15

Wielki wódz przemawia

2

@krzychu1526 Zawsze dobrze popatrzeć jak sebixa ktoś pierze

5

@Wilczeq Co ciekawe, ta wypowiedź to fejk xD

2

@Transu96 Oj widzę, że się nakradło sporo

2

@Encore Bo oni powielają bzdury w ogóle nie myśląc. Media chciały na siłę zrobić z niego nowego Messiego, a ludzie piszą jakieś kocopoły. Najbardziej bawi mnie to, że po przyjściu do Juve, każdy sezon miał naprawdę dobry. W sezonie 17/18 zapakował ponad 20 bramek w lidze i ciągnął tę drużynę. Dopiero ostatni sezon to była porażka, ale czy to wina samego zawodnika? Ja bym powiedział, że Allegrego, który rzucał go dosłownie po każdej pozycji, a sam Paulo nieraz musiał brać się za rozgrywanie przy środku pola rodem z tartaku.

5

@Commando Samiec alfa przecież nie może stwierdzić, że ktoś jest przystojny

0

@Janiama Ludzie we wszystkim doszukują się afery i dopasowują do swoich historii. Tak jak kolega napisał wyżej, nawet fotkę wstawili.

3

Kimmich wleciał jak dzik w paśnik

1

@Encore W sumie wstawił Ney z nim fote na insta po tym, więc całkiem możliwe, a tu już konflikt zarządzili niektórzy xD

1

@Commando Dlatego liczę, że wszystko szybko się wyjaśni z Neymarem.

5

@Commando Moim zdaniem jemu odpoczynek psychiczny i fizyczny jest najbardziej potrzebny. Nie ma co skracać wakacji.

2

@Transu96 Nie obrażam, bo jestem dobry chłopak, nie kłócę się, nie pisze każdego komentarza o jego transferze, nie wymyślam jakiś teorii.. po prostu stoję z boku patrząc jak dwie strony obrzucają się łajnem i liczę, że w końcu wszystko się skończy.

0

@Zieliniak Uff dobrze wiedzieć, teraz na pewno będę o tym pamiętał.

7

Te pieniądze za Juniora wydają się śmieszne, a gość ma papiery na wielkie granie, chapeau bas, andrzejek pewnie już mokry.

3

@SuperPatsonFCB Bo ogólnie futbol potrzebuje różnorodnych charakterów i to jest piękne.

0

@Chwytliwy Cholooo

0

@zaba107 Na zalando można znaleźć w fajnej promocji, choć ja akurat halówki brałem, ale korki też są. Oprócz tego pewnie zgodafc i r-gol.

23

@macio_944 Żołnierz wyklęty w golfa zaklęty

0

@FafitFCB A Mustafi podniesie puchar

5

@Witekk10 Legenda schodzi z europejskiej sceny, dziwnie będzie bez niego.

1

@Transu96 Zgadzam się, choć grać w strzelanke z trzeciej osoby też mogę(choć pewnie tu myślałem głównie o GTA, które nie jest stricte strzelanką).

36

@Rewolucja123 Ta Dybala, od razu Neymara dodaj

1

@matteoFCB Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i Paulo zostanie w Juve, gdzie przy Sarrim będzie mógł uwolnić swój ofensywny potencjał. Zresztą już jest trochę symbolem bianconerich. Oby to była zwykła plota.

0

@KmN Trzymaj się byczku, co za robaki

1

@Barcelona92 A pojutrze ma być ogłoszony.. ogłoszony także ważny dzień w sprawie transferu, a podobno za trzy dni to samo.

0

@BarcaInfo Oby nie, oby nie, paszoł won.

36

@masq Może wolą kolegów

15

@Cave Ehh nigdy się nie nauczą..

68

Co do nastukanego Messiego



Tutaj nim rzucało jak szatan xD

7

@Avada Kedavra Za hype? Umniejszania Robertowi ciąg dalszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?