Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
I to proszę państwa jest Blackout.
2
@Krystek9318 xDDD ja już tak to skomentuję.
57
Leo Messi to najbardziej niedoceniany piłkarz na świecie. Change my mind.
3
Pewnie Messi nie wygra, hype VVD będzie decydujący, ale nam nadzieję, że bardzo się mylę.
1
Ciekawe czy jakiś ciekawy garniaczek nam Leo zaprezentuje.
1
@PrinceDamon Jaki rower jak Messi go do helikoptera pakuje
2
@Criss18Barca Przy ponad 4k ostatnio się mocno trzymała, ale myślę, że w razie ewentualnej oficjalki wyleci w powietrze.
2
Jeśli to prawda, to ja pierdziele.. Bartomeu jedzie ze swoją rękawicą i nie ma opcji, że nie przyklepie. Trzeba mu oddać, że pod tym aspektem jest geniuszem.
2
@BarcaInfo Dobra Barto, na glebe go i jedziesz.
0
@PatrychoO Szczerze nie wygląda na takiego.
5
@NeroTFP Sekstet bez cienia wątpliwości. Nie interesuje mnie siatkówka w ogóle. Przy kadrze piłkarskiej pewnie bym miał jakieś wahania, ale patriotą nie jestem.
0
@Katalończyk 99 Na wodę i bagietkę starczy
11
No dobra, to ja się mogę poświęcić i pójdę do tego Paryża..
6
@Rewolucja123 We will say what time will tell
0
@Messibestplayerintheworld Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów
5
@MarioVeB! Mariusz napij się kompotu.
5
@KamQiX Ale mnie straszycie tymi pająkami. Mi dzisiaj na dworze siedział jakiś na barku, prawie zszedłem na zawał po strąceniu go.
0
@Rewolucja123 Odpowie grą jak Paulinho.
0
@Rewolucja123 Myślę, że byłoby to zbyt wielkie wydarzenie żeby odpuścić sobie prezentacje, sprawy marketingowe, wizerunkowe i mimo wszystko, na bank przyciągnie to multum kibiców. Pewnie połowa wygwizda, a połowa nie, ale będzie ich sporo.
2
@PatrychoO Jeśli rzeczywiście Bartomeu wbija ze swoją rękawicą nieskończoności do Paryża, to przyklepie ten transfer.
0
@Chwytliwy No i to jest dobry deal dla Milanu
0
@Odesseiron Oglądaj szybko, już już.
3
@Colon Niekończąca się opowieść
1
@VamosRakieta W rzeczywistości pewnie jeszcze piękniejsza się wydaje
0
@Chwytliwy No, ale ja piszę, że agenci kłamią, prezydenci kłamią, ogólnie w futbolu się kłamie, więc nie ma co na to zbytnio patrzeć.
9
@Thiago83 Znowu te ręce w kieszeni xD Tam ręce w kieszeni trzymają nawet na pogrzebach, taka kultura no, nie wszędzie jest tak samo i tyle.
2
Co do tych agentów - zawsze się trochę kłamie. Trzeba czekać, cierpliwość najtwardsza zbroja.
6
@Bobo25 Polska mentalność, osiągniesz sukces, mówisz jak jest, to Cię objadą i będą wyzywać od buców. Tak jak Lewego teraz.
0
@AutemPrzezPrerie Chyba zaryzykuję
1
@Rewolucja123 Superpuchar Katalonii