1

Czyli w przyszłości jest szansa na jakieś trójkąty albo grochy na koszulce.

3

@Kajtek77 Pewnie się spóźni, ale będzie

8

@Kajtek77 Witam kierownika, już rozkładam rzeczy

21

@VandaI Villa.. ahhh, to jest David Villa! Legendy

9

@Socjopata Dla dobrych chłopaków, sztywniutko pamiętaj

2

@Lola120 Daje zgodę na spożycie napoju alkoholowego, w sumie jedno to nawet się nie liczy jako alkohol

8

@Forza_Juve Nieźle jak na dopiero drugi mecz w Juve

36

Romek nie ogarnął, że będą karne i się rozłączył. On i Hajto to chyba bracia.

81

De Ligt drugi mecz w Juve i już strzela, szacun

40

@ViscaBarca123 Z tym marketingiem w punkt. Gdzie nie spojrzysz, artykuły, posty, komentarze, prawie wszędzie powielane jest to, że był on "najbardziej utalentowanym zawodnikiem La Masii, nowym Messim". Dobry rozgłos i możesz być kim chcesz.

11

@BarcaInfo Kolejny sezon w PSG się szykuje. A wszystko przez swoją głupotę.

0

Kop w plecy, ręka, czerwo, typowy Real. Brawo Arsenal, lecone z nimi.

10

@Cave Filip to klasa.

3

@TheMugShot Kozacko, tak czułem, że z zaskoku zarzuci.

0

@MatiFCB2000 Dziwne, że nikt go nie utemperował

5

Jest Ivan, jest piłeczka i grają chłopaki no co

8

Narzekający na narzekających, ahh.. La Rambla wróciła

0

@Polnar W tej sytuacji Alena

7

Barkley nam strzelił, a asystował Alonso, ale combo bolesne

9

Ale mnie nosi jak widzę, że ktoś się kręci przed własnym polem karnym i traci piłkę. Nie jesteś Xavim, to się w to nie baw.

17

Jeszcze znowu po meczach towarzyskich ludzie będą myśleć żeby Rafinhe zostawić xD

4

Griezmann jest na szczęście niezniszczalny, niektórzy zapominają.

0

@krzychu1526 Dlaczego ten Paździoch to taka menda jest?

1

@dzagos Nie, jesteś jedynym atencjuszem

2

@shinthps Stranger Things, wybór prosty, a jakże oczywisty.

77

@ViscaBarca123 Słynny redaktor fcbarca.com stwarza zagrożenie na ulicy i ląduje w szpitalu [ZOBACZ VIDEO]

3

@masq No i znowu mam ochotę na wiedźmina wejść xD

1

@Socjopata @Chwytliwy Żiru to nie piszę nawet bo oczywiste

7

Szczerze Wam powiem, że nie mogę się doczekać tego meczu we wtorek. Nowi zawodnicy, nowy start, pierwszy zarys tego jak zespół będzie wyglądać na boisku, te przyjemne obrazki z Frankiem Lampardem, czuję to.

0

@Gaucho Generał spogląda na pole bitwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?