1

@kenneth99 Coś tam krzyczał, że jego siorka mnie dojedzie

2

Maciej Szczęsny tak żywiołowo komentuje, że zasnąłem

17

@CatalanVeBFCB Z ostatniej chwili, po błagalnych krzykach Janusza Netflix zaprzestał dalszego kręcenia serialu

4

@Kapitan hawk @kenneth99 - Życie i twórczość Parisa Platynova

4

@Messiah10 No i dzięki

4

Alena już dawno powinien być w hierarchii przed Rakiticiem i Vidalem.

0

Jest brameczka Griezmanna, jest uśmiech na twarzy, bardzo ładny strzał, jak na razie przyjemny mecz.

11

@Chaoss Ty tak na poważnie z tym, że on tak na poważnie?

1

@SeeleyBooth No to somsiad zaraz do spania chyba

0

@Jacu327 Zrobiłby wiatrak z Semedo

1

Tyle czekania na ten mecz i takie rozczarowanie. Two retards fighting, łeb mnie boli i tyle.

3

I ten lepszy od Suareza oczywiście schodzi, typowo

9

Suarez na razie to jest jakaś katastrofa niestety

0

Vaaamooos kurde faja jedziemy!

3

Ależ fantastyczna główka Ronaldo, co za wyskok

9

Mr. El Clasico Sergi Roberto zrobi dzisiaj grę

1

@Zbyszard Rafał Wolski i Tomasz Ćwiąkała / Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak

3

Nie mam słów po prostu, jak można mieć tyle szczęścia

2

Moje serce xDD Co tu się dzieje

0

Goooool, ależ cieszy ta bramka, brawo Valencia. Byle nie zabrali xD

1

Nie ma parodysty Bernardeschiego i chodzi piłeczka

4

@IronSanHybrid Jeszcze prawie każdy wyjazd

1

@TheNekro94 Ostatni, bezpieczny azyl

0

@halfnolife To był 3(!) gość, który wbiegł do niego na boisku w tym meczu, też bym miał dość xD

5

@bixmix Mój rap to odmiana przez dopełniacz imienia Huntelaara

10

@pauletaa Mateusz Święcicki to perła dziennikarstwa, trzeba go doceniać.

7

@jeyx77x Wijnaldum to chyba za gola z Barceloną xD

2

@kenneth99 Łatwo

2

@JohnA Normalny dzień w biurze

10

@nitey Taaa, przecież Meza i Acuna będą grali xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?