Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@LuisSalvano Czekamy z całą rodzinkom
5
Nieee dla Madrytu! Dla Pana to z Barcelony!
15
Jeeeeeest, Janusze niech sobie płaczą, historia została napisana, 6 Złota Piłka! Najlepszy piłkarz w historii zasłużenie tryumfuje.
8
Strona już ledwo stoi na nogach, ale bombazo siądzie
3
@Coutinho007 Arthur Fleck nie ma blizn wariacie
2
@Forza_Juve Dobra umówieni jesteśmy, idę po marynarkę
3
@Lovalo Przecież to ja byku
33
Griezmann>te wszystkie panny
2
@Forza_Juve Ja tam bez zaproszenie wbijam, nie martw się
3
@Danny Gaucho Ta autokorekta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@WisniaKala Też myślałem, że Grizi, a tu jakaś kobieta, zawód
19
Co by nie mówić, pikawa podczas meczu szalała, a niecenzuralne słowa leciały po tych spapranych akcjach. Messi w świetnym stylu wita się z 6 Złotą Piłką, a przynajmniej powinien.
4
Jak trwoga to do boga
2
Marc to jest kosmita.
47
Ronaldo wyglądał dzisiaj gorzej technicznie niż Grzegorz Rasiak w słynnej kompilacji
1
Znowu Paulo musi wejść ratować, jak trwoga to do Argentyńczyka
4
@Socjopata Coraz więcej kuglarzy
2
@Transu96 Ponad 200 odpowiedzi nastukali, ale jakoś nie chcę mi się tych wypocin czytać
1
@Encore Dlatego bawi zawsze takie pisanie, za dużo czynników tu decyduje.
0
@Pamel Mogliby walczyć jak równy z równym* Już bez przesady z tym zjadaniem.
4
Koro co to jest za bestia nie ma słów. Wydaję się, że nie da rady już lepiej lecieć, a potem w następnej walce jeszcze większy ogień.
1
@Encore Właśnie fajnie, że Koro to nie taki typowy panczlajnowiec, nie ma tych samych przerywników tylko wychodzi to wszystko bardzo płynnie i z dykcją, no na ten moment i pewnie na dłuższy bez podjazdu
2
@Encore Osecikowi zawsze kibicowałem żeby w końcu wygrał, ale ehh, on na finałach lipę robi, czasami ma przebłysk
W bitwie o ciechanów był wybitny, ale się naprał jak księciunio na finałową walkę xD
0
@Encore No dlatego tak pisze. Może jakiś Willi jakby wypalił nagle z życiową formą albo ktoś powracający mógłby zagrozić, choć Fifi próbował i został rozjechany
0
@MSDCbrzdyk Koro teraz jakby mu się chciało, to myślę, że mógłby ten pas wygrywać co roku i bić rekordy
8
@zmiter912576 Nie czaję fenomenu tego filmu, 3/10
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Wooow, świetnie się to ogląda, czuć ciarki momentami i wzruszenie. Super sprawa widzieć tyle "za kulisami", w domu, czy w szatni, czuć jakby się tam było.
- "Geri! Pokazałeś im dłoń?"
- "Nawet na wszelki wypadek dwa razy gdyby nie zobaczyli za pierwszym" xDD
8
Nominuję @Socjopata. Rok temu padł ofiarą przekrętu, ale teraz trzeba to zmienić. Poluje na konfitury, broni słabszych, zawsze pożyczy piątaka, po prostu złoty człowiek.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika