Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kenneth99 Coś tam krzyczał, że jego siorka mnie dojedzie
2
Maciej Szczęsny tak żywiołowo komentuje, że zasnąłem
17
@CatalanVeBFCB Z ostatniej chwili, po błagalnych krzykach Janusza Netflix zaprzestał dalszego kręcenia serialu
4
@Kapitan hawk @kenneth99 - Życie i twórczość Parisa Platynova
4
@Messiah10 No i dzięki
4
Alena już dawno powinien być w hierarchii przed Rakiticiem i Vidalem.
0
Jest brameczka Griezmanna, jest uśmiech na twarzy, bardzo ładny strzał, jak na razie przyjemny mecz.
11
@Chaoss Ty tak na poważnie z tym, że on tak na poważnie?
1
@SeeleyBooth No to somsiad zaraz do spania chyba
0
@Jacu327 Zrobiłby wiatrak z Semedo
1
Tyle czekania na ten mecz i takie rozczarowanie. Two retards fighting, łeb mnie boli i tyle.
3
I ten lepszy od Suareza oczywiście schodzi, typowo
9
Suarez na razie to jest jakaś katastrofa niestety
0
Vaaamooos kurde faja jedziemy!
3
Ależ fantastyczna główka Ronaldo, co za wyskok
9
Mr. El Clasico Sergi Roberto zrobi dzisiaj grę
1
@Zbyszard Rafał Wolski i Tomasz Ćwiąkała / Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak
3
Nie mam słów po prostu, jak można mieć tyle szczęścia
2
Moje serce xDD Co tu się dzieje
0
Goooool, ależ cieszy ta bramka, brawo Valencia. Byle nie zabrali xD
1
Nie ma parodysty Bernardeschiego i chodzi piłeczka
4
@IronSanHybrid Jeszcze prawie każdy wyjazd
1
@TheNekro94 Ostatni, bezpieczny azyl
0
@halfnolife To był 3(!) gość, który wbiegł do niego na boisku w tym meczu, też bym miał dość xD
5
@bixmix Mój rap to odmiana przez dopełniacz imienia Huntelaara
10
@pauletaa Mateusz Święcicki to perła dziennikarstwa, trzeba go doceniać.
7
@jeyx77x Wijnaldum to chyba za gola z Barceloną xD
2
@kenneth99 Łatwo
2
@JohnA Normalny dzień w biurze
10
@nitey Taaa, przecież Meza i Acuna będą grali xD