Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Powiem Wam byki tak.. jest mi strasznie smutno, przytulcie mnie
6
Look how they massacred my club...
1
Nie no trzeba przyznać, że drużyna dobrze gra. Wychodzi spod pressingu, klepie, kreuje akcje ze strzałem. Oczywiście drużyna Slavii.
1
Jest piłeczka i grają chłopaki
0
Ale ten gość irytuje jak gada, ehh polsat
9
@Socjopata Pamiętam jak miałeś głowę w kiblu i dał radę cię wyciągnąć
11
@Rewolucja123 Mnie wywiózł i nie daruje mu
3
Little pig, little pig... Let me in
5
@bartoszekkk Powinien być priorytetem, a nie Koeman
43
@Wichurek Też budzisz się w samych gaciach w śmietniku?
8
@Socjopata Trzymaj się tam
4
@Socjopata Chińskie bajki
1
@Hrzan Pudel Toy
1
@Danny Gaucho PSG Blanca było spoko, jeszcze ze Zlatanem dało się lubić.
1
@kenneth99 Źle odczytałeś miecze
0
@FDJ Ale on nie gra w Liverpoolu i to nie jest jego początek gry u nas
2
@4drian0 Za takie filmiki to chyba lepca trzeba wypłacić
60
Porozmawiajmy o Bayernie Juppa Heynckesa
1
Aleee Piąte Ale po po po
Okradli rodaka;(
2
That's right boyz
1
Masakra jakaś, szkoda chłopa
7
@kenneth99 Ulani na ustach piłkarskiego świata, łzy ciekną mi po policzku
5
Aż się przypomina słynna edycja La Liga Parzy
1
Ernesto wszystko zaplanował, fotel lidera utrzymany, hejterzy do nor
1
De Ligt strzela bramkę! I to nie samobójczą, szok
2
@krzychu1526 Nie mogę patrzeć na Bernardeschiego, zbawienna zmiana
3
@snake99 Ogarnij przepisy, a potem stękaj
2
No to nadszedł czas na trochę calcio
71
Rzygać się chcę patrząc na takie słowa, wstyd.
3
@Kapitan hawk Sooorry Dooolooores oo