Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@pinasmeister Oddawaj mojego fmsa
1
@Hosh Ja wydropiłem fms'a, a potem dałem go do skopiowania typkowi w m1 :)
14
@voetballer Asysta do Messiego, nie zapomnimy.
0
Szkoda, ze takie sytuacje psują obraz meczu, ale co zrobisz
18
Jezus Maria, czy to jest 2015 rok? Kosmos
0
Czyste konto nie dla nas
0
Cieszy ta forma Sergiego, bardzo przyjemnie się patrzy na jego grę. Czasami tylko brakuje podjęcia dobrej decyzji. Czuje El Clasico, a jak wiemy tam potrafi być zabójczy.
7
Nie ma słów na to co on robi, pozostaje po prostu oglądać. D10S.
1
@kenneth99 Witam przystojnego nosacza
0
Ter Stegen asysta, Grizi piękny lobik, cudownie się zaczyna, vamos jedziemy
7
Hołd oddany najlepszemu, ciarki.
1
@Transu96 Myślę, że dwumecz z Bayernem mimo wszystko, szczególnie po remontadzie z Milanem, to wydarzenie zniszczyło dobrego chłopaka z dzielnicy
0
@FDJ Cristiano przepotężne statystyki, w fazie pucharowej potrafi wejść na niewiarygodny poziom.
0
@kolomen2 Teraz będzie tylko gorzej i boleśniej
6
@Cochise Dziękuję Ci bardzo, Twoje zdrówko i wszystkich tutaj obecnych
6
@Encore Czuwam, a rano będę na siebie zły, nocny ja to mój oponent
4
@Cochise Tym kieliszkiem zachęciliście, to jeszcze jednego bym przechylił
9
@krzychu1526 Krzysiu trzymaj się tam
5
@Solimalhio No trochę się napociłem z zakładaniem tych wszystkich emaili
4
@4drian0 To po tych redsach
1
@Forza_Juve Ja rozumiem, że wstyd się z nienominowanym dziwakiem pokazać, ale no.. trudno się mówi
1
@Forza_Juve Udawałaś, że nie widzisz, no wiesz co..
2
@Edoss Kogoś tutaj świerzbi już, wołać ochronę
2
@Vahn @Forza_Juve miała ze mną przyjść i uciekła, znowu nie wyszło
29
@Socjopata ja rozumiem, że lubisz Arsenal, ale bez przesady.. W tym momencie ta gala się dla mnie zakończyła.
Będą zamieszki.
6
@IAmBackCules Wyjął mi redsa malinowego z plecaka i po chłopie już
2
https://66.media.tumblr.com/5b1905c430fdb346ed090ec19a1fbafa/tumblr_pf5en885W71v39pk1_1280.jpg
Witam wszystkich, w plecaku mały napitek już przygotowany
8
@Cave Siedzimy, a Ty cały czas się na nas patrzysz z ręką w spodniach, La Rambla pomóżcie
2
Wooow, Alli co ich porobił, jazda z United
6
Rashford bombarduje jak CR7 kiedyś