Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trent to jest bestia przepotężna
7
@Skaramuczi Oczywiście, że drugie. Valverde dostał nowych zawodników i dalej nic z tym nie zrobił. Jałowy styl gry by się nie zmienił.
0
@Uukasz_93 Bo go nie zwolnią
0
Trener w stylu Mourinho, który nadałby tej drużynie charakteru, jaj i złapał za mordy gwiazdy. Marzenie.
3
@D10SLEO W gorącej wodzie kąpani
58
Poklepią się po pleckach, powiedzą, że zagrali źle i jest sporo do poprawy, Ernest powie, że cierpieliśmy, a Barto wierzy w projekt. Później lecimy z tym samym schematem. Smutna, szara rzeczywistość.
1
Jestem zażenowany po prostu
1
Ciekawe czy Messi znowu uratuje sytuacje i będziemy kontynuować tą podróż do niczego.
1
Boli mnie głowa mocno przez ten mecz
0
Mecze na wyjeździe ahh
0
@Avada Kedavra Wole jakiś poważny i znaczący sport ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@AmigoBlancos Jeszcze Fernando Torres
3
@BigDaglas Denis Suarez
2
@Volk To samo co z Monaco czy Tottenhamem w Lidze Mistrzów
0
@Aaron10 Czarny najlepszy kolor, oby wrócił.
1
Ja już nie nadążam za tymi bramkami City
4
@Transu96 No, no panie, pan to możesz co najwyżej wstać i do Stasia biec po wódkie kurde
70
https://imgur.com/a/lelcAc0
Zidane odkąd wprowadzono VAR
1
@krzychu1526 Nie mogę patrzeć na to, na tego Higuaina, ten tartak w pomocy, Dybale łącznie grającego ponad 20 minut w tym sezonie. Szkoda gadać.
1
Mauro dzisiaj brameczke wsadzi
9
@Mathew86 To jest hymn BVB, czy pan się dobrze czuje? Tu nie ma zmowy i szkalowania Barcy.
1
@Chwytliwy Alba to w ogóle chyba został na Anfield
0
Ter Stegen najlepszy u nas, a w BVB Hummels, był wszędzie, zagrał jak za najlepszych czasów. Druga połowa do zapomnienia totalnie.
1
Pique to zaraz wyleci
1
Ufff linie lotnicze Marc Andre Ter Stegen nie zawodzą
3
Pokusze się o stwierdzenie, że ze środkiem pola z tamtego sezonu już byłyby baty. Frenkie i Arthur złote chłopaki.
2
YNWA leci, lepiej niech zatkają uszy
1
Mam nadzieję, że z tym środkiem pola w końcu zagramy konkretny mecz na wyjeździe.
1
@kenneth99 Daj scenariusz Paprykowi Vegecie
2
@darek1977 Zawodnicy poniżej 21 roku życia nie muszą być zgłaszani. Chyba tak..