi na nogach

20

Zlatan nawet jak nie trafia, to trafia

7

Dybala od razu szczypta magii, brameczka, o to chodzi.

5

@Maker0 Dla Bartomeu odejście Messiego za jego kadencji byłoby niemal wyrokiem śmierci. Tylko Leo może go teraz zmusić do myślenia o dymisji, oby to były podwaliny pod to.

5

@marcin000019 Marcinek, Twoja nienawiść do Liverpoolu prowadzi Cię do zguby

0

@BarcaInfo Nowy prawy obrońca Barcelony

0

@damian777 Wyglądało na to, że przez cały mecz nic

5

Setien wyglądał dzisiaj jak starszy pan, którego zgarnęli z ulicy żeby ustawić go w roli statysty. Dramatyczna była ta sytuacja ze zmianami. Chyba najlepszym podsumowaniem będzie rozgrzewający się Umtiti xD

0

Jesteśmy dziadami i tyle

1

Ale pocisk maszyny wleciał

4

Vidal w absolutnie każdej sytuacji szuka Messiego, masakra

1

Niby sytuacja i gra wygląda jak wygląda, niezbyt kolorowo delikatnie mówiąc, ale i tak jakoś tak czekam na ten mecz. Może to fanatyczne nadzieje kibica na powtórkę sytuacji po słynnym Anoeta i odmianę losu. Trzeba wierzyć.

2

@bodzio10 Higuain pewnie odejdzie po sezonie, więc by coś grał, Ronaldo nie chce być na szpicy ustawiany

1

@Encore Już jestem to możesz spokojnie zasypiać

1

@Encore Umarłem żeby narodzić się na nowo

5

@LuisSalvano ...a nowy kontrakt dla Messiego będzie

11

Zaprawdę powiadam Wam, że bośniacki maestro - Miralem Pjanic, pokaże jeszcze klasę na boisku

12

@damianex10 Turan w sumie fajnie pocinał jak Neymar wypadł, szkoda, że chłopowi tak odwaliło.

1

Paulo to jest Pan Piłkarz jak Lew jest król dżungli

3

@krzychu1526 Krzysiu jak zwykle, człowiek kultury. Ukłony.

4

@puyol_presidend5 Trzyma go po sylwestrze

0

Spokojnie, wielki Ernest wyciągnie z tego wnioski

0

Nie mogę xDD Wulej wjeżdża w Barcelone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?