Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Trzeba przyznać, że fajne uczucie mieć skrzydłowego z lewej strony, nowość
0
Valverde ładuje mane
0
Wystarczyło go zjechać i od razu bramka
0
@Esteban_ xDD Nie ma za co, klątwa rzucona
2
Gapicie się Suarezowi na bebech?
1
@snoopdegie Ja nigdy nie życzę klubowi porażki, zresztą nic by to nie dało. Ale boli mnie cholernie jak ten człowiek odbiera mi radość z oglądania drużyny.
11
Chciałbym żeby udało się wygrać, ale co to nam da? Trzymanie dalej tego trupa przy życiu? Z drugiej strony znając Bartomeu, porażka w tym, czy w następnym meczu nic nie zmieni. Jest to bolesna i patowa sytuacja.
13
Znalazłby ten człowiek resztki godności w sobie i odszedł
1
xDD Dzięki Luis, chociaż mnie rozbawiło coś
12
Po Conte widać, że to pasja, a po Valverde, że to kolejny dzień w biurze, w którym właściwie mu nie idzie i ewidentnie męczy go ta robota.
0
To jest po prostu masakra
0
xD no to się podjaralem
0
Kolejna edycja, kolejne sezony, ale dalej się jaram, vamooos po zwycięstwo
0
@shinthps Wiele rzeczy się da załatwić tylko potem będą katusze
14
@SeeleyBooth Ukradłem dla ciebie rower
1
VAR jest najpiękniejszy, brawo Auba
1
@kenneth99 Razem przejdziemy przez tą szarą rzeczywistość rozrywając ją perłowym pazurem
1
@Kajtek77 Klątwa już rzucona została
3
Kanonierzy jazda po wygraną
4
@Barca_Big_Moment Szkoda, że na wyjeździe nie
1
@neymarjr_143 Strefa vip, tylko trener tak nosem ciągnie, że strasznie wieje
1
@Veil5ide Nie musiał pisać bo niejednokrotnie to mówił.
5
Dobrze, że chociaż FC Ulani są w formie
1
@SeeleyBooth Somsiad jak zawsze z wielką klasą
16
Dokładnie 7(!) lat temu Barcelona wygrała w bólach na wyjeździe z Sevillą 3-2. Do remontady doprowadził Fabregas strzelając dwie bramki, a także wchodzący z ławki David Villa, który zapakował gola w doliczonym czasie gry. Taka luźna anegdota.
2
@Janiama Ale tu będzie walka. Poszło na Cristiano.
1
@norbi77 Aż bym oddał portfel i telefon
1
@Janiama Szacunek wieczny dla tych gości. Czarno na białym, to już movement, a nie muzyka.
0
@amanter Czyli rzadko
42
Ta pasja, energia, emocje Cholo, to jest trener za którym idzie się w ogień.