Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Forza_Juve Wszyscy padali na boisku i jeszcze prawie zabili grubego
2
@Transu96 Na Boga Smoków, co to jest, takie zmiany to 10 lat temu albo w ogóle
23
Prawdziwi mężczyźni rozwiązują swoje konflikty w metinie za dozo
0
@Transu96 Co zrobili?
4
@Socjopata podobnie wyglądał jak walczył za jubilatem
2
@olejtm On nigdy zdania nie potrafił skleić
1
Pięknie Kasti Sida nieskalanego intelektem wyjaśnił
0
@Transu96 Jak będziesz miał to zarzuć po znajomości
Dobra dzięki byki mam
0
@krzychu1526 Wujasy z rodzinnej imprezki wleciały
A Jennifer zawsze piękna
2
Paulito strzela, a De Ligt w swoim stylu odpowiada i sabotuje, no co on wyczynia
8
@Socjopata No pamiętam jak na bramce stałeś i puszczałeś, dziurawe ręce
13
Dostać 9 bramek u siebie, na takim poziomie, to aż wygląda nieprawdopodobnie, abstrakcja
7
@barcanawieki @Socjopata to stąd ten hajs miałeś
7
@Socjopata Co to za chłop bez avatara? Nie wiem kim jesteś
5
@kenneth99 Jest i Kapitan Rudy
7
Mam wrażenie, że to był najtrudniejszy mecz w tej grupie, na szczęście już za nami. Przeraża mnie natomiast fakt, że jeśli jest większy kocioł na trybunach, przeciwnik naciska to mamy flashbacki z Rzymu i Anfield, chyba podobny ścisk czują w środku zawodnicy. Griezmann to jest gość, który ma niespożyte siły energii, powinien grać praktycznie od deski do deski, a Suarez schodzić, a jest zupełnie na odwrót, dla mnie to wręcz poronione, ale niestety wszyscy dobrze wiemy, że tak się nie stanie, bo Messi z kumplem muszą grać, normalnie sytuacja rodem z lekcji wuefu.
1
Nie wierzę, nie wierzę co tu się dzieje, nawet Messi maści
3
Luis niestety nietykalny jest
1
@Forza_Juve Buziaki
2
@krzychu1526 Przepiękny Krzysiu
0
@Vxb93 W 15 miałem taki sam wynik i też z Elche, podejrzana sprawa
0
@krzychu1526 Imo już uruchomił i widać, że z każdym meczem się rozpędza, ale za tą zmianę teraz to wrr
0
@DaPi No właśnie chyba nie ma
9
Paulo Dybala jest przepiękny, najlepszy na boisku, zasłużył
4
Pauloooooo Dybaaaaaala auuuuu pięknie
1
@HansLanda No to zacznij w końcu
3
@kamson24 Sugerowanie, że większość piłkarzy by nie robiła tego samego xD
0
@Kidd Przecież Paulo z każdym meczem coraz lepiej gra, aktualnie podstawowy zawodnik
0
@Rewolucja123 1 sezon jest średni, ale 2 za to z każdym odcinek wyrzuca z kapci
0
@Rewolucja123 Jak lubisz DC, to zacznij Tytanów byku, polecam