6

Trzeba przyznać, że fajne uczucie mieć skrzydłowego z lewej strony, nowość

0

Valverde ładuje mane

0

Wystarczyło go zjechać i od razu bramka

0

@Esteban_ xDD Nie ma za co, klątwa rzucona

2

Gapicie się Suarezowi na bebech?

1

@snoopdegie Ja nigdy nie życzę klubowi porażki, zresztą nic by to nie dało. Ale boli mnie cholernie jak ten człowiek odbiera mi radość z oglądania drużyny.

11

Chciałbym żeby udało się wygrać, ale co to nam da? Trzymanie dalej tego trupa przy życiu? Z drugiej strony znając Bartomeu, porażka w tym, czy w następnym meczu nic nie zmieni. Jest to bolesna i patowa sytuacja.

13

Znalazłby ten człowiek resztki godności w sobie i odszedł

1

xDD Dzięki Luis, chociaż mnie rozbawiło coś

12

Po Conte widać, że to pasja, a po Valverde, że to kolejny dzień w biurze, w którym właściwie mu nie idzie i ewidentnie męczy go ta robota.

0

To jest po prostu masakra

0

xD no to się podjaralem

0

Kolejna edycja, kolejne sezony, ale dalej się jaram, vamooos po zwycięstwo

0

@shinthps Wiele rzeczy się da załatwić tylko potem będą katusze

14

@SeeleyBooth Ukradłem dla ciebie rower

1

VAR jest najpiękniejszy, brawo Auba

1

@kenneth99 Razem przejdziemy przez tą szarą rzeczywistość rozrywając ją perłowym pazurem

1

@Kajtek77 Klątwa już rzucona została

3

Kanonierzy jazda po wygraną

4

@Barca_Big_Moment Szkoda, że na wyjeździe nie

1

@neymarjr_143 Strefa vip, tylko trener tak nosem ciągnie, że strasznie wieje

1

@Veil5ide Nie musiał pisać bo niejednokrotnie to mówił.

5

Dobrze, że chociaż FC Ulani są w formie

1

@SeeleyBooth Somsiad jak zawsze z wielką klasą

16

Dokładnie 7(!) lat temu Barcelona wygrała w bólach na wyjeździe z Sevillą 3-2. Do remontady doprowadził Fabregas strzelając dwie bramki, a także wchodzący z ławki David Villa, który zapakował gola w doliczonym czasie gry. Taka luźna anegdota.


2

@Janiama Ale tu będzie walka. Poszło na Cristiano.

1

@norbi77 Aż bym oddał portfel i telefon

1

@Janiama Szacunek wieczny dla tych gości. Czarno na białym, to już movement, a nie muzyka.

0

@amanter Czyli rzadko

42

Ta pasja, energia, emocje Cholo, to jest trener za którym idzie się w ogień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?