- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1828 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1828 Culés
0
Yakusoku no Neverland kolejne świetne anime z tego roku
4
@Socjopata Chińskie bajki
8
@Esteban_ mangozjebem się stałem :(
8
@Socjopata Trzymaj się tam
0
@Socjopata no nie wierze...naprawdę?
1
@Socjopata ogłoszono już drugi sezon na 2k20
widziałem Socjuś, że dla Ciebie jest jeszcze nadzieja!
1
@Socjopata Mob Psycho sezon 2 też spoko. Z innych nowości to Dr. Stones wygląda ciekawie.
Ahh no i saga Winlandzka jest bardzo dobra.
0
@Socjopata Mam nadzieję, że Dragon Ball już dawno obejrzany :D
0
@neymarjr_143 Jeśli super był ostatnią częścią to każda
1
@Khajio Dr. Stones mam zamiar ruszyć w weekend
0
@Socjopata Tak ostatnia. Super od sagi z Black Goku był bardzo fajną serią, ale do Zetki brakuje dużo
0
@PrinceDamon Ciekawsza fabuła niż w tych normalnych serialach
0
@kenneth99 Oj nie marudź tez, by Ci się spodobało
0
@Socjopata w db super nie podoba mi się nic, od kreski po historię, ale oglądam z sentymentu ;f
0
@Transu96 Też obejrzałem z sentymentu, ale każda serię znam tylko filmów nie oglądałem
1
@Socjopata Polecam jeszcze mange Demon Slayera. Jest trochę inaczej prowadzona od anime. W odpowiedniku 19 odcinka autor rozłożył bardzo fajnie wszystko na czynniki pierwsze, jak Tanjiro zrobił to co zrobił. Teraz to ma sens co tam się stało ^^
1
@Khajio Oczywiście już oglądałem, też czekam na 2 sezon
0
@Socjopata no to broly i cooler czeka, a tu mam coś co ci zrobi dobrze
https://www.dragonball-multiverse.com/pl/chapters.html
0
@Transu96 Nie dzięki xD
1
@Socjopata co nie, nie bądź miękka faja, to tylko 1656 stron i wychodzą 3 tygodniowo xD
0
@Socjopata a death note ogladales?
0
@kerouac Oglądałem