Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panie i Panowie, Luis Enrique. Bylibyście otwarci na jego powrót w roli trenera Barcelony w przyszłości, czy uważacie, że to już rozdział zamknięty i nie ma co do tego wracać?
0
@JimMorrisonFCB Na 3filmy może będzie
1
@Danny Gaucho Gość wygląda jak najbardziej typowy niemiec, ale jednocześnie mam coś takiego, że po prostu go lubię. Efektywny aż do bólu.
0
Ależ przepiękna bramka, to jest prawdziwy Grizu.
4
Semedo z Vidalem to jest duet jak Cory i Trevor z chłopaków z baraków
12
W Hiszpanii po prostu muszą zrobić wszystko żeby raz na 5 lat i Real wygrał ligę bo jakby to wyglądało?
3
@ArterkHD Dobrze, że nie mam pieniędzy bo wydałbym wszystko na ciuchy
2
Milan punktuje Lazio niczym przeciwnika, który ledwo stoi na nogach
20
Zlatan nawet jak nie trafia, to trafia
7
Dybala od razu szczypta magii, brameczka, o to chodzi.
5
@Maker0 Dla Bartomeu odejście Messiego za jego kadencji byłoby niemal wyrokiem śmierci. Tylko Leo może go teraz zmusić do myślenia o dymisji, oby to były podwaliny pod to.
5
@marcin000019 Marcinek, Twoja nienawiść do Liverpoolu prowadzi Cię do zguby
0
@BarcaInfo Nowy prawy obrońca Barcelony
0
@damian777 Wyglądało na to, że przez cały mecz nic
5
Setien wyglądał dzisiaj jak starszy pan, którego zgarnęli z ulicy żeby ustawić go w roli statysty. Dramatyczna była ta sytuacja ze zmianami. Chyba najlepszym podsumowaniem będzie rozgrzewający się Umtiti xD
0
Jesteśmy dziadami i tyle
1
Ale pocisk maszyny wleciał
4
Vidal w absolutnie każdej sytuacji szuka Messiego, masakra
1
Niby sytuacja i gra wygląda jak wygląda, niezbyt kolorowo delikatnie mówiąc, ale i tak jakoś tak czekam na ten mecz. Może to fanatyczne nadzieje kibica na powtórkę sytuacji po słynnym Anoeta i odmianę losu. Trzeba wierzyć.
2
@bodzio10 Higuain pewnie odejdzie po sezonie, więc by coś grał, Ronaldo nie chce być na szpicy ustawiany
1
@Encore Już jestem to możesz spokojnie zasypiać
1
@Encore Umarłem żeby narodzić się na nowo
5
@LuisSalvano ...a nowy kontrakt dla Messiego będzie
11
Zaprawdę powiadam Wam, że bośniacki maestro - Miralem Pjanic, pokaże jeszcze klasę na boisku
12
@damianex10 Turan w sumie fajnie pocinał jak Neymar wypadł, szkoda, że chłopowi tak odwaliło.
1
Paulo to jest Pan Piłkarz jak Lew jest król dżungli
3
@krzychu1526 Krzysiu jak zwykle, człowiek kultury. Ukłony.
4
@puyol_presidend5 Trzyma go po sylwestrze
0
Spokojnie, wielki Ernest wyciągnie z tego wnioski
0
Nie mogę xDD Wulej wjeżdża w Barcelone