Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho Też słyszałem, totalny nonsens, a Phoenix podobno mówił, że nie ma szans na drugą część. Mają idealnego Jokera i znowu to zaprzepaszczą, a potem ewentualnie będą szukać kolejnego do Batmana xD To jest DC, tego nie ogarniesz.
1
@Danny Gaucho Dokładnie, niestety Joker to będzie jednorazowych wystrzał, bez spójnego uniwersum jest lipa.
4
Wróciłem z seansu Jokera i tak jak myślałem - arcydzieło. Ten film był tak mocny, a zarazem niepokojąco prawdziwy, że nie mam słów. Fenomenalny Phoenix, soundtrack, oprawa, klimat.. To trzeba obejrzeć, chapeau bas.
0
@Chwytliwy Panie Maldini, Ty już wiesz co..
15
@KamQiX Lahoz zamiata pustynie
1
@Chwytliwy Wujaaa i jego nonszalanckie taktyki, nowe wizję futbolu, pełna finezji i polotu gra na najwyższym poziomie
0
@gorgota Puyol czy David Villa w sumie podobnie, za krótko jednak grali w tym czasie.
6
@MSDCbrzdyk Dziwnie piszesz Paris Platynov
0
@krzychu1526 Never ever
2
@krzychu1526 Te koszulki azzurrich są przepiękne
4
Paulo Dybalaaa, kocham go, ależ mnie cieszy jego bramka
1
@fajny_football Ogólnie Lopetegui to dobry trener, nie pasował do Realu, barceloński styl.
0
@koszol Dlatego są wyżej w tabeli
3
Z ostatniej chwili, posada trenera FC Ulanych wisi na włosku, ultrasi robią straszne zamieszki
0
@BigShaq Cały czas mam wrażenie, że za szybko odszedł, ale to Don Andres wie lepiej.
8
@krzychu1526 Cud nad Fioletową
4
Chyba już lepiej żeby Milan przegrał i może zwolnią tego gościa.
2
@Chwytliwy Ah nie ma to jak pokaz parodii futbolu. Od początku myślałem o Di Francesco, ale nie posłuchali mnie :(
5
@Forza_Juve Powinien zakończyć karierę jako piłkarz Juve, za to zawsze będzie żal do zarządu.
2
@KSSniper Cristiano Ronaldo
2
@macio_944 W końcu nadchodzi ta piękna chwila :')
10
@D44H Nie sprzedawać dobrych chłopaków z La Rambli
3
@Ratamahatta Boję się cholernie tego, że znowu wezmą jakiś wynalazek, a są do tego zdolni, taki trener byłby łatwy do sterowania. Tu potrzeba marki, nazwiska, które chwyci te szatnie i wykorzysta najlepiej ostatnie lata gry Messiego, ale cóż..
2
Martinelli co wjechał w ten mecz
3
@Mario96w Ta gra to A Way Out
0
@jakub9611 On tak w ogóle powiedział, czy to kolejny fejk żeby się tasować?
3
@krzychu1526 Grazie di tutti il principino
6
@SHIBA O nawet @Chwytliwy się załapał, koło głowy Dannyego
8
Pierwsza połowa była tragedią, ale w drugiej widzieliśmy dobrą Barcelonę, która kontrolowała spotkanie. Jeśli chodzi o Valverde, to niewiele się zmienia, ale trzeba go pochwalić za zmiany. Vidal to strzał w dyche, przy Frenkim i Arthurze wyglądał genialnie, a do tego był jak wściekły pies, jak Tommy Lee Jones w Ściganych. Dembele musiał być dobrą zmianą, w końcu widzieliśmy skrzydłowego na właściwym miejscu. Griezmann duszony na tej pozycji nic nam niestety nie da. Nie można zapomnieć o Messim, dryblingi, kluczowe podania, bestia powoli wraca. Luis.. to jest ewenement, kopał się po czole, a i tak strzelił genialną bramkę i na końcu dał nam zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że zostaną wyciągnięte wnioski po tym spotkaniu, bo wierzyć trzeba do samego końca.
1
Brawo Messi, brawo Luis.