5

@Forza_Juve Wszyscy padali na boisku i jeszcze prawie zabili grubego

2

@Transu96 Na Boga Smoków, co to jest, takie zmiany to 10 lat temu albo w ogóle

23

Prawdziwi mężczyźni rozwiązują swoje konflikty w metinie za dozo

0

@Transu96 Co zrobili?

4

@Socjopata podobnie wyglądał jak walczył za jubilatem

2

@olejtm On nigdy zdania nie potrafił skleić

1

Pięknie Kasti Sida nieskalanego intelektem wyjaśnił

0

@Transu96 Jak będziesz miał to zarzuć po znajomości

Dobra dzięki byki mam

0

@krzychu1526 Wujasy z rodzinnej imprezki wleciały

A Jennifer zawsze piękna

2

Paulito strzela, a De Ligt w swoim stylu odpowiada i sabotuje, no co on wyczynia

8

@Socjopata No pamiętam jak na bramce stałeś i puszczałeś, dziurawe ręce

13

Dostać 9 bramek u siebie, na takim poziomie, to aż wygląda nieprawdopodobnie, abstrakcja

7

@barcanawieki @Socjopata to stąd ten hajs miałeś

7

@Socjopata Co to za chłop bez avatara? Nie wiem kim jesteś

5

@kenneth99 Jest i Kapitan Rudy

7

Mam wrażenie, że to był najtrudniejszy mecz w tej grupie, na szczęście już za nami. Przeraża mnie natomiast fakt, że jeśli jest większy kocioł na trybunach, przeciwnik naciska to mamy flashbacki z Rzymu i Anfield, chyba podobny ścisk czują w środku zawodnicy. Griezmann to jest gość, który ma niespożyte siły energii, powinien grać praktycznie od deski do deski, a Suarez schodzić, a jest zupełnie na odwrót, dla mnie to wręcz poronione, ale niestety wszyscy dobrze wiemy, że tak się nie stanie, bo Messi z kumplem muszą grać, normalnie sytuacja rodem z lekcji wuefu.

1

Nie wierzę, nie wierzę co tu się dzieje, nawet Messi maści

3

Luis niestety nietykalny jest

1

@Forza_Juve Buziaki

2

@krzychu1526 Przepiękny Krzysiu

0

@Vxb93 W 15 miałem taki sam wynik i też z Elche, podejrzana sprawa

0

@krzychu1526 Imo już uruchomił i widać, że z każdym meczem się rozpędza, ale za tą zmianę teraz to wrr

0

@DaPi No właśnie chyba nie ma

9

Paulo Dybala jest przepiękny, najlepszy na boisku, zasłużył

4

Pauloooooo Dybaaaaaala auuuuu pięknie

1

@HansLanda No to zacznij w końcu

3

@kamson24 Sugerowanie, że większość piłkarzy by nie robiła tego samego xD

0

@Kidd Przecież Paulo z każdym meczem coraz lepiej gra, aktualnie podstawowy zawodnik

0

@Rewolucja123 1 sezon jest średni, ale 2 za to z każdym odcinek wyrzuca z kapci

0

@Rewolucja123 Jak lubisz DC, to zacznij Tytanów byku, polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?