Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PrinceDamon Szamanki już zamawiane, właściwie to Socjo wbije jako SexyBuffka
4
Dobra to kto się stawia w m1 ch1 koło kowala na sylwestra?
0
@ViscaBarca123 Moim zdaniem jedynym argumentem kandydatury Koemana jest fakt bycia byłym zawodnikiem Barcy. Nie widzę nic poza tym.
8
Ale inba w tym meczu xDD
6
@IronSanHybrid Nie wiem dlaczego, ale zawsze chłopa lubiłem i mu kibicowałem, ale tutaj niestety nie wyszło. Oby mu się wiodło i niech wraca jak najszybciej.
1
@Forza_Juve Douglasinho amore mio
5
@Cave I gave you my heart
1
@gumaz Imo nie przegoni, jakoś nie widzę tego.
3
Douglas wjechał jak dzik w paśnik
4
Ale maszyna tam szczura kąśliwego posłał
2
@Vahn O widzę, że mamy podobne osiągnięcia życiowe, trzymaj się tam byku
1
@krzychu1526 Okulary, dresy, czapa, jestem Tony Pulis
13
Ajax w 9 to chyba by nas zabiegał
2
Odwołali bramke Azpikulecie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Griezmann i De Jong mają o tyle szczęścia, że prawdopodobnie(bo tutaj nigdy nie nie wiadomo)załapali się na ostatni sezon tego trenera.
9
Cały świat widzi jak jest źle, cały świat zaczyna ZNOWU się z nas śmiać. Tylko w tym klubie wmawiają sobie, że wszystko jest dobrze.
8
@Ratamahatta Nawet jak dostawaliśmy baty to chciało się to oglądać. Były emocje, zawały i trener z charyzmą. Teraz jestem po prostu zniszczony.
6
@dawcio142 Będzie śmigał na skrzydle
3
Powiem tyle, ja nie jestem nawet zły, ja czuję jakby ten trener i ten mecz wyssał ze mnie wszystkie siły. Jest mi po prostu tak cholernie smutno, idę płakać w poduszkę bo wszyscy wiemy, że ta podróż do nikąd będzie trwała dalej. Muszę się wyprać z emocji jak Valverde i tyle.
0
To się naprawdę dzieje, Slavia urywa nam punkty na Camp Nou, pośmiewisko
1
Przydałyby się białe chusteczki, ale w końcu to piknik na Camp Nou
2
Suarez tam dolewa ciągle bo już nie może patrzeć
0
Nie dość, że męczą bułę, to jeszcze Kolaż wszystko wyciąga
0
@BarcaInfo Ehh Wenger.. Marzenie.
1
@PrinceDamon Zasnąć i się nie obudzić, to by było coś
1
@sidzej Instrukcje były niejasne, Slavia chciała grać w piłkę
4
Powiem Wam byki tak.. jest mi strasznie smutno, przytulcie mnie
6
Look how they massacred my club...
1
Nie no trzeba przyznać, że drużyna dobrze gra. Wychodzi spod pressingu, klepie, kreuje akcje ze strzałem. Oczywiście drużyna Slavii.