4

Powiem Wam byki tak.. jest mi strasznie smutno, przytulcie mnie

6

Look how they massacred my club...

1

Nie no trzeba przyznać, że drużyna dobrze gra. Wychodzi spod pressingu, klepie, kreuje akcje ze strzałem. Oczywiście drużyna Slavii.

1

Jest piłeczka i grają chłopaki

0

Ale ten gość irytuje jak gada, ehh polsat

9

@Socjopata Pamiętam jak miałeś głowę w kiblu i dał radę cię wyciągnąć

11

@Rewolucja123 Mnie wywiózł i nie daruje mu

3

Little pig, little pig... Let me in

5

@bartoszekkk Powinien być priorytetem, a nie Koeman

43

@Wichurek Też budzisz się w samych gaciach w śmietniku?

8

@Socjopata Trzymaj się tam

4

@Socjopata Chińskie bajki

1

@Hrzan Pudel Toy

1

@Danny Gaucho PSG Blanca było spoko, jeszcze ze Zlatanem dało się lubić.

1

@kenneth99 Źle odczytałeś miecze

0

@FDJ Ale on nie gra w Liverpoolu i to nie jest jego początek gry u nas

2

@4drian0 Za takie filmiki to chyba lepca trzeba wypłacić

60

Porozmawiajmy o Bayernie Juppa Heynckesa

1

Aleee Piąte Ale po po po

Okradli rodaka;(

2

That's right boyz

1

Masakra jakaś, szkoda chłopa

7

@kenneth99 Ulani na ustach piłkarskiego świata, łzy ciekną mi po policzku

5

Aż się przypomina słynna edycja La Liga Parzy

1

Ernesto wszystko zaplanował, fotel lidera utrzymany, hejterzy do nor

1

De Ligt strzela bramkę! I to nie samobójczą, szok

2

@krzychu1526 Nie mogę patrzeć na Bernardeschiego, zbawienna zmiana

3

@snake99 Ogarnij przepisy, a potem stękaj

2

No to nadszedł czas na trochę calcio

71

Rzygać się chcę patrząc na takie słowa, wstyd.

3

@Kapitan hawk Sooorry Dooolooores oo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?