0

Jokić jest wybitną jednostką ale dzis Naz Reid w pierwszej połowie zrobił z niego centra za 5mln rocznie.


0

@BartqRKO Dzis bez Goberta w dodatku

4

Mistrzowie NBA bezradni...jeśli ktos jest fanem obrony twardej z lat 90 to jest Minnesota.


0

Sędziowie już nie panują w meczu Denver z Wolves.

1

@BartqRKO Na kontrakcie 25 baniek za sezon

0

Cztery gry pod prząd z 40pkt+ w play offach...Brunson>Doncic


2

@esem91 Raczej chodzi mi o te ososby o ktorych mowi @BartqRKO

4

@Arden Jak mialem z 12 lat to na wakacjach u babci uwielbialiśmy się bawić w chowanego.Ja uwielbialem chować sie na drzewach ale w tamtym momencie nie zdawałem sobie sprawy ze po deszczu łatwo się poślizgnąć i spaść.No i spadłem milimetry obok betonowego obiektu.Do dzis nie wiem jakim cudem to ominąłem i spadłem na trawe gdy szanse to jakieś nie wiem mialem chyba z 5% XD.Mogłem nie tylko sobie spieprzyc życie ale i bliskim i od tamtej pory zanim cos zrobie dwa razy pomysle.

1

@esem91 Ludzie którzy to nagrywają maja jaja ze stali

3

@Lionel_Messi10 W sumie by mnie to nie zdziwiło,to Antony

1

Najlepsza gala xd


2

@barcelonaLM Uwielbiam Carlitosa ale Rafa w prime czy nawet w wieku wlasnie Carlosa no zgasiłby go

13

Alez on wtedy był szybki.Tą fizycznością Rafe zawsze imponował.
@mekston @barcelonaLM


1

@budel17 Marnuje swoje najlepsze lata w Manchesterze.Lepszy klub by wykorzystał jego umiejętności.Moze chociaz na Euro mu się powiedzie bo tam fajnie grają.

2

@budel17 Najwiecej bramek,asyst,wykreowanych szans,kluczowych podań,długich podan.Tylko on tam jest XD

2

Chyba nie ma drużyny bardziej uzaleznionego od jednego zawodnika niz Manchester.Przeciez oni nawet podac do przodu nie potrafią bez Fernandesa.Kreacja na poziomie Sheffield.

1

Runda 2 let's go.


0

@Emhyr Opuscil kiedys 3 mecze ale wtedy był chory

4

Ten moment gdy w wieku 29 lat opuszczasz pierwszy mecz w karierze XD


1

@MesQueUnClub96 Mysle ze Hubert chciałby miec 1/10 osiągnieć Nadala

1

Iga chyba lekko zmadowana na opinie tenisa kobiecego w ostatnim czasie.


6

No i fajnie ze taki prestizowy mecz dla Marciniaka.


5

@patrykzmc2000 To dobrze osłabią sie na next sezon

1

@fart Tez tu widze 4:1 i to 1 to jest bohaterski mecz Donovana

3

Szybka będzie weryfikacja coś czuje xd @fart @zadafcb


2

A po drugiej stronie wychodzi Franz z 1/15 z gry w najwazniejszym meczu w karierze.Koszykówka bywa okrutna.


0

@Emhyr W koncu dobry wybór

2

Pierwsze play offy w karierze i dał maxa.Absolutny lider.Szkoda ze reszta nie dowiozła.

1

@Comentateiro Chociaz Orlando ma usprawiedliwienie.To dla nich pierwsze play offy od bardzo dawna.Skład młodziutki,trener malo doswiadczony.

1

@fart Nie widze w nich ognia i taka ciężka koszykówka do oglądania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?