Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Ale czuję radość z oglądania meczu, w końcu, coś pięknego
8
Matko kochana Dembele, ale irytują te niecelne zagrania w tak klarownych sytuacjach.
0
Ale przymierzył ja pierdziele, co tu się dzieje proszę państwa
0
Maaaamy tooo, brawo Grizi, nareszcie
0
Kurde Carlo w tych drecholach i ze wzrokiem zabójcy groźnie wygląda
3
Griezmann na środek, Coutinho na lewą stronę i może coś by ciekawego w ataku ruszyło.
13
A żeby Manolas upadł.. i wiecie co
1
Nie mogę zawsze z tego jak Suarez się drze xDD Aż w słuchawkach zatrzeszczało
3
@SeeleyBooth Oj somsiad, wtedy taka wiązanka pójdzie, że bez otwartych okien będziesz słyszał
0
Liczę, że Coutinho dostanie dzisiaj szansę i ją wykorzysta.
0
Co za skład, co za skład!
4
@krzysztofmarcin wszystkie chwile te które są na nie bo chce
2
@Kajtek77 Wszystkie somsiad zjem
4
@MesQueUnClub96 Jutrzejszy dzień będzie kluczowy, następny w sumie też
0
@niteincubus To jest wersja beta, z maja, nie patrz na takie rzeczy jak twarze itp bo to się zmieni.
6
@Chwytliwy Wstyd Andrzej
3
@kenneth99 Ja mam, a miałem Edersona dać
1
@Janiama Trzeba chyba kiedyś zrobić wersje bez zawodników Barcy
1
Salah zawsze wlatuje do składu i na kapitana
3
No to siadamy głęboko w fotelach..
4
No i skończyłem The Boys oglądać. Powiem tylko tyle, że dla mnie genialny serial, super obsada, fabuła zakręciła mną jak Messi Ramosem. Jak znudzili Wam się typowi, śliczni superbohaterowie, to bierzcie póki ciepłe, ja już pewnie dodałbym do swojej topki, polecam.
1
@Barca_Big_Moment Meza i Acuna za Dembele i Neymara
0
@Socjopata Walker może na ŚO częściej grać imo
0
@Socjopata Cancelo za 5,5 mnie zaciekawił xD
5
@insp1re Jest bardzo dziwny, podróże w te i w te, dwa mecze z Napoli, jeszcze ten brak Superpucharu, bo ktoś "mądry" tak wymyślił.. No zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
6
@MesQueUnClub96 Do tych meczów co koledzy wyżej napisali dodałbym dwumecz z Bayernem, koszmar.
0
@Dzemix111 Mi zostały już tylko dwa odcinki :( Świetny jest naprawdę.
6
@Chwytliwy Andrzej, Ty się uspokój, dobre?
0
@th@les Pewnie nie, ale chętnie bym go u nas zobaczył.
0
@donleoJR Nie ma bo niedawno wrócił, to samo Arthur i Vidal.