0

Trent to jest bestia przepotężna

7

@Skaramuczi Oczywiście, że drugie. Valverde dostał nowych zawodników i dalej nic z tym nie zrobił. Jałowy styl gry by się nie zmienił.

0

@Uukasz_93 Bo go nie zwolnią

0

Trener w stylu Mourinho, który nadałby tej drużynie charakteru, jaj i złapał za mordy gwiazdy. Marzenie.

3

@D10SLEO W gorącej wodzie kąpani

58

Poklepią się po pleckach, powiedzą, że zagrali źle i jest sporo do poprawy, Ernest powie, że cierpieliśmy, a Barto wierzy w projekt. Później lecimy z tym samym schematem. Smutna, szara rzeczywistość.

1

Jestem zażenowany po prostu

1

Ciekawe czy Messi znowu uratuje sytuacje i będziemy kontynuować tą podróż do niczego.

1

Boli mnie głowa mocno przez ten mecz

0

Mecze na wyjeździe ahh

0

@Avada Kedavra Wole jakiś poważny i znaczący sport ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@AmigoBlancos Jeszcze Fernando Torres

3

@BigDaglas Denis Suarez

2

@Volk To samo co z Monaco czy Tottenhamem w Lidze Mistrzów

0

@Aaron10 Czarny najlepszy kolor, oby wrócił.

1

Ja już nie nadążam za tymi bramkami City

4

@Transu96 No, no panie, pan to możesz co najwyżej wstać i do Stasia biec po wódkie kurde

70

https://imgur.com/a/lelcAc0

Zidane odkąd wprowadzono VAR

1

@krzychu1526 Nie mogę patrzeć na to, na tego Higuaina, ten tartak w pomocy, Dybale łącznie grającego ponad 20 minut w tym sezonie. Szkoda gadać.

1

Mauro dzisiaj brameczke wsadzi

9

@Mathew86 To jest hymn BVB, czy pan się dobrze czuje? Tu nie ma zmowy i szkalowania Barcy.

1

@Chwytliwy Alba to w ogóle chyba został na Anfield

0

Ter Stegen najlepszy u nas, a w BVB Hummels, był wszędzie, zagrał jak za najlepszych czasów. Druga połowa do zapomnienia totalnie.

1

Pique to zaraz wyleci

1

Ufff linie lotnicze Marc Andre Ter Stegen nie zawodzą

3

Pokusze się o stwierdzenie, że ze środkiem pola z tamtego sezonu już byłyby baty. Frenkie i Arthur złote chłopaki.

2

YNWA leci, lepiej niech zatkają uszy

1

Mam nadzieję, że z tym środkiem pola w końcu zagramy konkretny mecz na wyjeździe.

1

@kenneth99 Daj scenariusz Paprykowi Vegecie

2

@darek1977 Zawodnicy poniżej 21 roku życia nie muszą być zgłaszani. Chyba tak..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?