7

@4drian0 No i życie na La Rambli nigdy nie będzie już takie jak kiedyś

1

@SelloutCrowd Piję żeby zapomnieć

1

@SeeleyBooth Też zawsze się upewniam najpierw czy bana nie ma chłop

3

@SeeleyBooth Wspieram was w życiu, a koleś na La Rambli pisze, że mi bana życzy

2

@kenneth99 Ja się zaczynam bać

32

Ale on ma mocną psychikę

2

@IronSanHybrid Mi się Yen jakoś podoba, bardzo fajna. Triss za to jak cyganka z bazaru, mam wrażenie, że zaraz będzie chciała mi powróżyć.

1

@krzychu1526 Choć życie wybrało, moim miejscem La Scala

3

@Avada Kedavra Piękny scenariusz, chciałbym, pozdrawiam.

3

City psycha siadła

9

@Rewolucja123 Nieładnie tak życzyć źle klubowi.

0

@Hushovt Sernik, makowiec to tylko na komendzie

1

@Pablopicasso27 Myślę, ze trochę za bardzo poleciał z tymi słowami. Może nigdy nie był jakoś bardzo efektowny, ale potrafił mijać przeciwników.

1

@norbi77 Henry Cavill to złoty człowiek, pozdrawiam serdecznie.

0

@xVENUMx Ściągasz metina i niczego więcej nie potrzeba

4

@niepoprawniepoprawny Ryby są dobre i tak już jest

24

Toss a coin to your witcher

52

Ale z Was przystojni kawalerzy

7

Z okazji świąt powiem Wam tak,

Trzymajcie się tam.

9

@escarabajo Dzisiaj sam będziesz mógł ją spytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@kenneth99 Dzięki byku nawzajem, kc

3

Agent z Neapolu na ławce trenerskiej bez szans z potężnym Simone Inzaghim

1

@kenneth99 Coś tam krzyczał, że jego siorka mnie dojedzie

2

Maciej Szczęsny tak żywiołowo komentuje, że zasnąłem

17

@CatalanVeBFCB Z ostatniej chwili, po błagalnych krzykach Janusza Netflix zaprzestał dalszego kręcenia serialu

4

@Kapitan hawk @kenneth99 - Życie i twórczość Parisa Platynova

4

@Messiah10 No i dzięki

4

Alena już dawno powinien być w hierarchii przed Rakiticiem i Vidalem.

0

Jest brameczka Griezmanna, jest uśmiech na twarzy, bardzo ładny strzał, jak na razie przyjemny mecz.

11

@Chaoss Ty tak na poważnie z tym, że on tak na poważnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?