1

@PrinceDamon Szamanki już zamawiane, właściwie to Socjo wbije jako SexyBuffka

4

Dobra to kto się stawia w m1 ch1 koło kowala na sylwestra?

0

@ViscaBarca123 Moim zdaniem jedynym argumentem kandydatury Koemana jest fakt bycia byłym zawodnikiem Barcy. Nie widzę nic poza tym.

8

Ale inba w tym meczu xDD

6

@IronSanHybrid Nie wiem dlaczego, ale zawsze chłopa lubiłem i mu kibicowałem, ale tutaj niestety nie wyszło. Oby mu się wiodło i niech wraca jak najszybciej.

1

@Forza_Juve Douglasinho amore mio

5

@Cave I gave you my heart

1

@gumaz Imo nie przegoni, jakoś nie widzę tego.

3

Douglas wjechał jak dzik w paśnik

4

Ale maszyna tam szczura kąśliwego posłał

2

@Vahn O widzę, że mamy podobne osiągnięcia życiowe, trzymaj się tam byku

1

@krzychu1526 Okulary, dresy, czapa, jestem Tony Pulis

13

Ajax w 9 to chyba by nas zabiegał

2

Odwołali bramke Azpikulecie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Griezmann i De Jong mają o tyle szczęścia, że prawdopodobnie(bo tutaj nigdy nie nie wiadomo)załapali się na ostatni sezon tego trenera.

9

Cały świat widzi jak jest źle, cały świat zaczyna ZNOWU się z nas śmiać. Tylko w tym klubie wmawiają sobie, że wszystko jest dobrze.

8

@Ratamahatta Nawet jak dostawaliśmy baty to chciało się to oglądać. Były emocje, zawały i trener z charyzmą. Teraz jestem po prostu zniszczony.

6

@dawcio142 Będzie śmigał na skrzydle

3

Powiem tyle, ja nie jestem nawet zły, ja czuję jakby ten trener i ten mecz wyssał ze mnie wszystkie siły. Jest mi po prostu tak cholernie smutno, idę płakać w poduszkę bo wszyscy wiemy, że ta podróż do nikąd będzie trwała dalej. Muszę się wyprać z emocji jak Valverde i tyle.

0

To się naprawdę dzieje, Slavia urywa nam punkty na Camp Nou, pośmiewisko

1

Przydałyby się białe chusteczki, ale w końcu to piknik na Camp Nou

2

Suarez tam dolewa ciągle bo już nie może patrzeć

0

Nie dość, że męczą bułę, to jeszcze Kolaż wszystko wyciąga

0

@BarcaInfo Ehh Wenger.. Marzenie.

1

@PrinceDamon Zasnąć i się nie obudzić, to by było coś

1

@sidzej Instrukcje były niejasne, Slavia chciała grać w piłkę

4

Powiem Wam byki tak.. jest mi strasznie smutno, przytulcie mnie

6

Look how they massacred my club...

1

Nie no trzeba przyznać, że drużyna dobrze gra. Wychodzi spod pressingu, klepie, kreuje akcje ze strzałem. Oczywiście drużyna Slavii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?