2

@mekston Kimmich na obronie kiepski pomysł na brazola

0

Vini to dzis z Kimiśem sobie jezdzi ostro

1

@mekston Przedewszystkim ma profil ktory jest obecnie porządany w futbolu czyli szybki,dobry 1vs1 i solidne wykończenie

1

@Messibestplayerintheworld Bo Vinicus to świetny piłkarz i od dawna to wiadomo.Nawet gdy strzelał po trybunach to był swietny.

1

Piękna adrenalinka.


3

@Comentateiro Równy mecz i takiego można było się spodziewac

5

Ten jeden moment gdy na wf patrza na ciebie dziewczny @mekston @barcelonaLM


3

@supraomnes1 Pilkarsko tak ale jego zachowania jest nie do zaakceptowania

0

@MesQueUnClub96 Do sprzedania?

0

@MesQueUnClub96 Nacho przynajmniej jeszcze moze w pilke grac a Sergi

3

@Arczi87 Barcelona jest najlepsza gdy ich trener powie ze odchodzi bo to jedyna metoda motywacji tych kopaczy

0

@MesQueUnClub96 Koreaniec byl gwiazda SerIi A

1

Dier który był za słaby na Tottenham jest podstawowym obrońcą Bayernu,o co tu chodzi @MesQueUnClub96

0

Lewy by to strzelił

1

@derus Za te pieniądze aż takiego wrażenia nie robi choć w środku nawet spoko.

5

Pękną ładne rekordy.


1

Derrick White MVP konferencji wschodniej @fart


0

@tomek8756 Od dawna wiadomo ze dodi woli mężczyzn niz kobiety

0

Jeremy i jego plecy.


0

@TR3YWAY To raczej Rudiger

3

Stephen A.Smith czasami bawi.


1

@Comentateiro No póki co to Edwards jest najlepszym zawodnikiem w tej serii.Ciężki orzech dla Jokicia który sam jest niesamowicie tyrany odrazu jak dostanie piłke.Nie ma tego luzu.

1

Nikola Jokić i tu chyba nie może być innego wyboru.Ewentualnie Shai.


11

@NeroTFP1 Osobiscie napilem sie z 3 razy w zyciu i to na urodzinach gdy musialem XD.Jakoś nigdy mnie nie ciągnęło a doswiadczenia rodzinne tez chyba totalnie mnie odpychały od alko a ile zdrowia zaoszczędziłem i oszczędzam.

1

@takisobiektos Musza tez być jaśki by na kimś nabijać bilans i wlasnie od tego są Detroit

0

@FcPortoFan1999 KD by pasował ale chyba już go tam nie lubią.Jak dla mnie niech Kevin wraca do GSW zrobić last dance z Currym.

3

Ta przyszłość przed OKC jest potężna.Piękny i młody skład,picków do wykorzystywania więcej niż druzyn w lidze.Bedą potrzebowali kolejna gwiazde to sobie ogarną a jak nie to będą rozwijac swoich.No i piękny lider drużyny w postaci Shai'a.


2

@poskus Dlatego dla dobra jego lepiej zeby nie spotkal sie z Minnesota bo chłopowi odechce sie w koszykówkę grac

4

Slabiutki jest Luka w tych play-offach.Czasami doklepie te 30pkt ale na marnej skutecznosci.Broni na bardzo słabym poziomie.Pewnie nie do końca jest zdrowy ale nie usprawiedliwia to jego forsowanych rzutów zza luku jakby byl Stephem Currym.Okc w 6.

4

Shai Gilgeous-Alexander>Luka Doncić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?