Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Wielki wódz przemawia
2
@krzychu1526 Zawsze dobrze popatrzeć jak sebixa ktoś pierze
5
@Wilczeq Co ciekawe, ta wypowiedź to fejk xD
2
@Transu96 Oj widzę, że się nakradło sporo
2
@Encore Bo oni powielają bzdury w ogóle nie myśląc. Media chciały na siłę zrobić z niego nowego Messiego, a ludzie piszą jakieś kocopoły. Najbardziej bawi mnie to, że po przyjściu do Juve, każdy sezon miał naprawdę dobry. W sezonie 17/18 zapakował ponad 20 bramek w lidze i ciągnął tę drużynę. Dopiero ostatni sezon to była porażka, ale czy to wina samego zawodnika? Ja bym powiedział, że Allegrego, który rzucał go dosłownie po każdej pozycji, a sam Paulo nieraz musiał brać się za rozgrywanie przy środku pola rodem z tartaku.
5
@Commando Samiec alfa przecież nie może stwierdzić, że ktoś jest przystojny
0
@Janiama Ludzie we wszystkim doszukują się afery i dopasowują do swoich historii. Tak jak kolega napisał wyżej, nawet fotkę wstawili.
3
Kimmich wleciał jak dzik w paśnik
1
@Encore W sumie wstawił Ney z nim fote na insta po tym, więc całkiem możliwe, a tu już konflikt zarządzili niektórzy xD
1
@Commando Dlatego liczę, że wszystko szybko się wyjaśni z Neymarem.
5
@Commando Moim zdaniem jemu odpoczynek psychiczny i fizyczny jest najbardziej potrzebny. Nie ma co skracać wakacji.
2
@Transu96 Nie obrażam, bo jestem dobry chłopak, nie kłócę się, nie pisze każdego komentarza o jego transferze, nie wymyślam jakiś teorii.. po prostu stoję z boku patrząc jak dwie strony obrzucają się łajnem i liczę, że w końcu wszystko się skończy.
0
@Zieliniak Uff dobrze wiedzieć, teraz na pewno będę o tym pamiętał.
7
Te pieniądze za Juniora wydają się śmieszne, a gość ma papiery na wielkie granie, chapeau bas, andrzejek pewnie już mokry.
3
@SuperPatsonFCB Bo ogólnie futbol potrzebuje różnorodnych charakterów i to jest piękne.
0
@Chwytliwy Cholooo
0
@zaba107 Na zalando można znaleźć w fajnej promocji, choć ja akurat halówki brałem, ale korki też są. Oprócz tego pewnie zgodafc i r-gol.
23
@macio_944 Żołnierz wyklęty w golfa zaklęty
0
@FafitFCB A Mustafi podniesie puchar
5
@Witekk10 Legenda schodzi z europejskiej sceny, dziwnie będzie bez niego.
1
@Transu96 Zgadzam się, choć grać w strzelanke z trzeciej osoby też mogę(choć pewnie tu myślałem głównie o GTA, które nie jest stricte strzelanką).
36
@Rewolucja123 Ta Dybala, od razu Neymara dodaj
1
@matteoFCB Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i Paulo zostanie w Juve, gdzie przy Sarrim będzie mógł uwolnić swój ofensywny potencjał. Zresztą już jest trochę symbolem bianconerich. Oby to była zwykła plota.
0
@KmN Trzymaj się byczku, co za robaki
1
@Barcelona92 A pojutrze ma być ogłoszony.. ogłoszony także ważny dzień w sprawie transferu, a podobno za trzy dni to samo.
0
@BarcaInfo Oby nie, oby nie, paszoł won.
36
@masq Może wolą kolegów
15
@Cave Ehh nigdy się nie nauczą..
68
Co do nastukanego Messiego
Tutaj nim rzucało jak szatan xD
7
@Avada Kedavra Za hype? Umniejszania Robertowi ciąg dalszy.