4

I to proszę państwa jest Blackout.

2

@Krystek9318 xDDD ja już tak to skomentuję.

57

Leo Messi to najbardziej niedoceniany piłkarz na świecie. Change my mind.

3

Pewnie Messi nie wygra, hype VVD będzie decydujący, ale nam nadzieję, że bardzo się mylę.

1

Ciekawe czy jakiś ciekawy garniaczek nam Leo zaprezentuje.

1

@PrinceDamon Jaki rower jak Messi go do helikoptera pakuje

2

@Criss18Barca Przy ponad 4k ostatnio się mocno trzymała, ale myślę, że w razie ewentualnej oficjalki wyleci w powietrze.

2

Jeśli to prawda, to ja pierdziele.. Bartomeu jedzie ze swoją rękawicą i nie ma opcji, że nie przyklepie. Trzeba mu oddać, że pod tym aspektem jest geniuszem.

2

@BarcaInfo Dobra Barto, na glebe go i jedziesz.

0

@PatrychoO Szczerze nie wygląda na takiego.

5

@NeroTFP Sekstet bez cienia wątpliwości. Nie interesuje mnie siatkówka w ogóle. Przy kadrze piłkarskiej pewnie bym miał jakieś wahania, ale patriotą nie jestem.

0

@Katalończyk 99 Na wodę i bagietkę starczy

11

No dobra, to ja się mogę poświęcić i pójdę do tego Paryża..

6

@Rewolucja123 We will say what time will tell

0

@Messibestplayerintheworld Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów

5

@MarioVeB! Mariusz napij się kompotu.

5

@KamQiX Ale mnie straszycie tymi pająkami. Mi dzisiaj na dworze siedział jakiś na barku, prawie zszedłem na zawał po strąceniu go.

0

@Rewolucja123 Odpowie grą jak Paulinho.

0

@Rewolucja123 Myślę, że byłoby to zbyt wielkie wydarzenie żeby odpuścić sobie prezentacje, sprawy marketingowe, wizerunkowe i mimo wszystko, na bank przyciągnie to multum kibiców. Pewnie połowa wygwizda, a połowa nie, ale będzie ich sporo.

2

@PatrychoO Jeśli rzeczywiście Bartomeu wbija ze swoją rękawicą nieskończoności do Paryża, to przyklepie ten transfer.

0

@Chwytliwy No i to jest dobry deal dla Milanu

0

@Odesseiron Oglądaj szybko, już już.

3

@Colon Niekończąca się opowieść

1

@VamosRakieta W rzeczywistości pewnie jeszcze piękniejsza się wydaje

0

@Chwytliwy No, ale ja piszę, że agenci kłamią, prezydenci kłamią, ogólnie w futbolu się kłamie, więc nie ma co na to zbytnio patrzeć.

9

@Thiago83 Znowu te ręce w kieszeni xD Tam ręce w kieszeni trzymają nawet na pogrzebach, taka kultura no, nie wszędzie jest tak samo i tyle.

2

Co do tych agentów - zawsze się trochę kłamie. Trzeba czekać, cierpliwość najtwardsza zbroja.

6

@Bobo25 Polska mentalność, osiągniesz sukces, mówisz jak jest, to Cię objadą i będą wyzywać od buców. Tak jak Lewego teraz.

0

@AutemPrzezPrerie Chyba zaryzykuję

1

@Rewolucja123 Superpuchar Katalonii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?