Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Kimmich na obronie kiepski pomysł na brazola
0
Vini to dzis z Kimiśem sobie jezdzi ostro
1
@mekston Przedewszystkim ma profil ktory jest obecnie porządany w futbolu czyli szybki,dobry 1vs1 i solidne wykończenie
1
@Messibestplayerintheworld Bo Vinicus to świetny piłkarz i od dawna to wiadomo.Nawet gdy strzelał po trybunach to był swietny.
1
Piękna adrenalinka.
3
@Comentateiro Równy mecz i takiego można było się spodziewac
5
Ten jeden moment gdy na wf patrza na ciebie dziewczny @mekston @barcelonaLM
3
@supraomnes1 Pilkarsko tak ale jego zachowania jest nie do zaakceptowania
0
@MesQueUnClub96 Do sprzedania?
0
@MesQueUnClub96 Nacho przynajmniej jeszcze moze w pilke grac a Sergi
3
@Arczi87 Barcelona jest najlepsza gdy ich trener powie ze odchodzi bo to jedyna metoda motywacji tych kopaczy
0
@MesQueUnClub96 Koreaniec byl gwiazda SerIi A
1
Dier który był za słaby na Tottenham jest podstawowym obrońcą Bayernu,o co tu chodzi @MesQueUnClub96
0
Lewy by to strzelił
1
@derus Za te pieniądze aż takiego wrażenia nie robi choć w środku nawet spoko.
5
Pękną ładne rekordy.
1
Derrick White MVP konferencji wschodniej @fart
0
@tomek8756 Od dawna wiadomo ze dodi woli mężczyzn niz kobiety
0
Jeremy i jego plecy.
0
@TR3YWAY To raczej Rudiger
3
Stephen A.Smith czasami bawi.
1
@Comentateiro No póki co to Edwards jest najlepszym zawodnikiem w tej serii.Ciężki orzech dla Jokicia który sam jest niesamowicie tyrany odrazu jak dostanie piłke.Nie ma tego luzu.
1
Nikola Jokić i tu chyba nie może być innego wyboru.Ewentualnie Shai.
11
@NeroTFP1 Osobiscie napilem sie z 3 razy w zyciu i to na urodzinach gdy musialem XD.Jakoś nigdy mnie nie ciągnęło a doswiadczenia rodzinne tez chyba totalnie mnie odpychały od alko a ile zdrowia zaoszczędziłem i oszczędzam.
1
@takisobiektos Musza tez być jaśki by na kimś nabijać bilans i wlasnie od tego są Detroit
0
@FcPortoFan1999 KD by pasował ale chyba już go tam nie lubią.Jak dla mnie niech Kevin wraca do GSW zrobić last dance z Currym.
3
Ta przyszłość przed OKC jest potężna.Piękny i młody skład,picków do wykorzystywania więcej niż druzyn w lidze.Bedą potrzebowali kolejna gwiazde to sobie ogarną a jak nie to będą rozwijac swoich.No i piękny lider drużyny w postaci Shai'a.
2
@poskus Dlatego dla dobra jego lepiej zeby nie spotkal sie z Minnesota bo chłopowi odechce sie w koszykówkę grac
4
Slabiutki jest Luka w tych play-offach.Czasami doklepie te 30pkt ale na marnej skutecznosci.Broni na bardzo słabym poziomie.Pewnie nie do końca jest zdrowy ale nie usprawiedliwia to jego forsowanych rzutów zza luku jakby byl Stephem Currym.Okc w 6.
4
Shai Gilgeous-Alexander>Luka Doncić