Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli w przyszłości jest szansa na jakieś trójkąty albo grochy na koszulce.
3
@Kajtek77 Pewnie się spóźni, ale będzie
8
@Kajtek77 Witam kierownika, już rozkładam rzeczy
21
@VandaI Villa.. ahhh, to jest David Villa! Legendy
9
@Socjopata Dla dobrych chłopaków, sztywniutko pamiętaj
2
@Lola120 Daje zgodę na spożycie napoju alkoholowego, w sumie jedno to nawet się nie liczy jako alkohol
8
@Forza_Juve Nieźle jak na dopiero drugi mecz w Juve
36
Romek nie ogarnął, że będą karne i się rozłączył. On i Hajto to chyba bracia.
81
De Ligt drugi mecz w Juve i już strzela, szacun
40
@ViscaBarca123 Z tym marketingiem w punkt. Gdzie nie spojrzysz, artykuły, posty, komentarze, prawie wszędzie powielane jest to, że był on "najbardziej utalentowanym zawodnikiem La Masii, nowym Messim". Dobry rozgłos i możesz być kim chcesz.
11
@BarcaInfo Kolejny sezon w PSG się szykuje. A wszystko przez swoją głupotę.
0
Kop w plecy, ręka, czerwo, typowy Real. Brawo Arsenal, lecone z nimi.
10
@Cave Filip to klasa.
3
@TheMugShot Kozacko, tak czułem, że z zaskoku zarzuci.
0
@MatiFCB2000 Dziwne, że nikt go nie utemperował
5
Jest Ivan, jest piłeczka i grają chłopaki no co
8
Narzekający na narzekających, ahh.. La Rambla wróciła
0
@Polnar W tej sytuacji Alena
7
Barkley nam strzelił, a asystował Alonso, ale combo bolesne
9
Ale mnie nosi jak widzę, że ktoś się kręci przed własnym polem karnym i traci piłkę. Nie jesteś Xavim, to się w to nie baw.
17
Jeszcze znowu po meczach towarzyskich ludzie będą myśleć żeby Rafinhe zostawić xD
4
Griezmann jest na szczęście niezniszczalny, niektórzy zapominają.
0
@krzychu1526 Dlaczego ten Paździoch to taka menda jest?
1
@dzagos Nie, jesteś jedynym atencjuszem
2
@shinthps Stranger Things, wybór prosty, a jakże oczywisty.
77
@ViscaBarca123 Słynny redaktor fcbarca.com stwarza zagrożenie na ulicy i ląduje w szpitalu [ZOBACZ VIDEO]
3
@masq No i znowu mam ochotę na wiedźmina wejść xD
1
@Socjopata @Chwytliwy Żiru to nie piszę nawet bo oczywiste
7
Szczerze Wam powiem, że nie mogę się doczekać tego meczu we wtorek. Nowi zawodnicy, nowy start, pierwszy zarys tego jak zespół będzie wyglądać na boisku, te przyjemne obrazki z Frankiem Lampardem, czuję to.
0
@Gaucho Generał spogląda na pole bitwy.